Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Samanta, o Tu savo laimės medelį genėji, formuoji? ar tiesiog palieki taip, kaip auga?
mano medeliui dar nė metų nėra, tai kažkaip ir pagalvojau - reikia jį formuot ar ne.
Atsakyti
QUOTE(laputaityte @ 2006 01 05, 23:34)
Samanta, o Tu savo laimės medelį genėji, formuoji? ar tiesiog palieki taip, kaip auga?
mano medeliui dar nė metų nėra, tai kažkaip ir pagalvojau - reikia jį formuot ar ne.


Cia jau kiekvienas pagal savo skoni laimes medeli susikuria. As asmeniskai norejau kad jis medzio forma igautu. Nes namie dar du dideli yra, tai atrodo kaip krumai. Tad nusprendziau nuo jo mazu dienu formuoti ir vis nugenedavau sakeles kurios isaugdavo apacioj smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos laimes medzio augintojos ax.gif As auginu dar tik nuo kovo men.laimes medeli,bet pas mane atsitiko nelaime......augo,augo jis graziai,o pries menesi pradejo mesti lapelius,pries kelias dienas isvirto is koto blink.gif schmoll.gif Jauciu perlaisciau.... doh.gif Ka dabar man su juo daryti,ar merkti i vadeni,kad isleistu naujas sakneles,ar kysti i zeme ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2006 01 28, 10:05)
4u.gif Sveikos laimes medzio augintojos ax.gif As auginu dar tik nuo kovo men.laimes medeli,bet pas mane atsitiko nelaime......augo,augo jis graziai,o pries menesi pradejo mesti lapelius,pries kelias dienas isvirto is koto  blink.gif  schmoll.gif Jauciu perlaisciau....  doh.gif Ka dabar man su juo daryti,ar merkti i vadeni,kad isleistu naujas sakneles,ar kysti i zeme ? g.gif

blink.gif Jokiu būdu į jokį vandenį nebemerk. Crasulos yra sukulentai, jiems daug drėgmės nereikia. Dabar patariu išimti iš vazono augalą, apžiūrėti, ar nėra puvinio. Jei yra, nupjaut visas pažeistas vietas ir palikt kokiam mėnesiui ar 2 savaitėm žaizdom užsitraukt. Kai matysi, kad užsitraukė žaizdos, tada sodink į naujas žemes, tik jokiu būdu nelaistyk daug iš karto. Žemė turi būti drėgna, bet ne šlapia. Turėtų įsišaknyt, bet rizikos yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 01 29, 14:05)
blink.gif  Jokiu būdu į jokį vandenį nebemerk. Crasulos yra sukulentai, jiems daug drėgmės nereikia. Dabar patariu išimti iš vazono augalą, apžiūrėti, ar nėra puvinio. Jei yra, nupjaut visas pažeistas vietas ir palikt kokiam mėnesiui ar 2 savaitėm žaizdom užsitraukt. Kai matysi, kad užsitraukė žaizdos, tada sodink į naujas žemes, tik jokiu būdu nelaistyk daug iš karto. Žemė turi būti drėgna, bet ne šlapia. Turėtų įsišaknyt, bet rizikos yra  rolleyes.gif

4u.gif Aciu uz atsakyma,reiks pabandyti taip padaryti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 01 29, 14:05)
Jei yra, nupjaut visas pažeistas vietas ir palikt kokiam mėnesiui ar 2 savaitėm žaizdom užsitraukt.

Maniškis irgi griūva iš koto... verysad.gif O laikyti, kaip tu patarei, reikia kambario temperatūroje? O kaip su laistymu?
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 02 16, 15:51)
Maniškis irgi griūva iš koto... verysad.gif O laikyti, kaip tu patarei, reikia kambario temperatūroje? O kaip su laistymu?

Jei išimat iš žemių, tai reikia laikyt šiltoje vietoje, kur nėra tiesiginių saulės spindulių. Kambarys puikiai tinka. O laistyt aišku nereikia, jei nėra žemių, kaip gi palaistysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 16 vasario 2006 - 17:22
QUOTE(LadyStar @ 2006 01 29, 14:05)
blink.gif  Jokiu būdu į jokį vandenį nebemerk. Crasulos yra sukulentai, jiems daug drėgmės nereikia.

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif o man draugė nulaužė šakelę, tai aš ją pamerkiau į vandenį, bet ji man sėkmingai išleido šaknis ir aš pasodinau. auga ir vargo bau nemato... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 02 16, 19:40)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif o man draugė nulaužė šakelę, tai aš ją pamerkiau į vandenį, bet ji man sėkmingai išleido šaknis ir aš pasodinau. auga ir vargo bau nemato... ax.gif

Vadinasi, tau tiesiog pasisekė. Tai išimtis, nei taisyklė. rolleyes.gif
Tiesa ta, kad sukulentam lapiniam žalos mažiau, bet jei kas kokį kaktusą sugalvos amerkt į vandenį šaknydint biggrin.gif
Atsakyti
As gal 6 vandeny sudaiginau ir nei vienas nesupuvo. Dauginasi tikrai puikiai, tik kad niekaip nezydi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2006 02 17, 10:16)
As gal 6 vandeny sudaiginau ir nei vienas nesupuvo.

drinks_cheers.gif man irgi vandenį šaknis išleido ax.gif

o genėti tai jį paprasta arba man taip pasisekė g.gif buvo keli negražūs lapeliai aš juos nulaužiau ir toj vietoj pradėjo leisti šakeles ax.gif
Atsakyti
Aš net nežinojau, kad jį genėti reikia. Va radu pas vyrą darbe tokį didelį ir jau baigiantį nudži0ti tai namo pasivogiau, kol jis man atsigavo...
user posted image
Atsakyti