Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

oi, kaip aš tokio norėčiau cry.gif gražus nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 12 21, 00:22)
Kaži tiktai kiek ilgai jie žydi? Vis norėtusi kad ilgėliau. Tokie mieli žiedeliai  wub.gif Mano laimės nedžio žiedelių kampučiai net kažkokie su violetinės spalvos priemaišu... g.gif  lotuliukas.gif


Tai va. Nuo šiol žinosiu ir kiek laiko žydi laimės medis. Pas mane žiedeliai išsilaikė nepilnas tris savaites. Nors aišku norėjosi kad ilgiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif aš taip pat auginu "Laimės medį "ir ne vieną.Negaliu atsidžiaugt,tiesa dabar sunkokas jiems periodas,bet tuoj tuoj pasirodys saulės spinduliai,ir augalėliai pradės toliau žaliuot

O čia mano augintiniai-didysis pasodintas užpraeitą pavasarį,is mažyčio,vos 5 cm daigelio,beja laimės medis pasižymi tuo,kad jį galima užsiaugint ir iš vieno lapelio,jau daug tokių daigelių esu atidavus mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Aš irgi šiandien savajį apžiūrinėjau, bet kad žydėti žadėtų, tai jokių požymių.Tik šiaip gražus žalias ir sunkus augalas.
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2006 03 10, 22:49)
oi, kaip aš tokio norėčiau cry.gif  gražus nerealiai  thumbup.gif



Kelias šakeles galiu įdėti, įsišaknydinsi, procesas prasidės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 03 11, 19:56)
Kelias šakeles galiu įdėti, įsišaknydinsi, procesas prasidės lotuliukas.gif


aš tokios rūšies turiu jau ax.gif , bet mano ne toks didelis, storas ir gražus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 11, 18:05)
Sveikutės 4u.gif  aš taip pat auginu "Laimės medį "ir ne vieną.Negaliu atsidžiaugt,tiesa dabar sunkokas jiems periodas,bet tuoj tuoj pasirodys saulės spinduliai,ir augalėliai pradės toliau žaliuot

O čia mano augintiniai-didysis pasodintas užpraeitą pavasarį,is mažyčio,vos 5 cm daigelio,beja laimės medis pasižymi tuo,kad jį galima užsiaugint ir iš vieno lapelio,jau daug tokių daigelių esu atidavus  mirksiukas.gif
user posted image


Man tai labai gražus tas, kuris stovi po dešine "crassula ovata". Iš tos pačios giminės. Pati tokį neperseniusiai nusipirkau. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 03 12, 13:18)
Man tai labai gražus tas, kuris stovi po dešine "crassula ovata". Iš tos pačios giminės. Pati tokį neperseniusiai nusipirkau. wub.gif


Aha ir man jie labai įdomūs,gana neįprasti,bet kokie stiprūs....jei per mažas vazonėlis,tuoj pat griūna iš koto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 12, 18:28)
Aha ir man jie labai įdomūs,gana neįprasti,bet kokie stiprūs....jei per mažas vazonėlis,tuoj pat griūna iš koto  doh.gif


thumbup.gif augaliukai. Kaži, jie tikriausiai irgi žydi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 03 13, 00:22)
thumbup.gif augaliukai. Kaži, jie tikriausiai irgi žydi.  wub.gif


Nea,dar nežydėjo nė karto,manau dar per jauni,viesi trys pas mane gyvena viso labo tik 2 metus,o taip norėčiau kad pasipuoštų žiedeliais wub.gif ,skaičiau kad jie pražysta ne anksčiau ,kaip po 10 metų,bet paskaitinėjus jūsų atsiliepimus,manau tai galima drąsiai neigti mirksiukas.gif

O kokiu metų laiku jis apskritai pražysta ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 13, 09:01)
Nea,dar nežydėjo nė karto,manau dar per jauni,viesi trys pas mane gyvena viso labo tik 2 metus,o taip norėčiau kad pasipuoštų žiedeliais wub.gif ,skaičiau kad jie pražysta ne anksčiau ,kaip po 10 metų,bet paskaitinėjus jūsų atsiliepimus,manau tai galima drąsiai neigti mirksiukas.gif

O kokiu metų laiku jis apskritai pražysta ?  g.gif


Mano laimės medelis pražydo sulaikęs keturių metukų. Ir žiedelius praskleidė prieš pat kalėdas. Va mano gražiuoliukas:
Crassula Ovata
Žiedai
Atsakyti
bigsmile.gif lauksiu ir aš tada žiedų ax.gif nors mano dar mažutis tik pusės metukų,bet palauksiu bigsmile.gif
Atsakyti