Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip aš numečiau 6kg.

sveikos:) noriu pasidalinti savo sekme ir dziuagsmu. mano kanciu kelias prasidejo pavasari kai sveriau 74kg. supanikavau.preis tai isleidau daugybe pinigu ivairiems vaistams, sporto klubams. visada maniau kad dietos niekada nesugebesiu laikytis. ir sito budo maniau kad griebsiuosi jei niekas nebepades. aisku nepadejo niekas. tada pajutau kad visa sirdim noriu numesti 10 kg. viena diena pasakiau sau kad gyvensiu kitaip. darbe siule koleges saldumynu, pacios irgi kimsdavo, o as ziurejau i jas su pasislykstejimu.mano kunas sake kad man sito nereikia. mano valgymo taisykles buvo tokios:
nevalgyti visai nieko po 18 val
gerti labai daug skysciu
jokiu saldumynu
valgyto po nedaug ir 2-3 kartus i diena
atsisakiau vaisvandeniu
jokio riebais maisto
aisku dar buvo daugybe smulkmenu ko nedaryti. zinoma svoris krito po kelis gramus.sveriausi kasryt, svarstykliu parodymai varydavo i euforija.buvau laiminga biggrin.gif dabar sveriu 68. liko 4kg. veliau nusipirkau begimo takeli, tas irgi daug padejo. smile.gif taigi merginos, nereikia saves alinti grieztom dietom.viska darykit po truputi. as su tokiu maitinimosi galeciau gyventi visa gyvenima.tapau daug "svaresniu" vidum.
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2008 09 15, 22:20)
viena diena pasakiau sau kad gyvensiu kitaip. darbe siule koleges saldumynu, pacios irgi kimsdavo, o as ziurejau i jas su pasislykstejimu.

šaunuolė 4u.gif Bet kaip čia taip ėmei ir pasakei - ir iškart atsirado pasišlykštėjimas saldumynams? Ta prasme, ar nereikėjo su tuo bent pradžioj pakovot?
Atsakyti
saunuole... thumbup.gif ir as laikausi panasaus principo-jokiu saldumynu,mesa tik virta,jokiu bulviu,batono,cukraus.taip maitinuosi tik apie menesi,atsikraciau jau 6,5 kg.sveriau 75 kg,dabar 68,5 kg. svajoju pasiekti 62 kg 4u.gif ir labai tikiuosi kad musu patarimai pades moterim suliekneti be bado streiku
Atsakyti
mano ugis 165 cm, o sveriu 75 kg. Ir toks sabilumas jau geri keli metai. Mano maziui gruody bus 2 metai. I save senokai negaliu ziuret veidrody. Labiausiai nervina kenguros pilvas. Kadangi jau gristu i darba, tai nusprendziau, kad uzteks. Rijau ir as vosikias piliules, sportavau. Dabar stengiuosi valgyti dazniau, bet maziau. Ir vakarais- po 19 val. tik vaisiai ir mineralinis. Na, tiesa, kartais ir sugriesiju, bet tai buna jau pakankamai retai. Lauksim rezultatu! Palinkekit man sekmes! O kenguros pilvas jau mazesnis pasidare!
Atsakyti
Šaunuolė smile.gif
Aš taip pat stengiuosi mesti svorį po truputėlį. Taip ir savęs ir organizmo nealinu. Save ribodama (proto ribose) jau netekau 14 kg. thumbup.gif Aišku, kad tai neatsitiko per porą mėnesių, tam reikėjo visų metų, bet rezultatai labai džiugina, o ir mytybos įpročiai dabar visai kitokie nei prieš metus buvo.
Atsakyti
Nevalgymas po 6 visada padeda smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Pritariu kad nevalgymas po sesiu vakare labai puikiai veikia thumbup.gif Ir kai pripranti, tai vakarais net nebesinori mirksiukas.gif Mano patirtis irgi panasi, sveriu daugiau negu noriu, jau paie menesi nebevalgau vakarais, stengiuosi nebevalgyti visokiu bandeliu, sokoladuku, negerti vaisvandeniu, geriu daugiau vandens, ir jauciuosi daug geriau thumbup.gif Svorio pameciau dar mazai, bet jauciuosi zymiai grazesne ir sveikesne, daugiau energijos ir geros nuotaikos smile.gif
Atsakyti
Ir as vis planuoju nebevalgyti vakarais, nes tik del vakariniu apsivalgymu prisiauginau svorio. dabar reikia maziausiai 5kg numesti. ir vyras jau sako, kad per dideli pilva uzsiauginau, ir paciai keista, nes visada liekna buvau. jau siandien vakare stengsiuosi nieko nebevalgyti.
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 09 23, 23:45)
šaunuolė 4u.gif Bet kaip čia taip ėmei ir pasakei - ir iškart atsirado pasišlykštėjimas saldumynams? Ta prasme, ar nereikėjo su tuo bent pradžioj pakovot?

