Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mano trimete puikiai pazista spalvas... Ir aukletojos darzelyje gyre... smile.gif
Atsakyti
Mano sūnelis ir puikiai pažįsta spalvas ir atspalvius thumbup.gif
Atsakyti
Mano 2m. būdama ir spalvas žinojo ir puzles deliojo pati ir knygutes spalvino,ir va dbr jau pati rašo,aišku praleidžia po vieną kitą raidelę bet tokių metų nėra ką norėti wub.gif
Atsakyti
Manasis moka spalvas jau nuo 2,5 metukų smile.gif būna, kad kartais kokia sumaišo, bet šiaip visas jau skiria smile.gif
Atsakyti
Mano mergytė nuo 1,5 m. pradėjo pažinti spalvas (ir raides, skaičius).
2 m. jau daug spalvų mokėjo, nepainiojo tokių kaip rožinė, violetinė, oranžinė ir t.t., ne tik pagrindines. Abėcėlę visą tada jau pažino, skaičiavo. smile.gif Irgi niekas neverčia mokytis, pati labai to nori, smalsi labai smile.gif

Bet man regis, tai dar ir su vaiko kalba susiję, tie kurie anksti išmoksta kalbėti, tai ir daugiau ko įvardinti išmoksta. O juk būna nekalbančių vaikų, kaip sužinoti ar jis skiria spalvas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 11 sausio 2010 - 20:25
mano pana 3,5 metu zinojo spalvas, labai greit ismoko, o bachurui tik po 3m. gimtadienio pradejo zodzius kartoti, dabar jam 3.5m. tai jau ir kalbeti labai nori, kasdien nauju zodziu ismoksta. Is pradziu nervavausi, bet daug kas sake, kad berniukai veliau kalbeti pradeda - taip ir buvo su mano bachuru. Viskam savo laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano panytė 3 m 4 mėn spalvų dar nepažįsta biggrin.gif Nors puzles dėlioja, spalvina, piešia ir eilėraštukus sako biggrin.gif
Atsakyti
Maniske irgi visas spalvytes pazysta, netgi tas kurias sudetinga apibudinti biggrin.gif
Atsakyti
zinoma kad zino mano sunus dar dvieju metu nebuvo 6 pagrindines spalvas pazinojo....
Atsakyti
Mūsų dukrytė turbūt nuo 2 metukų jau žinojo spalvas smile.gif
Atsakyti
manoji anksti pradejo pazint spalvas
Atsakyti
Skaiticiau kad vaikui reikalingi spalvu palyginimai ir to mokyti reiketu nuo vaikistes, pvz braske raudona, bananas geltonas ir t.t
Atsakyti