Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mano dukrytė žino visas spalvas, skaičiuoja iki 10, bet kairės- dėšinės pusių dar neskiria ir neverčiu mokytis. Dar spės. irnesakyk.gif
Atsakyti
3 metu vaikas, spalvas tikrai skiria smile.gif
Atsakyti
nu maniskis tikrai skyre g.gif
Atsakyti
dukra tai senai skiria, pagrindines nuo 2 metu ax.gif , dabar budama 3,5 visas.
Atsakyti
Maniske pradejo spalvas skirti pries menesi,dabar jai 2m.11 men.As anksciau jos nei nemokinau spalvu,retsykiais pasakydavau.Taip pat ir su raidemis,nemaciau reikalo anksti mokyti,juk ne i mokykla laikas rolleyes.gif Tai siuo metu jau pazista nemazai raidyciu smile.gif
Atsakyti
spalvas tai mazylis skiria tik tinginiukas, tingi galvyte pasukti jei kokios spalvos pavadinimas uzkrenta ir sako tada visas is eiles speliuodamas g.gif
Atsakyti
mes ir spec pasisodine nemokinom kad cia stai tokia spalva cia anoke...kazkaip savaime bendrauji pasakoji vaikui..senai skiria dar triju metuku neturejo smile.gif
Atsakyti
čia jau tikrai mano apsileidimas doh.gif nes manasis mažylis neskiria,na gal ir skiria bet nežino kaip vadinas... doh.gif jau rytoj butinai prdėsiu tuo užsiimti ax.gif paprasčiausiai nepagalvojau kad 3 metuku jau gali skirti visas spalvas tai ir nemokinau doh.gif vajė vajė kaip negerai...
Atsakyti
QUOTE(aistule28 @ 2009 04 04, 21:19)
čia jau tikrai mano apsileidimas doh.gif  nes manasis mažylis neskiria,na gal ir skiria bet nežino kaip vadinas... doh.gif jau rytoj butinai prdėsiu tuo užsiimti ax.gif paprasčiausiai nepagalvojau kad 3 metuku jau gali skirti visas spalvas tai ir nemokinau doh.gif vajė vajė kaip negerai...


Aistule jus nesijaudinkite jis tikrai skiria jeigu jam duota skirti, berniukai skiria siek tiek veliau /na taip rasoma/, mergaites anksciau. Man panasaus laiko, tai girdejau kaip su savimi kalbejo apie spalvas, na tai is 5 pataike 4. Todel darau isvada kad pagrindines skiria, bet maiso pavadinimus. nes visoms priskyure skirtingus pavadinimus ir vienos nepataike. Taip kad ramiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,iėjau i jusu skireli apie spalvas,ir truputuka sunerimau, nes mano mergaičiukei rugpjuti 3 metukai sueis,bet dar su spalvom sunkiai labiau jai raudona istrigus ir inai ka jei beroditum kokia spalva ,vis kartoja raudona .Inai labai užsispirusi jei supiksta tai iš viso nusisuka ir nueina.
Atsakyti
QUOTE(aistule28 @ 2009 04 04, 21:19)
čia jau tikrai mano apsileidimas doh.gif  nes manasis mažylis neskiria,na gal ir skiria bet nežino kaip vadinas... doh.gif jau rytoj butinai prdėsiu tuo užsiimti ax.gif paprasčiausiai nepagalvojau kad 3 metuku jau gali skirti visas spalvas tai ir nemokinau doh.gif vajė vajė kaip negerai...



QUOTE(dominyka2009 @ 2009 04 06, 13:31)
Labas mergaitės,iėjau i jusu skireli apie spalvas,ir truputuka sunerimau, nes mano mergaičiukei rugpjuti 3 metukai sueis,bet dar su spalvom sunkiai labiau jai raudona istrigus ir inai ka jei beroditum kokia spalva ,vis kartoja raudona .Inai labai užsispirusi jei supiksta tai iš viso nusisuka ir nueina.

nematau nieko blogo jei triju metuku sulaukes vaikiukas dar neskiria spalvu smile.gif Paskui jau ima jis dometis pats..nepajusit kaip prades vardinti spalvu linijas mirksiukas.gif
Manoji visu spalvu manau tikrai nepazista,bet manau,kad anksti dar..beje,nem,anau,kad trimetukai pazysta apsioliuciai visas spalvas,tai butu nesamone smile.gif Na as kalbu apie trimetukus,kuriem tik ka sukakoje treji mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrai greit 3,5, bet tik dabar pradeda teisingai skirt ir vardint dauguma spalvu, nors mokinomes iki to labai ilgai ir sunkiai doh.gif nors raudona jau skiria tikrai nuo 2 metuku 4u.gif
Atsakyti