Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

taip mano nuo 2 metu skyre spalvas, ir pradejom lankyti darzeli ir aukletoja buvo nustebusi.
Atsakyti
maniškis dar nelabai kalba, bet "raudona", "žalia", "geltona" jau pasako tongue.gif
jam ypač aktualu, kalbant apie mašinas biggrin.gif
ir dar skiria modelius "mamos mašina" ir "tetės mašina" tongue.gif
vyro dar pamaišo, nes panašių yra, bet mano KA neklysdamas parodo tongue.gif
Atsakyti
pazista tada kada juos pamokini ir uzsiimi. maniskis dveju metu pazinojo apie desimt pagrindiniu spalvu 4u.gif
Atsakyti
Maniškis dviejų metų mokėjo pagrindines spalvas, trijų - daugumą atspalvių, bet aš visada jam sakydavau kas yra kokios spalvos, pvz. ką tik pravažiavusi mašina ar namas, kurį praėjome, taip jis ir išmoko, o markes jau gerokai vėliau mokėmės.
Atsakyti
maniske 3 kai buvo jau mokej spalvas, nes pati labai tuom domejosi. budavo piesia ir 100k klausia kokia cia spalva, o kokia cia spalva? na r bet koki spalvingesni daikta ar zaisla paemusi isklausineja visu spalvu pavadinimus, taip vat pati savo smalsumo ir teveliu kantrybes deka atsakineti i jos klausimus ir ismoko.
mazoji dar kolkas neklausineja, bet as vis karts nuo karto vis pasakau ziurek kokia grazi raudona gele, o si ziurek geltona... ir pan. bet nelabai dar jai rupi ziuriu ax.gif
Atsakyti
Taip,pazista,visas pagrindines ir tokias,kaip violetine,ruzava smile.gif
Atsakyti
Turbut nuo 2,5 metu zino visas pagrindines spalvas. Jei kartoji, paklausi tai ismoksta. Nesakysi, tai ir antroj klaseje nezinos ax.gif
Atsakyti
kuo puikiausiai pazysta drinks_cheers.gif
Atsakyti
na as tai irgi sutinku su tuo kad ne visi trimeciai pazysta spalvas mano dukryte jau triju su puse bet dar ne visas spalvas pazysta o raides beveik visas mes namie juokaujam kad ji tikriausiai pirmiau skaityt ismoks biggrin.gif
Atsakyti
mes būdami dviejų su puse jau pažinojome pagrindines spalvas 4u.gif
Atsakyti
Trimečiui jau priklauso spalvas skirti tongue.gif Anoks čia stebūklas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2009 11 02, 00:32)
Trimečiui jau priklauso spalvas skirti  tongue.gif  Anoks čia stebūklas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti