Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Zydi, bet tik viena karta per savo amzeli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2008 03 17, 00:42)
Zydi, bet tik viena karta per savo amzeli rolleyes.gif

Tikrai ne,jei augalas subrendęs ir jam sudarytos tinkamos augimo sąlygos jis žydi kiekvienais metais mirksiukas.gif kartą per amželį pražysta agava mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 03 17, 15:56)
Tikrai ne,jei augalas subrendęs ir jam sudarytos tinkamos augimo sąlygos jis žydi kiekvienais metais  mirksiukas.gif  kartą per amželį pražysta agava  mirksiukas.gif


Na tei pas mumi salygos nekokios tikriausiai, nes tik pas viena kita prazysta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 03 17, 23:15)
Na tei pas mumi salygos nekokios tikriausiai, nes tik pas viena kita prazysta...  g.gif

Tikriausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 03 17, 15:56)
kartą per amželį pražysta agava  mirksiukas.gif


Irgi ne. Paprastas senoviškas alijošius mūsų įstaigėjėj jau dukart žydėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 18 kovo 2008 - 11:44
QUOTE(Vilioja @ 2008 03 18, 11:40)
Irgi ne. Paprastas senoviškas alijošius mūsų įstaigėjėj jau dukart žydėjo smile.gif

Tai kad agava ir alijošius du skirtingi augalai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 03 18, 14:07)
Tai kad agava ir alijošius du skirtingi augalai wink.gif


Ania g.gif lotuliukas.gif hihihi.gif "Sužibėt" norėjau, o Tu išviešinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 03 18, 17:10)
Ania g.gif  lotuliukas.gif  hihihi.gif "Sužibėt" norėjau, o Tu išviešinai mirksiukas.gif

uuuups blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 03 18, 18:54)


Man kaip googlej - kartais tokią makalynę išmeta, kad doh.gif lotuliukas.gif
O kad dar "krutesne" pasirodyt, ir kad į temą būtų pasigirsiu, kad auginu 4 ovatas - paprastą "laimę", spalvotą, kuri labai sunkiai spalvinasi pas mane cool.gif susuktais lapeliais ir ilgais siaurais. Kažin, o kitos crassulos - taipogi "laimingos" g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 18 kovo 2008 - 19:22
Vat tos spalvotos ir mane labai vilioja(visai kaip kažkieno pseudonimas lotuliukas.gif )
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti