Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

maniskiui dabar 2,5, tai pagrindines spalvas jau zino, visad vaziuojant pro sviesafora paaiskina kad dega zalia, o kai masina stovi tai raudona smile.gif
Atsakyti
Pazysta galima sakyt visas smile.gif
Atsakyti
Mano ir visas pazysta, tik sidabrine jai kazkodel balta ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 09 18, 21:27)
Sveikutes mamytes.
Siandien buvom pas akiu gydytoja pasitikrinti profilaktiskai akis.
Prase pasakyti spalvu pavadinimus pagal spalvotas juosteles: geltona, zalia, raudona, melyna.
Kai maniskis ispyskino spalvas, jos net nustebo, kad taip gerai zino, nes sake, kad buna neretai, kad vaikai jau pries eidami i mokyla dar nevisi gerai pazysta blink.gif
O kaip jusu mazyliai?

Maniškis jau dviejų metų spalvas skyrė, problema ne tai kad vaikai neskiria spalvų o tai kad nežino kaip jos vadinasi, tai jau tėvų apsileidimas. Aš pastebėjau, kas sūnutis domisi mašinomis ir kas kartą pasakydavau kokios spalvos kuri mašina yra, labai greitai išmoko tik ilgokai baltą su juoda maišė. Mano dukterėčia iki mokyklos spalvų pavadinimų nemokėjo, nes su ja niekas neužsiėmė.
Atsakyti
Maniskei greit trys, pazysta tik pagrindines spalvas g.gif Kaip sakoma, spyris i minkstaja, einam mokytis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes visos mamytės , as taip pat auginu triejų metų sūnelį ir galiu labai pasidžiaugti, kad mes nuo 2m. ir 8 mėn. pažįstam ne tik visas spalvas (be atspalvių) bet ir visas raides išskyrus nosines ir ilgąsias rolleyes.gif
Atsakyti
Mano Eimis jau nuo 2 metu tikrai pazista pagrindines spalvas: raudona, zalia, geltona, melyna, balta, juoda. db jau pazista kaip ir visas, tokias kaip morkine, violetine, zydra, salotine, rozine ir pan. ax.gif o be to, mes jau nuo 2metu ir skaiciuojam iki 10 4u.gif . ismokom skaiciuodami laiptus lipant ax.gif . taip pat pasigirsiu, kad skiriam desine nuo kaires blush2.gif , daznai tetukui komentuojam i kuria puse pasuko masina biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei tuoj trys metukai ir mes jau gera pusmeti kai visas spalvas pazystam, skaiciuojam iki 10 ir puses jau zinom kur kaire ir desine.
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2009 03 16, 09:34)
Maniškis jau dviejų metų spalvas skyrė, problema ne tai kad vaikai neskiria spalvų o tai kad nežino kaip jos vadinasi, tai jau tėvų apsileidimas. Aš pastebėjau, kas sūnutis domisi mašinomis ir kas kartą pasakydavau kokios spalvos kuri mašina yra, labai greitai išmoko tik ilgokai baltą su juoda maišė. Mano dukterėčia iki mokyklos spalvų pavadinimų nemokėjo, nes su ja niekas neužsiėmė.

jei vaikas nemoka spalvu tikrai netevu apsileidimas jei juo uzsiemi nereikia taip sakyti
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2009 03 16, 08:34)
Maniškis jau dviejų metų spalvas skyrė, problema ne tai kad vaikai neskiria spalvų o tai kad nežino kaip jos vadinasi.

Čia tiesa, maniškis irgi skyrė pagrindines spalva sjau 2 metukų, nes anksti pradėjo kalbėti, tik va su atspalviais buvo sunkiau, nes jam sunku įvardinti juos, bet kai rodai ir aiškini, pasakai, kad morka oranžinė ir pan., tai greitai su daiktais vaikai tai atsimena ir įsimena tas spalvas.
Atsakyti
Maniske jau irgi dvieju metu zinojo pagrindines spalvas, o dabar jau visas beveik. Cia mociutes nuopelnas clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2009 03 30, 22:17)
Mano Eimis jau nuo 2 metu tikrai pazista pagrindines spalvas: raudona, zalia, geltona, melyna, balta, juoda. db jau pazista kaip ir visas, tokias kaip morkine, violetine, zydra, salotine, rozine ir pan.  ax.gif  o be to, mes jau nuo 2metu ir skaiciuojam iki 10  4u.gif . ismokom skaiciuodami laiptus lipant  ax.gif . taip pat pasigirsiu, kad skiriam desine nuo kaires  blush2.gif , daznai tetukui komentuojam i kuria puse pasuko masina  biggrin.gif


Musu maze taip pat jau senokai moka pagrindines spalvas, dabar jau beveik zino ir visus atspalvius, taip pat suskaiciuoja iki 10, bei skiria puses. Siuos dalykus darzelyje moko, aisku prisideda ir tevai bei seneliai ax.gif tad nera cia jokio stebuklo, jei su vaiku uziima tai ir moka, jei ne tai ir nemoka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miliux: 01 balandžio 2009 - 21:10