Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

mūsų panelė nuo 2 metų gerai pažįsta spalvas, su visom gojetinėm (violetinėm), pilkom ir juzavom (rūžavom). dabar 3,5 m. Daug namuose mokėmės, kartojom visur rodydami ir t.t.
Atsakyti
Mano tai turbut irgi nuo 2 metu panasiai zino. Ismokinau pati namie. Darzelyje jau jiems nebereiks mokytis tongue.gif
Mes kazkaip kalbedami akcentuodavom daikto spalvas, o dar zaisdavom toki zaidima-mes gyvenam uzmiestyje, netoli namu yra autobuso stotele-tokia kaip stogine, su suoliuku. Tai vasara ten nueidavom pasedeti ir speliodavom spalvas masinu, kurios pravaziuoja pro sali. Tai kadangi maniskiai du, tai jie bandydavo vienas uz kita greiciau atspeti. Zinom visas spalvas-su atspalviais, ir ta zymiaja "liuvaza"(ruzava) lotuliukas.gif ir violetine, jau del spalvu, tai ju neapgausi. doh.gif
Atsakyti
mano 3 metu mergaite pazysta visas spalvas ir atspalvius ir ruzava ir oranzine ir sako msi ruda jai tamsi ruda sviesi ruda jai sviesi. As kazkaip specialiai nemokinau, tik visada buityje ka naudodavau ar zaizdavom tai visad pabrezdavau spalva. Sakydavau paduok raudona kamuoliuka, dedames balta kepure, vaziusosim su savo juoda masina ir tt.. ir labai gerai isimine jinai. dar pasigirt galeciau kad mano panele nuo 2 metu pazysta visus skaicius nuo 1 iki 10. skaiciuot neiseina, painiojasi, bet kur pamato parasyta skaiciuka nuo 1 iki 10 tai pasako koks. smile.gif bet cia musu knygeles su skaicias deka, nes kaip ziuredami knygutes vaikai isimena kur karvyte kur arkliukas, tai pas mus ta pati situacija gavos ir su skaiciais smile.gif
Atsakyti
mūsū mergaitė implantuota, metai kaip girdi, bet jau žino aštuonias spalvas, bet dar kartais susimaišo, džiaugiamės šiuo pasiekimu
Atsakyti
jau 3 m vaikas turi skirt spalvas.
Atsakyti
mes tikriausiai jau irgi nuo 2-ju metu skiriam. dabar keturi- puikiai visas zino.
Atsakyti
Mums greit bus keturi, ir siaip spalvas zino, tik manau jam kalbos biski maiso visas greitai ismokti, angliskai visas spalvas ismoko darzelyje, lietuviskai pati ismokinau o rusiskai jau prasciau, turbut tevelis blogas mokytoja g.gif
Atsakyti
pries kelias savaites suejo treji, bet spalvas skria jau senai ir su atspalviais. neapgausi. Ir skaiciuoja, iki 12, atpazysta parasytus skaicius, dauguma raidziu. Turim delione, tai suranda zodi, kokio prasau (pagal vaizda, nors kai kuriuos zodzius jau atpazysta, kas parasyta pasako (bet tik kelis0)
Atsakyti
mes spalvas pazystame jau senai gal truputi daugiau buvo nei 2m,o triju jau ir raides pazystame,beliko tik f,h,ir dar kelias sunkesnes ismokti,taigi dabar retai kuris vaikas 3m nepazysta spalvu
Atsakyti
sveikos,manoji 4m spalvas skiria,tik kartais per greituma sumaišo,.
Atsakyti
spalvas pažįsta nuo 2m. dabar nera dar 3m skaiciuoja iki 20. moka kaikurias raides. zino automobiliu markes biggrin.gif fanatikas ant masinelių biggrin.gif
Atsakyti
Abeji mano vaikučiai pagrindines spalvas pradėjo skirti maždaug nuo 2,3m. - 2,5m. Dukrytei neseniai suėjo 4 metukai ir ji puikiai skiria spalvas su jų atspalviais smile.gif
Atsakyti