zinok isvis nereikejo.kaip laiudy sakoma "kaip su rankja nueme":)
Papildyta:
QUOTE(bukasacka @ 2008 09 26, 15:03)
saunuole... thumbup.gif  ir as laikausi panasaus principo-jokiu saldumynu,mesa tik virta,jokiu bulviu,batono,cukraus.taip maitinuosi tik apie menesi,atsikraciau jau 6,5 kg.sveriau 75 kg,dabar 68,5 kg. svajoju pasiekti 62 kg  4u.gif ir labai tikiuosi kad musu patarimai pades moterim suliekneti be bado streiku

ir as tikiuos:)
Papildyta:
QUOTE(domina @ 2008 09 28, 16:38)
mano ugis 165 cm, o sveriu 75 kg. Ir toks sabilumas jau geri keli metai. Mano maziui gruody bus 2 metai. I save senokai negaliu ziuret veidrody. Labiausiai nervina kenguros pilvas. Kadangi jau gristu i darba, tai nusprendziau, kad uzteks. Rijau ir as vosikias piliules, sportavau. Dabar stengiuosi valgyti dazniau, bet maziau. Ir vakarais- po 19 val. tik vaisiai ir mineralinis. Na, tiesa, kartais ir sugriesiju, bet tai buna jau pakankamai retai. Lauksim rezultatu! Palinkekit man sekmes! O kenguros pilvas jau mazesnis pasidare!

sekmessss! 4u.gif
Atsakyti
Įsikišiu į mergaitišką diskusiją apie dietas ir pasakysiu, kad aš 6 kg be problemų numečiau, kai buvo atsiradę problemų su virškinimu ir pavalgius nuolat skaudėjo skrandį. Nesiūlau pabandyti, bet žinokit kaip lengvai kilogramai krenta be jokių pastangų biggrin.gif


QUOTE(samanaa @ 2008 09 15, 22:20)
sveikos:) noriu pasidalinti savo sekme ir dziuagsmu. mano kanciu kelias prasidejo pavasari kai sveriau 74kg. supanikavau.preis tai isleidau daugybe pinigu ivairiems vaistams, sporto klubams. visada maniau kad dietos niekada nesugebesiu laikytis. ir sito budo maniau kad griebsiuosi jei niekas nebepades. aisku nepadejo niekas. tada pajutau kad visa sirdim noriu numesti 10 kg. viena diena pasakiau sau kad gyvensiu kitaip. darbe siule koleges saldumynu, pacios irgi kimsdavo, o as ziurejau i jas su pasislykstejimu.mano kunas sake kad man sito nereikia. mano valgymo taisykles buvo tokios:
nevalgyti visai nieko po 18 val
gerti labai daug skysciu
jokiu saldumynu
valgyto po nedaug ir 2-3 kartus i diena
atsisakiau vaisvandeniu
jokio riebais maisto
aisku dar buvo daugybe smulkmenu ko nedaryti. zinoma svoris krito po kelis gramus.sveriausi kasryt, svarstykliu parodymai varydavo i euforija.buvau laiminga biggrin.gif  dabar sveriu 68. liko 4kg. veliau nusipirkau begimo takeli, tas irgi daug padejo.  smile.gif  taigi merginos, nereikia saves alinti grieztom dietom.viska darykit po truputi. as su tokiu maitinimosi galeciau gyventi visa gyvenima.tapau daug "svaresniu" vidum.

Atsakyti
as meciau taip: namie issirinkau "savo" lekste, plokscia ir pacia maziausia, na ne nuo arbatinio puodelio aisku biggrin.gif , kad ir ka skanaus bedarydavau, valgydavau tik po viena porcija, prisikraudavau su kaupu biggrin.gif . tarp valgymu stengdavausi daryti bent po 3 val pertrauka. tai tapo iprociu, dabar net negaliu ziuret kaip vyras valgo: visko daug, ivairaus, ir is kart. man vaizdiniai pries akis kyla kaip tas skrandis atrodo: kaip pas kiaule, kuria katik mociute jovalu pasere. su antsvoriu bedu nebeturiu smile.gif
Atsakyti
aš taip pat prieš 4 metus numečiau 6 kg(db esu 52 kg). tai db labai džiaugiuosi. prisimenu 12 klasėj norėjau per išleistuves atrodyt puikiai. tai susiėmiau ir numečiau. buvo sunku: sportuodavau per dieną po 1 val, nevalgiau saldumynu, atsisakiau bulvių ir kitų riebių dalykėlių. Tai šiandien tas svoris man ir nebegrįžo, nes pati stengiuosi prisižiūrėt. Ir treniruoklį šį mėnesį gavau dovanų thumbup.gif . tai stengiuosi visapusiškai
Atsakyti