Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Kadangi namie auga du vyresni broliai, tai mano mažiausias spalvas pradėjo įvardinti maždaug nuo 2 metų ir 4 - 5 mėnesių. Pirmiausia įvardino juodą. Daug žodžių dar nemokėjo pasakyt, o "juoda" ištardavo puikiausiai biggrin.gif . Dabar jam yra kiek >2,5 metų ir skiria geltoną, baltą, raudoną, žalią, mėlyną, rudą bei aišku juodą spalvas. Atspalvių tikrai nepasako.
Na raidžių rašyti ar skaityti tai neverčiu tongue.gif
Atsakyti
sunus pazino visas pagrindines spalvas budamas 2,5
dukrytei 2,1 taip pat ivardija pagrindines spalvas: zalia, raudona, melyna, geltona, juoda, oranzine, violetine , balta 4u.gif
kazkaip gaunasi kad vis patys mokinam paimk zalia, paduok raudona, o zalias kamuoliukas, o cia melynas balionas, imk geltona baliona dedames balta maike ir pan 4u.gif
na del raidziu rasymo... maniskiui 4,5 jau raso nemazai raidziu , savo varda paraso bet sunkiai jam sekasi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 16 sausio 2011 - 18:15
QUOTE(vaidicita @ 2011 01 16, 19:14)
na del raidziu rasymo... maniskiui 4,5 jau raso nemazai raidziu , savo varda paraso bet sunkiai jam sekasi..

drinks_cheers.gif tai natūralu juk jis dar nedidukas, bet labai smagu,kad vardą pats parašo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyra82: 16 sausio 2011 - 20:36
Na nezn, man tai nieko keisto kad trimetis pazysta spalvas, normalu. Maniskis irgi pazysta, aisku kartais dar susimaiso, bet nestebina manes tai, kaip tik zinau kieno isvis kuo puikiausiai pazysta ir nesimaiso spalvose. Ir skaiciuoja iki 10.
Atsakyti
Mano trimetis irgi pažįsta spalvas, žinoma pagrindines thumbup.gif
labai patinka žaidimas, aš prašau paduoti modeliuką ir sakau: -prašau paduoti raudona modeliuką ir t.t... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra82 @ 2011 01 16, 16:09)
  (tokio amžiaus daugiau nei 96 % net nemoka taisyklingai laikyti pieštuko)


gal galėtumėt pagrįsti savo pasisakymą faktais,labai norėčiau apie tai paskaityti bigsmile.gif rimtai,nesišaipydama sakau 4u.gif ir belieka pasidžiaugti,kad mūsiškis patenka į tuos 4 %,nes niekada nėra net paėmęs kitaip rašymo ar paišymo priemonės nei taisyklingai schmoll.gif nemokinom specialiai,nedėjom rašiklio taip,pats išmoko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 25, 18:45)
gal galėtumėt pagrįsti savo pasisakymą faktais,labai norėčiau apie tai paskaityti bigsmile.gif  rimtai,nesišaipydama sakau 4u.gif  ir belieka pasidžiaugti,kad mūsiškis patenka į tuos 4 %,nes niekada nėra net paėmęs kitaip rašymo ar paišymo priemonės nei taisyklingai schmoll.gif  nemokinom specialiai,nedėjom rašiklio taip,pats išmoko bigsmile.gif

Mano sunus (2,6m) kartais paima nedidele kreidele taisyklingai. Tai pastebejusi ergoterapeute pagyre ir pasake, kad taisyklingai laikyti nuolat dar ir neturi moketi, taciau mokyti to jau reiketu.
Saunuolis jusu sunus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2011 01 25, 17:54)
Mano sunus (2,6m) kartais paima nedidele kreidele taisyklingai. Tai pastebejusi ergoterapeute pagyre ir pasake, kad taisyklingai laikyti nuolat dar ir neturi moketi, taciau mokyti to jau reiketu. 
Saunuolis jusu sunus 4u.gif


turbūt kad šaunuolis,kad jau tik 4% tą sugeba lotuliukas.gif bet vis tiek lauksiu to šaltinio,iš kur tie procentai.. 4u.gif

ir tikrai nesutinku,kad negali tokio amžiaus vaikai rašyti raidelių,pažinti schmoll.gif mano nesugeba,jūsų nesugeba,bet yra kieno sugeba ir reik tuo džiaugtis,nerodant pavydo ar kokių kitų emocijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 25, 18:59)
turbūt kad šaunuolis,kad jau tik 4% tą sugeba lotuliukas.gif  bet vis tiek lauksiu to šaltinio,iš kur tie procentai.. 4u.gif

ir tikrai nesutinku,kad negali tokio amžiaus vaikai rašyti raidelių,pažinti schmoll.gif  mano nesugeba,jūsų nesugeba,bet yra kieno sugeba ir reik tuo džiaugtis,nerodant pavydo ar kokių kitų emocijų biggrin.gif

E.I Kiphardo skaleje nurodyta, kad taisyklingai laikyti piestuka turi vaikas, kuriam yra 3,6m. Apie procentus informacijos neturiu.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2011 01 25, 18:26)
E.I Kiphardo skaleje nurodyta, kad taisyklingai laikyti piestuka turi vaikas, kuriam yra 3,6m. Apie procentus informacijos neturiu.


na kadangi ne jūs apie tai pasakėt,tai ir neturit žinoti 4u.gif
Atsakyti
manasis vaikinukas moka spalvas, bet kartais pabudes is miego arba siaip uzsisavajoje pasako: sapnavau Dibsi masina (tipo zalia masina) arba: as dabar uzsiemes, galvoju apie Pou spalvos masina (tipo raudona).- cia tie teletabiai mums dar vaidenasi:)
Atsakyti
Mano berniukui 3 metai ir spalvas pažįsta labai jau seniai. Labai padėjo žaidimas, kai reikėdavo sudėti kamuoliukus į tam tikros spalvos krepšius.
Atsakyti