Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Maniskis anksti pradejo piesti ir kiek turi piestuku ir flomasteriu, o ju jis turi labai daug. Tai spalvas vardija nuo 2metuku. Zino ir ruzava ir pilka solotine ir t.t. Ir net dviem kalbom lietuviu ir rusu. smile.gif
Atsakyti
Maniškė žino, kai pasakai pavadinimą, ji parodo spalvą, o pati pavadinimus pamiršta, tai sako "spalvina" spalva doh.gif Na šviesoforą pažįsta gerai, per raudona negalima, o per žalia galima, geltona pasiruošt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 09 18, 23:27)
Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?


maniske jau nuo 2 metu visais zino, ir violetine ir oranzin... as buvau nustebinta wub.gif
Atsakyti
maniske jau irgi nuo 2 metu puikiai moka visas spalvas, o ne tik pagrindines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2010 02 03, 15:45)
maniske jau irgi nuo 2 metu puikiai moka visas spalvas, o ne tik pagrindines  ax.gif


drinks_cheers.gif
manoji irgi : fioletine ir liuzava lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvau issigandus, kad maniskis 4 m. dar nemoka spalvu .. Bet palanke darziuka ir dabar moka visas spalvas thumbup.gif
Atsakyti
Na pagrindines spalvas pažinojo dar neturėdama 2 metukų, o su atspalviais kada neturim problemų jau nebepamenu g.gif
Atsakyti
maniske gal kelias pagrindines ir skiria,bet namanau kad cia didele problema,kad turedama 3m.nepazysta spalvu. smile.gif
Manau iki mokyklos tikrai ismoksim visas spalvytes smile.gif
Atsakyti

Mano mazoji tai visas spalvas zino. Ir violetine ir pilka ir oranzine. Manau cia darzelis "kaltas" smile.gif
Atsakyti

Ziurint kada vaikas pradejes lankyt.Maniske pvz. lanko ,tik nuo 3m.
Ir nemanau,kad darzelis kaltas,galima ir namie mokint paciai mirksiukas.gif
Megsta spalvuoti knygutes,manau greitu laiku atsiranks,kas yra kas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gradija: 10 vasario 2010 - 19:27
Maniske kai pradejo eit i darzeli ,jai buvo 2 metukai, tai ir spalvytes pagrindines pradejo pazint ,daineles dainuot 4u.gif i gera isejo darzelis, o berniukui tai viska veliau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimute5: 12 vasario 2010 - 10:43
mano mažė 3metų 6 mėn,pažysta visas spalvas,jas parodo ir pasako,vartydama knygutes vardina viską ką mato paveiksliuke,taip ji skaito knygutę 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti