Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(inguliukas24 @ 2009 05 12, 15:27)
Mano dukrai greit 3,5, bet tik dabar pradeda teisingai skirt ir vardint dauguma spalvu, nors mokinomes iki to labai ilgai ir sunkiai doh.gif nors raudona jau skiria tikrai nuo 2 metuku 4u.gif

drinks_cheers.gif maniske ir pirmiausia raudona pradejo skirt.. kaime pamate raudona traktoriu ir nuo to laiko raudona visada atskiria.. dar dabar pradejo skirt zalia geltona ir melyna, o kitu dar ne schmoll.gif
Atsakyti
Na maniskis tai skiria 4u.gif
Atsakyti
manasis kai kada pataiko kai kada ne, nezinau ar pazista ar tik spelioja, yra spalvos kurias visada gerai pasako, aisku ne visas pazista spalvas. blush2.gif
Atsakyti
maniskei jau 3 tai kelias skiria ax.gif
Atsakyti
na pšeprašom pani, bet aš nesutinku, su ta uomone, kad jei vaikas na tarkim 5 metų neatskiria visų spalvų, jis yra socialiai apleistas, arba kažkos neišsivystęs iki galo...mano vyresnėlis na dabar jau gal ir žino visas, nežinau, netikrinau, anksčiau labai į tai dėmesį kreipdavau, žaizdavau įvarius žaidimus su spalvom kartu su juo, bet pagrindinių spalvų, tokių, kaip raudona, mėlyna ir geltona, jis nesugebėdavo įvardinti, bet jokiu būdu ne neatskirdavo, jis žinojo, kad saulė geltona, dangus mėlynas, o širdis raudona, tiesiog neįvardindavo ir tiek...bet vat užtai įvarųs atspalviaim orandžinė, violetinė, rožinė, ruda, jam buvo kaip sviestu patepta jau nuo kokiu 2,5 metų.....na žodžiu aš neskaitai savo vaikų atsilikusiais, ar kažkokiais socialiai apleistai, dėl to, kad jie nesugeba įvardinti splavų, tikiu, kad ateis laikas ir įvardins...nes jie moka daug kitų dalykų, mažasis mano dviejų metų, mokėjo nemažai raidžių(nors dar praktiškai nekalbėjo), trijų jis suskaičiuoja iki 10 ne tik lietuviškai bet ir angliškai ir ne tik suskaičiuoja, bet atpažįsta skaičių, vyresnėlis visškai lengvai kalba anglų kalba ir dar daug kitų dalykų sugeba, todėl sakyti, kad jie atsilikę manau būtų perdrąsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2009 05 22, 15:19)
na pšeprašom pani, bet aš nesutinku, su ta uomone, kad jei vaikas na tarkim 5 metų neatskiria visų spalvų, jis yra socialiai apleistas, arba kažkos neišsivystęs iki galo...mano vyresnėlis na dabar jau gal ir žino visas, nežinau, netikrinau, anksčiau labai į tai dėmesį kreipdavau, žaizdavau įvarius žaidimus su spalvom kartu su juo, bet pagrindinių spalvų, tokių, kaip raudona, mėlyna ir geltona, jis nesugebėdavo įvardinti, bet jokiu būdu ne neatskirdavo, jis žinojo, kad saulė geltona, dangus mėlynas, o širdis raudona, tiesiog neįvardindavo ir tiek...bet vat užtai įvarųs atspalviaim orandžinė, violetinė, rožinė, ruda, jam buvo kaip sviestu patepta jau nuo kokiu 2,5 metų.....na žodžiu aš neskaitai savo vaikų atsilikusiais, ar kažkokiais socialiai apleistai, dėl to, kad jie nesugeba įvardinti splavų, tikiu, kad ateis laikas ir įvardins...nes jie moka daug kitų dalykų, mažasis mano dviejų metų, mokėjo nemažai raidžių(nors dar praktiškai nekalbėjo), trijų jis suskaičiuoja iki 10 ne tik lietuviškai bet ir angliškai ir ne tik suskaičiuoja, bet atpažįsta skaičių, vyresnėlis visškai lengvai kalba anglų kalba ir dar daug kitų dalykų sugeba, todėl sakyti, kad jie atsilikę manau būtų perdrąsu biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Manau tik dėl vieno dalyko vaiko laikyti apleistu tikrai negalima schmoll.gif Jei jau vaikas yra apleistas tai tas apleistumas turi matytis daugelyje sričių. Be to toli gražu ne viesiem vaikam įdomu kokia čia spalva, gal būt jam žymiai įdomiau kaip čia mašinytė važiuoja ir kas jos viduje.
Atsakyti
Maniškė pažįsta, aišku ne visas, žino geltoną, raudoną, mėlyną, žalią, juodą ir baltą ax.gif
Atsakyti
Mano mazasis visas spalvas skiria ir tas retesnes, tokias, kaip oranzine ir pan.
Atsakyti
QUOTE(INDIERA @ 2009 05 17, 13:57)
manasis kai kada pataiko kai kada ne, nezinau ar pazista ar tik spelioja, yra spalvos kurias visada gerai pasako, aisku ne visas pazista spalvas. blush2.gif

va va va pas mus tas pats
Atsakyti
pazyta visas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip jam greitai viskas ''limpa'' .Dvejų metų su puse jau mokėjo abėcėlę (be lietuviškų ą,č,ę,ž...),skaičius, skyrė dešinę nuo kairės ir taip pat žinojo spalvas . Specialiai nemokėm, nors daug kas sako, kad bendraudama su vaiku labai jau akcentuoju detales - dydį, spalvas ir t.t. ,nors pati to ir nepastebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2009 05 27, 10:02)
Kažkaip jam greitai viskas ''limpa'' .Dvejų metų su puse jau mokėjo abėcėlę (be lietuviškų ą,č,ę,ž...),skaičius, skyrė dešinę nuo kairės ir taip pat žinojo spalvas . Specialiai nemokėm, nors daug kas sako, kad bendraudama su vaiku labai jau akcentuoju detales - dydį, spalvas ir t.t. ,nors pati to ir nepastebėjau  blush2.gif

Oho, koks gabus vaikiukas thumbup.gif
Atsakyti