Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Pazista visas spalvas su kai kuriais atspalviais, pvz rozine, oranzine. Ismoko anksti skirti, dabar pradeda pamirsti.
Atsakyti
Mano panelytė 2,5 metų skirdavo spalvas su atspalviais, po to dar pastebėjau kad ir skaičius iki dešim pažįsta, o trijų jau ir raides didžiąsias ir mažąsias bigsmile.gif tai net nustebusi buvau pati.
Atsakyti
Tikrai pažįsta, nebent jų niekas nemokė spalvų pavadinimų. Mūsų sūnus nuo 1,5 metų pažįsta ir raides bei skaičius, dabar sugeba parašyti keletą žodžių (3,5 metų). Turi labai gerą regimąją atmintį - pamatė žodį, pasakei, ką reiškia, kitą kartą identifikuoja tiksliai.
Atsakyti
mano vaikas net klausyt nenori verysad.gif kai jam bandau pasakyt kokia kur spalva,atrodo kad jam neidomu schmoll.gif ,jis domisi kitais dalikais o apie skaicius ir spalvas net klausyt nenori,o man del to neramu unsure.gif ,net darzelyje visi kartoja o jis net nebando unsure.gif ,net man gieda pasidaro blush2.gif
Atsakyti
Manoji 3 metų. Išvardina pagrindines spalvas,sako: žali - žolytės spalva, oranžinė apelsino ar morkytės, balta- pienuko, raudona.. gėlytės kažkodėl, mėlyna debesėlio ar vandenuko.Pilka, ruda, juoda,violetinė tokių nevardija.. na ir kas, išmoks. Jai ne tos spalvos įdomu, nors mokinam, rodom..
Visi vaikai skirtingu laiku ir būdu išmoksta.
Užtai logiką turi gerą - moka sudėlioti įvairių formų figūrėles , vadinamas golovolomkomis. Vyras pridarė iš interneto įvairių figūrų, ir ir turi teisingai tas 7 figūras sutalpinti į tam tikrą formą, dar ir vyresniam reikia pagalvoti ... mirksiukas.gif
Taip kad spalvas gali ir beždžioniukai atkartoti, juk kasdien susiduriam. O jei neįdomu, nesakys ar nesimokys iki tam tikro laiko. O kas įdomu, greit gali įsisąmoninti.
Vyresnėlė gana anksti raides pradėjo pažinti 2 metų - dabar gerai lietuvių kalba sekasi, mažoji logikė, raides tik dabar pažinti beveik visas pradėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurada: 25 lapkričio 2010 - 09:39
QUOTE(baliina @ 2010 11 20, 10:56)
mano vaikas net klausyt nenori  verysad.gif kai jam bandau pasakyt kokia kur spalva,atrodo kad jam neidomu schmoll.gif ,jis domisi kitais dalikais o apie skaicius ir spalvas net klausyt nenori,o man del to neramu unsure.gif ,net darzelyje visi kartoja o jis net nebando unsure.gif ,net man gieda pasidaro blush2.gif

na visi vaikai juk skirtingi,jei nedomina,tai gal pabandyk zaismingai sudominti.Mano dukra nenorejo mokintis nieko.Tai pradejom einant i darzeli klausinet kokia masinos spalva pravaziavo ir taip kasdiena zaisdavom. mirksiukas.gif Va nuo tada pastebejau,kad pradejo dometis saplvom ir patiko.Paskui su piestukais traukem ir kartojom kokia spalva istrauke.Taip budama 3 metu ji pradejo pasakyt kokias spalvas mato. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baliina @ 2010 11 20, 11:56)
mano vaikas net klausyt nenori  verysad.gif kai jam bandau pasakyt kokia kur spalva,atrodo kad jam neidomu schmoll.gif ,jis domisi kitais dalikais o apie skaicius ir spalvas net klausyt nenori,o man del to neramu unsure.gif ,net darzelyje visi kartoja o jis net nebando unsure.gif ,net man gieda pasidaro blush2.gif

ateis laikas atsiras noras ir kartos ir labai greit išmoks, nepergyvenk juk vosokių vaikų yra ir reikia 4u.gif
Atsakyti
Maniškis išmokė pagrindines spalvas 2,5 met.
Atsakyti
Maniskis didysis spalvas su atspalviais jau 2eju metu visas pazinojo ir ivardyti mokejo. O mazgis jau dvieju, bet beveik visos spalvos jam raudonos biggrin.gif Taigi manau, kad labai nuo vaiko, kaip individo priklauso, ar anksciau, ar veliau ima pazinti. Bet darzelyje tai manau, kad tikrai ismoksta visi.
Atsakyti
maniske taip prie sviesaforo man reguliuodavo eisma kada vaziuoti kada ne, ir pykdavo jei per papildomos sekcijos zalia rodiklele pervaziuodavau, nors dege raudona.
triju budaba pazinojo jau daugeli spalvu, tik pilka su juoda maise.
Atsakyti
Moketi tai moka, bet dar sumaiso kur zalia, kur melina... ax.gif
Atsakyti
pažįsta ir spalvas, ir skaičius, ir raides bigsmile.gif
Atsakyti