Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(grange @ 2005 12 20, 22:14)

samanta:  thumbup.gif  kad zydi!as tik foto zydincio maciau mirksiukas.gif


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Pirmą syki gyvenime mačiau savo akimis kad jis žydi. Iki tol net nežinojau kad jie žydi doh.gif Tai neištvėrus šiuo džiaugsmeliu norėjau pasigirti blush2.gif biggrin.gif Gaila negaliu nuotraukytės įdėti. Bet pasistengsiu nufotkint ir įdėt artimiausiu metu. Žiedeliai nedideli bet baisiai mieli ir gražūs wub.gif Jam kokie keturi metukai. Gavau iš savo aukletojos paskutinio skambučio metu. Nors namuose dar auga du daug didesni ir senesni ir gyvenime nežydėjo. Kaži kokie faktoriai lemia tą žydėjimą? Oi, negaliu atsidžiaugti bis.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2005 12 20, 23:27)
aha, lygiai taip pat kad ir as nezinojau, kad cia laimes medelis... lotuliukas.gif  turbut senas augalas prazysta, reik samantos klaust, kiek jos augaleliui metu?


O jo tikras pavadinimas CRASSULA ARGENTEA wub.gif Tai va, kaip minėjau mano gražuoliukui apie keturis metelius. Aš galvoju...jį pastaruoju metu buvau apleidus, nedažnai laistydavau, duodavau perdžiūt, tai gal čia vienas iš faktorių bus? g.gif

O va tokie žiedeliai. (čia ne mano, bet kaip minėjau savo pasistengsiu artimiausiu metu įkelt į forumą).

Laimės medžio žiedeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 21 gruodžio 2005 - 00:12
QUOTE(Samanta @ 2005 12 20, 23:39)
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Žiedeliai nedideli bet baisiai mieli ir gražūs wub.gif  Jam kokie keturi metukai. Gavau iš savo aukletojos paskutinio skambučio metu. Nors namuose dar auga du daug didesni ir senesni ir gyvenime nežydėjo. Kaži kokie faktoriai lemia tą žydėjimą? Oi, negaliu atsidžiaugti  bis.gif  yahoo.gif

tai tikrai, dar ne senas o jau zydi, idomu g.gif siaip, savaji as ir is savo aukletojos gavau..na tiksliau-nuvogiau sakute is jos kabineto hihihi.gif tai tikesiuos kad ir mano prazys... o tu butinai padaryk savo photo.gif atsiminimui bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2005 12 21, 00:15)
tai tikrai, dar ne senas o jau zydi, idomu g.gif  siaip, savaji as ir is savo aukletojos gavau..na tiksliau-nuvogiau sakute is jos kabineto  hihihi.gif tai tikesiuos kad ir mano prazys... o tu butinai padaryk savo photo.gif  atsiminimui bus  lotuliukas.gif


Kaži tiktai kiek ilgai jie žydi? Vis norėtusi kad ilgėliau. Tokie mieli žiedeliai wub.gif Mano laimės nedžio žiedelių kampučiai net kažkokie su violetinės spalvos priemaišu... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 12 21, 02:22)
Kaži tiktai kiek ilgai jie žydi? Vis norėtusi kad ilgėliau. Tokie mieli žiedeliai  wub.gif Mano laimės nedžio žiedelių kampučiai net kažkokie su violetinės spalvos priemaišu... g.gif  lotuliukas.gif


O tai tavo laimes medis ant pietines palanges gyvena ?
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 12 21, 00:43)
O jo tikras pavadinimas CRASSULA ARGENTEA wub.gif  Tai va, kaip minėjau mano gražuoliukui apie keturis metelius. Aš galvoju...jį pastaruoju metu buvau apleidus, nedažnai laistydavau, duodavau perdžiūt, tai gal čia vienas iš faktorių bus?  g.gif

O va tokie žiedeliai. (čia ne mano, bet kaip minėjau savo pasistengsiu artimiausiu metu įkelt į forumą).

Laimės medžio žiedeliai

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tai jau sekantys metai tau įpatigai laimingi turi būti...
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2005 12 21, 01:03)
O tai tavo laimes medis ant pietines palanges gyvena ?


Ant rytinės. smile.gif

QUOTE(Vėtružė @ 2005 12 21, 11:46)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tai jau sekantys metai tau įpatigai laimingi turi būti...


Gerai būtų. (Čia gal koks prietaras?) Nes šie tai buvo bjauriausi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 12 21, 14:00)
Ant rytinės. smile.gif
Gerai būtų. (Čia gal koks prietaras?) Nes šie tai buvo bjauriausi  doh.gif  biggrin.gif

Ir man. draugė padovanojo laimės medelio šakelę, tai ji taip gerai prigijo, auga... Gal ir man nusišypsos laimė kitais... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 12 21, 15:29)
Ir man. draugė padovanojo laimės medelio šakelę, tai ji taip gerai prigijo, auga... Gal ir man nusišypsos laimė kitais... ax.gif



thumbup.gif kad jie nelepūs ir daug priežiūros nereikalauja wub.gif
Atsakyti
Va mano Laimes medelis lotuliukas.gif ax.gif


Medelis

Ziedeliai
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 12 30, 16:21)
Va mano Laimes medelis  lotuliukas.gif ax.gif
Medelis

Ziedeliai


clap_1.gif good.gif grazu... supyksiu ant savo jei kitais metais neprazys g.gif
Atsakyti
Manasis medelis jau treti metai žydi. Nuo gruodžio pradžios iki sausio pabaigos- vasario. Žiedų tiek daug, kad visas baltas, atrodo kaip apsnigtas. Namie pajuokaujam, kad net eglutės nereikia... Pirmus metus į namus ekskursijas organizavau to stebuklo žiūrėt smile.gif. O augalas senas, gal prieš 15 metu pasodino tėtis dvi mažas šakeles: vieną mano, kitą savo namams.
Priežiūra minimali, pagyvena ir ant šiaurinės, ir ant pietinės palangės. Po žydėjimo pora mėnesių pavargęs būna, lapeliai pašviesėja, bet iki vasaros atsigauna.
Kai dabar pagalvoju, tai šie treji metai iš tiesų mano šeimai laabai laimingi... smile.gif
Atsakyti