Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(Rene @ 2010 03 15, 23:03)
Abeji mano vaikučiai pagrindines spalvas pradėjo skirti maždaug nuo 2,3m. - 2,5m. Dukrytei neseniai suėjo 4 metukai ir ji puikiai skiria spalvas su jų atspalviais  smile.gif


ir mano abu panasiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 03 15, 22:03)
Abeji mano vaikučiai pagrindines spalvas pradėjo skirti maždaug nuo 2,3m. - 2,5m. Dukrytei neseniai suėjo 4 metukai ir ji puikiai skiria spalvas su jų atspalviais  smile.gif

drinks_cheers.gif Mano irgi-darželyje išmoko
Atsakyti
Musiskei dar nera triju metuku, betjau senokai skiria spalvas. O ismoko taip: paprasciausiai pati labai domejosi ir klausinejo: "KOKIA CIA SPALVA?" Visada atsakydavom, tai ir problemu neliko del mokymo. Skaiciuojam taip pat visus pirstukus, tik zodi "keturi" praleidzia lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškė spalvas pradėjo skirti neseniai, tij kai suėjo 4 metukai unsure.gif na niekaip jai nesigaudavo lotuliukas.gif užtai skaičiuoja jau lb seniai cool.gif kiekvienam savo
Atsakyti
Maniskei dabar beveik 3.5m, spalvas skiria gal nuo 2.5m, tik visada maiso juoda su ruda g.gif doh.gif
Atsakyti
maniskei buvo 2,5 skirti pirma pradejo rozine spalva biggrin.gif paskui balta ir geltona,orandzine :)kaitas dar pamaiso 4u.gif
Atsakyti
Mano pupai 3 metukai, puikai skiria pagrindines spalvas smile.gif
Atsakyti
Mano sunus spalvas skirt pradejo dar triju neturedamas. Pas mus "liga" masinos.Eidavom pasivaiksciot tai vis aplinka apibudindavau.Taip kazkaip ir istrigo jam,kad baltas autobusiukas,autobusas melynas,lapai zali.
Skaiciuot ismoko junginedamas mikrobange doh.gif . Ir darzelyje laiptai sunumeruoti greiciausiai padejo.
Kaire,desne ismoko skirt net nezinau kada...nustebau pati. Ir zino ,turbut ,tik todel,kad masinos vairas sukamas arba i kaire ,arba i desne.

Va,raidziu tai jam ne nerodyk schmoll.gif .Knyguciu negaledavau atverst. Cypdavo nuo kudikystes,po to draskydavo lapus,trypdavo mastau.gif . Gali buti,kad ir nezino kaip ta vista atrodo...
Kiekvienam savo,ir tikrai netiesa,kad mamos nemokina. Ir nereikia is tu vaiku noret perdaug. Svarbiausia,kad augtu sveiki. Svarbiausia,kad moketu dziaugtis vaikyste cool.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 03 gegužės 2010 - 21:22
vakar padariau apklausa drauges trimetei spalvas ir atspalvius skiria puikiai, raso savo varda mama tete ir dar kas iseina is jos vardo raidziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o skaiciai - priesas lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis 3 metu jau pazinojo spalvas, tik dabar kazko melyna su juoda maisyt pradejo doh.gif
Atsakyti
Mano irgi trijų metukų būdamas jau spalvas skyrė neblogai... Va su raidelėm tai jam kažkaip labai sunkiai sekasi, o spalvos be problemų...
Atsakyti
Mano dukryte 2 metuku spalvas pazinojo , tik nelabai istare ju pavadinimus biggrin.gif pvz randona ir zozanzine biggrin.gif
Atsakyti