Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Mufasa koks grasus augalas thumbup.gif , as irgi uzsimaniau reiks nusipirkti jei jis toks nereiklus... ax.gif
Atsakyti
na, paziuresiu, kaip jis man augs, bet siaip daug kas sako, jog tikrai nelepus augintiniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 03 13, 09:44)
niu va, pagaliau ir as isigijau storlapi. jau seniai norejau, bet niekaip neprisiruosdavau. nusipirkau taip vadinama korala, jis labai vertinamas pagal feng shui, o ir siaip man idomesnis. permaciau temele ir noreciau pasitikslinti: lieti retai (kai isdziusta zeme), saules spinduliu jam nereikia, tik megsta sviesia vieta. ar taip viska supratau? zodziu nereiklus augalas. o jus ji purskiate?
user posted image
as persodinau i kaktusu zeme, ar gerai padariau?

gerai, labai grazu good.gif as ji nelabai purskiu, tik biski palieju ir tiek - dabar i 2 savaites karta, rodos, nieko, patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
Toks kaip Mufasos storalapis pas mane labai mėgsta pietinę palangę ir daug vandens. Nes kai neliejau minkštėjo, paliejau sukietėjo, beja padėjus ant pietinės palangės dar labiau sukietėjo.. rolleyes.gif
Atsakyti
Koks fainas storlapis!!! Man dar toks nematytas bigsmile.gif
Atsakyti
vazonėlio indas gražus tik greit išaugs, bet šiiap įdomus 4u.gif aš ieškau kvadratinio vazono saviškiui, nežinau kodėl manau kad tokiam turėtų neblogai atrodyt 4u.gif
Atsakyti
na, kai persodinau, saknys labai mazos, nemanau, kad taip greitai isaugs. o jei isaugs, tai visada atsiras dar koks augalas, kuris tiks i dviratuko vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 03 14, 15:32)
na, kai persodinau, saknys labai mazos, nemanau, kad taip greitai isaugs. o jei isaugs, tai visada atsiras dar koks augalas, kuris tiks i dviratuko vieta biggrin.gif

O kur Jus toki grazuoli pirkot ,jei ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2008 03 14, 18:14)
O kur Jus toki grazuoli pirkot ,jei ne paslaptis blush2.gif

vazona ar storlapi? vazona pirkau savo miestelio geliu parduotuveje (kazlu rudoje), o storlapi kauno senukuose, draugystes gatveje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 03 13, 12:25)
Gal kada nors pradziugins ziedais  mirksiukas.gif

Auginu ir aš storapalį, bet visada galvojau, kad jis pinigų medis, turiu knygelę apie kambarines gėles ir ten taip parašyta ax.gif

O ką jis dar ir žydi g.gif Nežinojau....
Atsakyti
Pagaliau mano šakelė parodė gyvybės ženklus thumbup.gif Pradėjo lysti maži lapeliai clap.gif
Atsakyti