Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažįsta trimečiai spalvas?

Mano dukrytei 3.3m ir gerai pazysta spalvas smile.gif Jau ir savo megstamiausia issirinkus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunus pasako visas spalvas, gal tik retesniu nepavadina. Pries pusmeti jam buvo susimaise dvi spalvos- vietoj melynos sakydavo geltona, o vietoj geltonos- melyna. Ir niekaip ... schmoll.gif kaip tik klausdavau vis atvirksciai sakydavo. Bet dabar kazkaip savaime atsimaise biggrin.gif
Atsakyti
manasis kokiu 2m buvo, kai visas pagrindines spalvas zinojo, dabar jam 4m, mokosi raides pazinti ir netgi savo varda paraso bigsmile.gif bigsmile.gif vat tik su skaiciais beda mums, iki 5 visus pazysta, o toliau niekaip
Atsakyti
mums irgi 3 metukai ir mes jau gana seniai zinome pagrindines spalvas smile.gif jei vaikui nera sutrikimo daltonizmo pozymiu tai manau jau tikrai 3 metu vaikas spalvas turi pazinti smile.gif tik reikia su juo uzsiimti ir jis tikrai mus nustebins ne tik spalvu zinojimu smile.gif mes ir raides jau kaikurias pazistam smile.gif kuo anksciau pradesim lavinti savo mazylius tuo jie bus protingesni:) idomu kaip ta daktare sureaguotu, pamaciusi, kad mano triju metu sunus beveik visu masinu pavadinimus zino g.gif
Atsakyti
Mano dukryte taip pat jau senokai puikiai skiria spalvas smile.gif Ir jau skikiria ne tik pagrindines geltona (tik ant sios apalvos kazko po darzelio pradejo sakyti saulyte biggrin.gif), melyna, žalia, raudona, bet ir ruzava, žydra. pilka, orandžine ir kt.
Atsakyti
[quote=akilezna3,2009 02 15, 20:27]
jei vaikui nera sutrikimo daltonizmo pozymiu tai manau jau tikrai 3 metu vaikas spalvas turi pazinti smile.gif tik reikia su juo uzsiimti ir jis tikrai mus nustebins ne tik spalvu zinojimu smile.gif

Ne viskas tik nuo užsiėmimo priklauso. Jei vaikui, pavyzdžiui, dar ne laikas kalbėti, kalbinkit nekalbinę, norimo rezultato neišgirsit. O perlenksit lazdą, dar ilgiau nusitęs..
Be to, kai būna koks nors atspalvis (rausva į raudonumą ar rausvą į violetinumą), mano vaikas kai kada pasako kitą spalvą nei pasakyčiau aš. Bet tai yra todėl, kad vyrai ir moterys mato atspalvius skirtingai, tad negali pasakyti, kad vaikui kažkoks daltonizmo atvejis.. smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytė nuo dviejų metukų pažįsta visas spalvas su atspalviais: oranžinė, rožinė, violetinė, pilka, auksinė, salotinė. Specialiai nemokinau, tiesiog pabrėždavau, kad šitas daiktas mėlynas, meškutis švelnus ir geltonas, mašina juoda ir kieta ir t.t. Ji nuolat klausinėja spalvų, skaičių, raidžių, jau dabar rašo raideles, moka pasakyti skaičius (kai mato užrašyta) iki 100. Aš manau, kad jeigu jai įdomu, aš turiu atsakyti, tik bijau, kad nebūtų tokiam vaikui per daug informacijos g.gif Betgi negaliu vaikui neatsakyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 16 vasario 2009 - 11:14
4u.gif mums jau 3m.stengiames mokintis atpazinti spalveles.rodo geltona-pirmiausia ji susieja koki nors daikta su sia spalva.pvz.geltona-kaip saule,juoda-kaip tamsu naktis,zalia-kaip zole.oranzine-kaip morka ir t.t.siaip dar maisosi ,nelabai sekasi.
Atsakyti
Mano suneliui jau 4 metukai su puse. Mes spalvas pazistam visas nuo 2 metu. Raides irgi pazistam visas gal nuo 3m, tik vat niekaip skaityt neismokstam... Gal nemoku mokinti g.gif O skaiciukus irgi pazistam iki 20, mokomes sudeti ir atimti pirstuku arba pagaliuku pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų berniukui neseniai suėjo trys. Mokam pagrindines spalvas, kartais naudoja asocijas vietoj spalvos pavadinimo,pvz. sako,tokia kaip saulė. Bet aš į tai nekreipiu dėmesio, nes pati taip ir pradėjau mokinti. Atspalvius truputį dar maišo.
Atsakyti
Mes pazistam. Specialiai nemokinau, labai megstam piesti tai kazkaip naturaliai ismoko.
Atsakyti
Sveikos,
maniškis irgi nuo 2 metukų žinojo spalvas ir atspalvius. raidytes jau pažino nuo 1,5 . o dabar jau moka iki 11 skaičiuot rolleyes.gif . specialiai nemokinom, jam pačiam abai įdomu pasidarė, tai ir klausinėjo kas čia o čia? taip ir išmokom.

QUOTE(akilezna3 @ 2009 02 15, 20:27)
idomu kaip ta daktare sureaguotu, pamaciusi, kad mano triju metu sunus beveik visu masinu pavadinimus zino g.gif

mano sūnus irgi visas mašinas žino smile.gif
Atsakyti