Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(une @ 2005 09 26, 10:38)
gal kuri suteiktumet info: mano storalapio grynai pradejo byreti lapeliai  cry.gif  cry.gif

Maniškis lapus meta, kai jam netyčia sausrą padarau ar saulės sumažėja. Šiaip tai nereiklus augalas. Galima gražiai formuoti, pagenėjant kur reikia. Jei įtari kenkėjus, tai čia visos augalus maudo ACTAROJE. Pastebėjau, kad laistyti reikia stebint lapų storį, tai kartais ir savaitę ištveria
Atsakyti
na saules pas mane tai jis tikrai negauna... g.gif
Atsakyti
O mano mama visoki bruda tabako mirkalu maria. Reikia kokia pors Primuke isardyti, tabaka para laiko vandeniu uzpylus palaikyti, ir tuo skystimu purksti augalus. Visi vabalai issilaksto
Atsakyti
turiu ir as storalapi,ir tik neseniai suzinojau,kad tai tas pats,kas ir laimes medelis biggrin.gif ot juoko buvo,nes draugei itikinejau,kad tai ne tas pats...nulauziau sakutes2 mazas,su trim-keturiais lapeliais pries 5 metus,tai ta viena sakute taip ir nudziuvo o kita ir prigijo.nepersodinau nuo to laiko,vis aplauzau lapeklius,o dabar jau ir kotas pradejo medeti mirksiukas.gif tik kad norejau kad biskuti labiau i medeli butu panasus,o dabar dar ta sonine saka yra,nes nebenulauziau,o per metus tiek paaugo,kol nebuvau,tai dabar jau gaila ir lauzti,tik tuos nuo kamieno nulauzau.jei nepalieju,tuoj pradeda lapai minksteti,stovi jis pas mane ant rytines palanges,siaip nemanau,kad reiklus,patresiu kiarts nuo karto ir viskas,ziema maziau laistau tai ir auga,manau,gerai smile.gif
Atsakyti
jei kas butu paklauses pries pusmeti-buciau ta pati sakius-tikrai nereiklus augalus. ale dabar jau ne reiklume esme kaip suprantu... kazkas jam pas mane nepatinka ir viskas unsure.gif persodinau-saknys atrodo visai sveikos... atsinesiau ji dabar "arciau saves" smile.gif ,gal dabar vel susidraugausim rolleyes.gif
Atsakyti
pasisodinau ir aš
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2005 09 30, 16:57)
turiu ir as storalapi,ir tik neseniai suzinojau,kad tai tas pats,kas ir laimes medelis  biggrin.gif  ot juoko buvo,nes draugei itikinejau,kad tai ne tas pats...nulauziau sakutes2  mazas,su trim-keturiais lapeliais pries 5 metus,tai ta viena sakute taip ir nudziuvo o kita ir prigijo.nepersodinau nuo to laiko,vis aplauzau lapeklius,o dabar jau ir kotas pradejo medeti mirksiukas.gif  tik kad norejau kad biskuti labiau i medeli butu panasus,o dabar dar ta sonine saka yra,nes nebenulauziau,o per metus tiek paaugo,kol nebuvau,tai dabar jau gaila ir lauzti,tik tuos nuo kamieno nulauzau.jei nepalieju,tuoj pradeda lapai minksteti,stovi jis pas mane ant rytines palanges,siaip nemanau,kad reiklus,patresiu kiarts nuo karto ir viskas,ziema maziau laistau tai ir auga,manau,gerai smile.gif

o tai po kiek metų medėt kamienas pradėjo?
Atsakyti
va koks tas mano storalapis, uzaugo iz mazos sakutes...
http://public.fotki....s/pa050008.html
Atsakyti
O mano laimės medis pražydo thumbup.gif Pirmą kartą gyvenime tokį stebukliuką mačiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2005 12 10, 13:08)
va koks tas mano storalapis, uzaugo iz mazos sakutes...
http://public.fotki....toralapis1.html

ana linka ne taipo nurodziau..
medeti poradejo net nezinau, gal pries kokius 2 metus, per paskutinius metus jis sparciai uzaugo..

samanta: thumbup.gif kad zydi!as tik foto zydincio maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 20 gruodžio 2005 - 22:17
gerai, kad nuotraukėles įkeliat, kai šnekat apie kokią gelyte thumbup.gif nes būčiau taip ir nesužinojusi, kad turiu "laimės medį" smile.gif
o maždaug per kiek laiko jis pražysta? nes galvojau, kad tai nežydintis medelis... gerai bent jau tiek, kad greitai auga ir ypatingos priežiūros nereikalaua (bent jau kol kas) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaityte @ 2005 12 20, 22:48)
gerai, kad nuotraukėles įkeliat, kai šnekat apie kokią gelyte  thumbup.gif  nes būčiau taip ir nesužinojusi, kad turiu "laimės medį" smile.gif
o maždaug per kiek laiko jis pražysta? nes galvojau, kad tai nežydintis medelis... gerai bent jau tiek, kad greitai auga ir ypatingos priežiūros nereikalaua (bent jau kol kas) smile.gif

aha, lygiai taip pat kad ir as nezinojau, kad cia laimes medelis... lotuliukas.gif turbut senas augalas prazysta, reik samantos klaust, kiek jos augaleliui metu?
Atsakyti