Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

QUOTE(lliolia @ 2009 02 17, 02:16)
Sveikos,
maniškis irgi nuo 2 metukų žinojo spalvas ir atspalvius. raidytes jau pažino nuo 1,5 . o dabar jau moka iki 11 skaičiuot  rolleyes.gif . specialiai nemokinom, jam pačiam abai įdomu pasidarė, tai ir klausinėjo kas čia o čia? taip ir išmokom.
mano sūnus irgi visas mašinas žino  smile.gif


Sveikos, mano sunus irgi visas masinas zino, nors jo visai ir nemokinom smile.gif As dar tiek masinu kartais nepazistu, o jis jau ziurek sako , o ziurek mama vaziuoja tokia ir tokia masina lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums 3 metai
Pazystam visas spalvas (na tu mandru tai ne)
Pagrindine mokykla - darzelis, jie ten visko ismoksta smile.gif
Atsakyti
Mano maziui jau trys, bet pagrindines spalvas nuo kokiu pustreciu zino.......
Dar nezino tu violetiniu,oranziniu ir tt.... 4u.gif o seip taip, zino.
Atsakyti
mano berniukas nepazysta neivienos doh.gif
Atsakyti
Mano vaikas siaip atrodo lyg ir pazysta, bet kartais visvien susimaiso
Atsakyti
Paskai :"duok raudona LEGO" -paduoda,o siap dar nelabai skiria ax.gif
Atsakyti
Maniskis tai triju zinojo pagrindines spalvas, o kokiu triju metu ir triju menesiu - jau ir visas kitas zinojo.
Atsakyti
maniškis visas spalvas jau pažinojo, būdamas trejų metų. kaip nuvedėme į daržą, net auklėtojos sakė, kad spalvas pažįsta geriau negu kiti penkiamečiai first.gif
taigi tai daugiausia auklės ir mano nuopelnas. specialiai neužsiiminėjom, bet dar iki daržo namie piešė akvarele, pieštukais arba guašu (ok, peckiojo, ne piešė), taip pat pats kažkaip labai domėjosi spalvomis - pirmiausia šviesoforo, paskui ir kitomis. tai vienu metu labai mėgo žaidimą (jo paties iniciatyva): kas kokios spalvos. tai beleką vardindavo: ir žvėris, ir daiktus.
Atsakyti
maziui 2.8 metukai. Pazysta pagrindines spalvas (atspalviu dar ne). Ismokinome patys, kadangi laaaabai megsta balionus, pripirkom ju,priputem ir zaisdami vis pasakydavom-zalias balionas, gaudyk geltona baliona ir t.t....Turim ir knygeliu apie spalvytes kurias mazius megsta..o kaledoms gavo dovaneliu idomiu-puoduka balta ir dazus spalvinti puoduka..aisku tokiu keverzoniu prispalvino,kad..bet nauda didele-jau pats moka pasakyti kokia spalvyte nores spalvinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tavo_Mano: 19 vasario 2009 - 14:22
Mano irgi neturedami dar 3m. mokejo spalvas. wub.gif
Atsakyti
maniskis pries kelis men pasakydavo visas, kuri laika neklausiau, ana diena skaiten knygute, vel paklausinejau, ne velnio nezino... g.gif
Atsakyti

As ir galiu pasigirt ir labai dziaugiuos,kad mano trimete dukra kuo geriausiai pazysta spalvas 4u.gif ir netgi atspalvius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti