Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Bet išdykęs ,tai kaip velniukas doh.gif
Atsakyti
Mano mažoji(greit bus 3) jau beveik visas spalvas pažįsta ir skaičiuoti iki 10 moka. smile.gif Specialiai jos niekas nemoko,ji pati vartydama knygeles ar šiaip vaikštinėdama klausinėja kokia čia spalva ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,mano mergina triju budama dar maise spalvas,raudona ir zalia,bet po pusmecio visas pradejo skirti ir nebeklysta.atkreipiau demesi,kai reikejo darzeliui rudeni pildyti anketas,ka vaikai moka.paklausinejau,ziuriu painioja ir ir uzsiimti daugiau pradejau blush2.gif taigi kartais kazka praleidi ir pastebi,kai kas uzklausia doh.gif
Atsakyti
spalvytes mes skiriam anksciau nei 3 metai kazkaip g.gif specialiai niekas to nemokino, tai kazkaip atejo savaime g.gif
Atsakyti
4u.gif
maziuke skiria geltona,ruzava,melyna su raudona maisosi,zalia skiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 09 18, 22:27)
Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?

mano vyresnelis nuo 3m visas spalvas zinojo.dukrai 2,5m tai nesigaudo,bet manau dar anksti
Atsakyti
Mano sunus nuo 2,5 metu jau atskiria rauduona,balta,melyna,oranzine spalvas,o kuo tuoliau tuo labiau-ruzava,violietine bigsmile.gif aisku ,kartais ir sumaiso blush2.gif
Atsakyti
maniske nuo 2,5metu skyre salvas ir atspalvius (pilka, rausva, melsva), tik ji savo pavadinimais vadina : "saulytes"-geltona, "morkos" arba "apelsino"- oranzine, "avietine", "braskine" smile.gif
Atsakyti
Maniske 3 metu,spalvas tai skiria, bet kai nori pasimaivyti pradeda viska vadinti zalia,geltona, raudona spalvomis, kaip sviesofora. Uztat ne duok dieve vaziuos kas per sviesoforo raudona ar geltona spalva, tai tokius debatus prades, ir niu niu niu darys, kad jeigu tas kas pazeide taisykles girdetu tai sakytu bus turbut policininke
Atsakyti
mano trimetis jau iki 20 suskaiciuoja, pats apsiregia, visas raides taria ir t.t. bet spalvas dar maiso, pavadinimus zino, bet neteisingai daznai pasako. o kai pradedam per daug visi mokinti, tai susigesta ir sako: zinau, bet nesakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
mano dugryte kai buvo 1,7 menesiu tai jau ji visa ebecele mokejo tik ja mokinndavau jei B raidele tai baba ,tai is raidziu zodzius sakiau ,dabar jei tuoj bus 3 metai puikiai sako visa ebecele po raidele ir dar sudainuoja abeceles dainele,ji dar skaiciuoja iki 10 ,kalba rusiskai kazkiek ,nes turi ruse drauge ,nes mes gyvenam airijoje ,tai kai as nedirbu niekur su duryte uzsiemu ir spalvas jau parindines jau zino ,kadangi jei labai patinka spalvinti spalvotas knygutes ,ir nieko blogo jei dar kiti vaikuciai spalvu neskiria ateis laikas ir jie patys ismoks pamatysite,tik vieni greiciau ismoksta kiti ilgiau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Tuoj sūnui bus 3 metai. Puikiai jis žino spalvas, raides, moka skaičiuoti. Jis pats domisi, jam tai patinka.
Atsakyti