Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Samanta @ 2006 03 13, 09:51)
Mano laimės medelis pražydo sulaikęs keturių metukų. Ir žiedelius praskleidė prieš pat kalėdas. Va mano gražiuoliukas:
Crassula Ovata
Žiedai


Labai gražu wub.gif

O tu jo negeni?aš tai vis nuskinu jaunas šakeles,kad labiau šakotūsi,bet gal be reikalo,nes pažiūrėjus į taviškį-žiedukai iš pat viršūnės lenda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 13, 19:51)
Labai gražu wub.gif

O tu jo negeni?aš tai vis nuskinu jaunas šakeles,kad labiau šakotūsi,bet gal be reikalo,nes pažiūrėjus į taviškį-žiedukai iš pat viršūnės lenda g.gif


Geniu. Tiesiog genėjau nuo apačios nuskabant naujus lapelius. Nes nenorėjau kad atrodytų kaip krūmas. Norėjau kad įgautų medžio formą ax.gif
Atsakyti
Ir as auginu toki storalapi- dar mano mociutes palikas, labai gydo zaizdas sumusimus ir uodu ikandimus, taigi turi puikiu gydomuju savybiu.
Pas mano mociute jis buvo ispudingu dydziu, pas mane krumas
ana kasara suede.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2006 03 14, 10:13)
Ir as auginu toki storalapi- dar mano mociutes palikas, labai gydo zaizdas sumusimus ir uodu ikandimus, taigi turi puikiu gydomuju savybiu.
Pas mano mociute jis buvo ispudingu dydziu, pas mane krumas
ana kasara suede.


Išduok gydymo receptą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2006 03 14, 10:13)
Ir as auginu toki storalapi- dar mano mociutes palikas, labai gydo zaizdas sumusimus ir uodu ikandimus, taigi turi puikiu gydomuju savybiu.
Pas mano mociute jis buvo ispudingu dydziu, pas mane krumas
ana kasara suede.



blink.gif pirmą kart girdžiu,kad jis turi gydomųjų savybių g.gif pasidalink kokių
Atsakyti
4u.gif Samanta,kaip graziai zydi tavo laimes medis wub.gif Ar pirma karta,kaip ilgai,ar kvepia? blush2.gif Labai idomu................. rolleyes.gif
O maniskis numiro verysad.gif ,bet planuoju,kai atsils,isigyti nauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 03 17, 22:49)
4u.gif Samanta,kaip graziai zydi tavo laimes medis wub.gif Ar pirma karta,kaip ilgai,ar kvepia? blush2.gif Labai idomu................. rolleyes.gif
O maniskis numiro verysad.gif ,bet planuoju,kai atsils,isigyti nauja  ax.gif


bis.gif bis.gif bis.gif Pražydo prieš pat Kalėdas biggrin.gif O pražydo tai pirmąjį kartą. Jam net nepilni penki metukai biggrin.gif Knygose rašoma kad pražysta nejaunesni kaip 10 metų. Ir labai retai jaunesni. Tai neišsivaizduoju kokie faktoriai čia jį paskatino žydėjimui g.gif Žiedai laikėsi nepilnas tris savaites. Bet liktai nekvepėjo. doh.gif
p.s. namuose pas mamą auga du didžiuliai laimės medžiai, jiems beveik po 10 metų, bet nė karto nėra žydėję doh.gif
O taviškis gal numiro nuo perlaistymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 03 17, 23:44)
bis.gif  bis.gif  bis.gif Pražydo prieš pat Kalėdas  biggrin.gif O pražydo tai pirmąjį kartą. Jam net nepilni penki metukai  biggrin.gif Knygose rašoma kad pražysta nejaunesni kaip 10 metų. Ir labai retai jaunesni. Tai neišsivaizduoju kokie faktoriai čia jį paskatino žydėjimui  g.gif  Žiedai laikėsi nepilnas tris savaites. Bet liktai nekvepėjo.  doh.gif
p.s. namuose pas mamą auga du didžiuliai laimės medžiai, jiems beveik po 10 metų, bet nė karto nėra žydėję  doh.gif
O taviškis gal numiro nuo perlaistymo?  g.gif

unsure.gif Butent nuo perlaistymo,kai manes nebuvo ilga laika mociute perlaiste,as grizus bandziau reanimuoti,bet nebepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai neišsivaizduoju kokie faktoriai čia jį paskatino žydėjimui  Žiedai laikėsi nepilnas tris savaites. Bet liktai nekvepėjo. 


Matyt labai mylėjai ir lepinai mirksiukas.gif ,smagu kai mylimos gėlės lepina žiedais,ypac netikėtais

aš galiu pasidalint "laimės medelio"atžalėlėm,daug yra,vistiek jas išmetu,kad medelis augtų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Nu kokia aš tundra doh.gif blush2.gif vis perskaitau'' laimės medis''ir nepasižiūriu,nu galvoju pasižiūrėsiu kas čia do medis,reik ir man įsigyti,o pasirodo pas mama kambaryje ant palangės tiek blink.gif tų ''laimės medelių''ir didelis vienas,o kitus mažiukus auginam mažuose indeliuose(ir kankinam gėlyte,norim kaip bondzajus būtų ax.gif )Bet kaip jie gražiai žydi thumbup.gif net nežinojau schmoll.gif Dabar labiau pradėsiu mylėti šitą aygaliuką ir lauksiu žiedų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 18, 10:24)
Matyt labai mylėjai ir lepinai  mirksiukas.gif ,smagu kai mylimos gėlės lepina žiedais,ypac netikėtais

aš galiu pasidalint "laimės medelio"atžalėlėm,daug yra,vistiek jas išmetu,kad medelis augtų  4u.gif


Vat dabar galvoju, kad savo lamės medeliui leidau "pailsėti". Nelaiščiau gal keletą mėnesių, šalčiau stovėjo. Gal dėl to ir pražydo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 03 14, 11:35)
Išduok gydymo receptą  lotuliukas.gif



Kiek aš žinau, ant sumuštos vietos reikia dėti perpjautą lapą, kiek ilgai laikyti tai nežinau, bet girdėjau, kad labai padeda smile.gif
Aš pati šio gydymo būdo nebandžiau dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irina B: 19 kovo 2006 - 14:07