Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

musu 2,5 metuku ,skiria penkias pagrindines spalvas,zalia spalva pati mylimiausia .
thumbup.gif
Atsakyti
Na paskaitinejus galvoju jog visi vaikai tokio amziaus panasei vienodai skire spalvas ar t.t.tik vienas daugeu kitas mazeu toks cia ir stebuklas.O dauguma dar ir i darzeli eina taigi jie ten uzsiimineja visokeis darbeliais. Jei vaika mokysi gal jis anksciau tai darys,jei ne gal veliau g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Maniskis nuo 2.5m puikiai skiria spalvas, auklyte vis pamokindavo ax.gif
Atsakyti
Mano vaikas pagrindines spalvas jau nuo kokiu 2 metukų žinojo, dabar jam 3 m. 7 mėn. jau žino beveik visas, na aiškų išskyrus tuos atspalvius smile.gif
Atsakyti
Mano sūnus nuo 2,5 žinojo visas pagrindines spalvas, dabar jam trys su puse, žino visus atspalvius smile.gif
Atsakyti
mano prižiūrimos mergaitės dabar 3 metų ir 6 mėn, bet kai pradėjau dirbti buvo 2m. ir 8 mėn. tai tuo metu skyrė dar ne visas, bet po kelių mėn jau pramokinau beveik visas - žalią, geltoną, mėlyną, juodą, baltą, rudą, rūžavą,oranžinę, pilką.tik va su raudona tai būdavo sunku prisiminti angliškai, vis sakydavo ispaniškai, nors ir angliškai lengviau pasakyt, vienintelė spalva įstrigus ispaniškai, nes metus laiko gyveno isp. o šiaip tai daniškai ir angliškai visas spalvas pasakydavo be problemų. dabar kai paklausiu apie spalvas, visas vardina greit,kai ateina eilė prie raudonos, sekundei stabteli pagalvot kaip angliškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aole @ 2009 06 26, 21:27)
Mano sūnus nuo 2,5 žinojo visas pagrindines spalvas, dabar jam trys su puse, žino visus atspalvius smile.gif

Mano taip pat ax.gif
aisku jau kaip minejo kitos mamytes viskas priklauso nuo to kaip vaika paruosime tam.Demesio i bendravima su vaiku idedu labai daug, dabar mokomes abecele ax.gif vaikui 3,5m.
Atsakyti
Žinoma, kad pažįsta lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis pagrindines spalvas jau zino nuo 1,5metuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų sūnus jau beveik 4 ir dar painioja spalvas blush2.gif Aiškiai žino tik kur geltona, raudona, juoda ir ruda. jam tiesiog neįdomu, nei darželyje išmoko, nei mano pagalba nepadeda doh.gif
Atsakyti
Mums ka tik 3 suejo, pazista daug spalvu, ne tik pagrindines.
Atsakyti
maniškei (3m.2mėn) dabar toks periodas, kad visur ir visada klausia KOKIA SPALVA... bet niekaip neįsimena verysad.gif verysad.gif verysad.gif jau net atsibodo ir atsakinėti, nes tai tęsiasi jau ilgai...bet vistiek kantriai atsakau...
bet nei vienos ir nepažįsta... kartais tik atspėja verysad.gif verysad.gif verysad.gif
KODĖL? O kaip jūs mokinot tas spalvas skirti? gal kažką ne taip darau unsure.gif
jau bandėm ir taip: raudona- tai braškės, geltona-banano ir.t.t.
bet ir tas nepadėjo verysad.gif
Atsakyti