Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

sveikos
manoji ir spalvas nuo kokiu pustreciu metuku zino...tas pagrindines 4u.gif
Atsakyti
pries trecia gimtadieni jau mokejo visas
Atsakyti
Mums 2.5men. bet jau nemazai spalvu pazystam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif manoji wub.gif nuo 2.3m žinojo raudona , geltona , žalia , mėlyna , o dabar 2.6m ir prisidėjo : juoda , ruda , orandžinė , balta , rūžava smile.gif mokinau ax.gif su M&Msais smile.gif sakau : nori šokolado ? sakyk kokia spalva ... greit išmoko pagrindines thumbup.gif
Atsakyti
maniškei 2.7m. tai pazysta raudona melyna ruzava kitas maiso ax.gif
Atsakyti
maqno dukrytei trys metai, ir ji pazista gana daug spalvu, aukletoja darzelyje pagyre, kad daug zino, netgi buvo nustebinta, kai rode jai splavas ji visas pasake teisingai. smile.gif
Atsakyti
Maniskiui dar tik 2m.ir beveik 3 men., bet jau gal pries 2 men neklysdamas pasako kur kokia spalva, zino - raudona, geltona, zalia, melyna, morkine(sako - morkyte biggrin.gif ), balta, dar kartais violetine..... Ismoko bezaisdamas ir dabar beveik visada, kai kalba ar komentuoja, iterpia ir kokios spalvos tas daiktas, pvz., VAZIIUOSIM SU TETUKO DIDELE MASINA....SU RAUDONA MASINA..... arba, VAZIUOJA MORKYTE TRAKTORIUS(turi morkini zaisl.traktoriuka).... REIKIA DETI MELYNA STRIUKYTE.... ir t.t.
Atsakyti
Na, mano maziukas jau 2 metuku ir 2men. pazinojo visas pagrindines spalvas thumbup.gif Jam dabar 2m.9men. tai jau zino visas.Tiek rozine, tiek zydra, salotine ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulia @ 2009 02 26, 19:22)
smile.gif manoji  wub.gif  nuo 2.3m žinojo  raudona , geltona , žalia , mėlyna , o dabar 2.6m ir prisidėjo : juoda , ruda , orandžinė , balta , rūžava smile.gif mokinau  ax.gif  su M&Msais smile.gif sakau : nori šokolado ? sakyk kokia spalva ... greit išmoko pagrindines  thumbup.gif

sūnus tai jau seniai spalvas pažįsta, bet pamenu, kad darželyje auklėtojos, kai jam buvo 2 m. ir 8 mėn. pagyrė, kad tipo vos ne vienas iš grupės visas žino spalvas ax.gif

mergyčkai dabar 2,5 m. tai irgi jau pagrindines spalvas pažįsta, bet man labiausias patiko, kai ji iš spalvotų kukurūzų atnešdavo žalią, kai jai dar kokie tik metukai su trupučiu buvo smile.gif Čia man tie M&M'sai priminė smile.gif
Nežinau kodėl, bet va žalią pačią pirmą ir vienintelę atskirdavo, kitas kažkaip ne... tik gerokai vėliau pradėjo
Atsakyti
QUOTE(Juodkrantė @ 2009 03 05, 15:40)
sūnus tai jau seniai spalvas pažįsta, bet pamenu, kad darželyje auklėtojos, kai jam buvo 2 m. ir 8 mėn. pagyrė, kad tipo vos ne vienas iš grupės visas žino spalvas  ax.gif

mergyčkai dabar 2,5 m. tai irgi jau pagrindines spalvas pažįsta, bet man labiausias patiko, kai ji iš spalvotų kukurūzų atnešdavo žalią, kai jai dar kokie tik metukai su trupučiu buvo smile.gif Čia man tie M&M'sai priminė smile.gif
Nežinau kodėl, bet va žalią pačią pirmą ir vienintelę atskirdavo, kitas kažkaip ne... tik gerokai vėliau pradėjo


maniskei pirmoji buvo melyna spalva, irgi pradejo skirti kai mazdaug pusantru buvo.v smile.gif
Atsakyti
Maniškė pradėjo skirt nuo maždaug 2,5 metukų ax.gif
Atsakyti
Mums trys metukai, pazistame daug spalvu, nors kartais ir supainiojame doh.gif
Atsakyti