Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mano mažajai dar dviejų metukų nėra, bet raudona spalvą gerai pažįsta lotuliukas.gif vis ima piešti raudonu pieštuku arba flomasteriu.
Atsakyti
mano dukra pazysta spalvas,tik su atspalviai dar sunkiau,bet dar ir nelaikas. biggrin.gif
Atsakyti
puikiai pazista visa spalvas ir atspalvius 4u.gif
Atsakyti
Manasis,jau senokai pažysta spalvas,kad jau iš mandrumo pradeda savo spalvas išradinėt doh.gif
Atsakyti
Maniskiai irgi senai pazysta. Gerai cia mamyte pasake-isradinet spalvas pradeda. Pas mus ir "karaliska" (suprask bordine) atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Manosios mergaites dvieju budamos ismoko spalvas, o 2,5 ir angliskai. Aisku ne pacios ismoko smile.gif
Atsakyti
Gerai žinojo dar neturėdamas trejų ax.gif
Atsakyti
Moka visas spalvas, kurias mokinom. Kartais net mane pataiso, kai as ne taip pasakau wink.gif
Atsakyti
mano trimetukas visas spalvas moka, tik rozine su zydra maiso biggrin.gif
Atsakyti
Mano mazyle gal nuo 2 metuku visas spalvas zino. mums dar 3 nera, o mes mokame skaiciuoti, mokame beveik visa abecele, mokame rasyti raides.. niekas jos specialiai nevercia mokytis, tiesiog ji pati klausia: "kas cia per raidele?" mes atsakome, ji isimena.. Kieme isvardina automobiliu markes ir numerius "perskaito"-raides ir skaicius. kompa tai turbut geriau zino nei mano mama smile.gif saunuole mergaite smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
maniskis irgi skiria spalvas,tik atspalviai jam susimaiso,tai tada greitai koki pats sugalvoja pavadinima biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė nuo 2,5-3 metų skiria ir įvardina pilką, baltą, raudoną, oranžinę, geltoną, žalią, mėlyną, žydrą, violetinę, rudą, juodą. Spalvos – jos karalystė. Šiuo metu atspalvių žino tikrai ne mažiau nei aš, daugiau nei tėtis ir brolis. Turim savo žodyne jau ir bordinę, ir purpurinę, ir rožinę, ir vyšninę, ir salotinę, ir elektrinę... Kartais net stebiuosi, iš kur pas ją toks susidomėjimas. ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio dukra: 23 gruodžio 2009 - 14:42