Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Manoji būdama trijų pažinojo visas spalvas ir dar mane mokindavo, jei pasakydavau morkava, tai sakydavo, kad ne morkava, bet oranžinė biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2010 05 18, 17:25)
mes kai buvom 2m mum irgi visos zalios buvo.bet dabar mum 3.ir pazystam praktiskai visas .sunkiau su purpurine,rozine ar dar kokiom imantriom. biggrin.gif


Bet kaip keista g.gif as galvojau,kad cia pas mus tik visos spalvos zalios,pasirodo ne smile.gif .Sunkiai su spalvom pas mus verysad.gif Jau 4 metukai ir vis painioja spalvas,jei pasako teisingai tai zinau,kad atspejo..
Atsakyti
mano viduriajiai truputi daugiau nei 3 metukai, bet pagrindines spalvas pazysta g.gif
Atsakyti
maniskei 2.11m, tai spalvas gerai pazista trim kalbom. Stengiuosi labai daznai vartoti jas, kai kalbu pvz" paduok prasau raudona puoduka", "paziurek, koks pilkas paukstukas" ir t.t. kazkaip sitas labiau veikia, nei tiesiog klausti, kokia cia spalva, jai labiau veiksmo norisi...
Atsakyti
na mano mergina, nors dar ne visas bet jau daugeli spalvu pazysta ax.gif
Atsakyti
musu mazius spalvas pazista,tiesiog jam daug kas idomu,daug sneka, smile.gif
Atsakyti
pazysta spalvas jau senokai
Atsakyti
Puikiai pazysta spalvas, tik kartais geltona su balta sumaiso smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi pazysta visas spalvas ir atspalvius pasako tamsiai- sviesiai biggrin.gif
Atsakyti
Iki 3 metu sunus ismoko visas spalvas, su "violetine", "pilka", "rozine", "oranzine". Vardindami daikta, pasakydavom spalva, bet ir darzely taip pat pamokino
Atsakyti
Šiaip spalvas pažįstam, tik kartais susimakaluoja vaikas ir pasako neteisingai.... Arba būna, kad nuomonės mūsų dėl spalvų skiriasi: aš sakau pvz, kad tai tamsiai žalia (chaki), o vaikis aiškina, kad tai ruda.... Ant rožinės kartais violetinę pasako...
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 05 31, 04:05)
Stengiuosi labai daznai vartoti jas, kai kalbu pvz" paduok prasau raudona puoduka", "paziurek, koks pilkas paukstukas" ir t.t.

Gera metodika, reiks išbandyti thumbup.gif
Atsakyti