Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Labukas, merginos 4u.gif

Įsitaisiau ir aš sau tą storulį laimės medelį wub.gif Tik pas mane į vazoną susodinti 4 mažučiai medeliai, kaži ar taip gerai?? Kaip tik ruošiuosi persodinti savo piniguotį, tai gal, sakau, ir šitus pabandyt išskaidyt ir persodint tuo pačiu - juk žemė abiem ta pati tinka g.gif

Ir dar. Gal man paranoja, bet toks vaizdas, kad per tas kelias savaites, kai jis pas mane gyvena, jo lapeliai ėmė kažkaip plonėti, lyg ir storesni buvo unsure.gif Laisčiau jį tik kartą, nelabai tikiu, kad čia dėl pertekliaus vandens g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 03 07, 23:20)
Labukas, merginos 4u.gif

Įsitaisiau ir aš sau tą storulį laimės medelį wub.gif Tik pas mane į vazoną susodinti 4 mažučiai medeliai, kaži ar taip gerai?? Kaip tik ruošiuosi persodinti savo piniguotį, tai gal, sakau, ir šitus pabandyt išskaidyt ir persodint tuo pačiu - juk žemė abiem ta pati tinka g.gif

Ir dar. Gal man paranoja, bet toks vaizdas, kad per tas kelias savaites, kai jis pas mane gyvena, jo lapeliai ėmė kažkaip plonėti, lyg ir storesni buvo unsure.gif Laisčiau jį tik kartą, nelabai tikiu, kad čia dėl pertekliaus vandens g.gif


Manau, kai palaistysi, tai vel sustores, nes jie vandenuka lapukuose kaupia g.gif
Atsakyti
O pas mane sie medeliai neauga. Sugebejau dideli medi nugalabyti... blush2.gif
Turbut per daug mylejau ir laisciau...
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2008 03 08, 18:26)
O pas mane sie medeliai neauga. Sugebejau dideli medi nugalabyti... blush2.gif
Turbut per daug mylejau ir laisciau...

Nu jo, dažno laistymo tai jei nelabai mėgsta. schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, ar jūsų laimės medelis neturi jokio kvapo?? g.gif
Kai aš pro saviškį praeinu, tai taip keistai nuo jo toks kvapas padvelkia. Ir iš vienos pusės uosčiau, ir iš kitos - nuu, keistas toks kvapas, bet lyg ne pats augalas, lygtai žemė tą kvapą skleidžia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 03 11, 01:30)
Merginos, ar jūsų laimės medelis neturi jokio kvapo?? g.gif
Kai aš pro saviškį praeinu, tai taip keistai nuo jo toks kvapas padvelkia. Ir iš vienos pusės uosčiau, ir iš kitos - nuu, keistas toks kvapas, bet lyg ne pats augalas, lygtai žemė tą kvapą skleidžia unsure.gif


tai tikriausiai puvam jau ar palyti pradedam??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 03 11, 00:52)
tai tikriausiai puvam jau ar palyti pradedam??? unsure.gif

*****, net nepagalvojau blink.gif aš gi jį tik nusipirkau unsure.gif nu ką, tada teks jį verst lauk ir sodint į naujas žemes cool.gif

O pas jus jie po vieną stiebelį vazonėlyje auga?? g.gif Nes maniškiai tai 4 susodinti, gal, sakau, padalint juos bent į 2 dalis??
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 03 11, 11:42)
*****, net nepagalvojau blink.gif aš gi jį tik nusipirkau unsure.gif nu ką, tada teks jį verst lauk ir sodint į naujas žemes cool.gif

O pas jus jie po vieną stiebelį vazonėlyje auga?? g.gif Nes maniškiai tai 4 susodinti, gal, sakau, padalint juos bent į 2 dalis??


Pas mane vienas, bet maciau ir po kelis kad sodinta, ir graziai auga 4u.gif
O pirktines geles geriausia is karto persodinti...
As vat dabar prchideja gavau, bet ji zydi, tai net nezinau kaip cia ja persodineti, jauciu paliksiu kaip yra kol kas g.gif
Atsakyti
O as tai orchideja zydincia is karto persodinau. Atsiprasau, kad ne i tema. Bet vienas ziedelis jau vysti buvo pradejes, o persodinus, atsigavo, zydi toliau... bigsmile.gif
Atsakyti
niu va, pagaliau ir as isigijau storlapi. jau seniai norejau, bet niekaip neprisiruosdavau. nusipirkau taip vadinama korala, jis labai vertinamas pagal feng shui, o ir siaip man idomesnis. permaciau temele ir noreciau pasitikslinti: lieti retai (kai isdziusta zeme), saules spinduliu jam nereikia, tik megsta sviesia vieta. ar taip viska supratau? zodziu nereiklus augalas. o jus ji purskiate?
user posted image
as persodinau i kaktusu zeme, ar gerai padariau?



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 13 kovo 2008 - 09:45
Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Man sis laimes medis visai nereiklus augalas, kaip beaugintum-auga.Pas mane jis pakencia ir perlaistymus ir perdziuvimus.Grazus augalas, ypac jei medzio formos uzauga.Esu labai dideli turejus-rankos storio kotu, bet kate aplauze.Dabar auginu jo vaika irgi jau nemazas.Gal kada nors pradziugins ziedais mirksiukas.gif
Atsakyti