Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Reikia mažiau lepinti, tada ir pradžiugina smile.gif Aš saviškę buvau pamiršus gal 2 mėn ant palangės, o kai prisiruošiau palaistyti - žiūriu žydi blink.gif
Deja, tik vienas žiedukas...
Turiu ir kitokią rūšį pinigėlių (ar laimės) medelių, kurie irgi žydi, bet... po žydėjimo jiems ateina galas verysad.gif
Išduokit paslaptį - kaip čia įdėti nuotraukas, parodyčiau ir kitą rūšį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva77 @ 2008 02 01, 19:21)
Reikia mažiau lepinti, tada ir pradžiugina  smile.gif  Aš saviškę buvau pamiršus gal 2 mėn ant palangės, o kai prisiruošiau palaistyti - žiūriu žydi  blink.gif
Deja, tik vienas žiedukas...
Turiu ir kitokią rūšį pinigėlių (ar laimės) medelių, kurie irgi žydi, bet... po žydėjimo jiems ateina galas  verysad.gif
Išduokit paslaptį - kaip čia įdėti nuotraukas, parodyčiau ir kitą rūšį  rolleyes.gif

as ir nemoku, laukiau kol surinksiu 100 zinuciu doh.gif bet grozis avo zieduku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva77 @ 2008 02 01, 19:21)
Išduokit paslaptį - kaip čia įdėti nuotraukas, parodyčiau ir kitą rūšį  rolleyes.gif

Čia įkelk savo nuotraukytę, o tada pasirink kodą prie "Hotlink for forums (1)", jį nukopijuok, ir dėk į žinutę, tada įkels visą nuotrauką,
" Hotlink for forums (2)" - nuorodą į nuotrauką,
"Thumbnail for forums (1)" - sumažintą nuotrauką.
Atsakyti
Dėkui smile.gif Pabandysiu...
Einu ieškoti foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva77 @ 2008 02 01, 20:02)
Dėkui  smile.gif  Pabandysiu...
Einu ieškoti foto wink.gif

Sėkmės wink.gif Lauksim foto ax.gif

O pas mane 3 medeliai augo, dabar 1 didžiausias dar gerai atrodo, o kiti du miršta unsure.gif Ryt pabandysiu nufotkint ir įkelt unsure.gif
Atsakyti
Štai dar vienas, kitoks medelis smile.gif


user posted image


user posted image
Atsakyti
vaje wub.gif
Atsakyti
wau koks medelis swoon.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bet tai cia ne laimes medis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 02 01, 22:45)
Bet tai cia ne laimes medis?  g.gif

na manau kad tikrai nea rolleyes.gif
Atsakyti
o tai visi laimes medziai zydi ar cia kazkokia viena rusis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 02 02, 01:07)
o tai visi laimes medziai zydi ar cia kazkokia viena rusis?  blush2.gif

a va cia geras klausimas... cia turbut kaip su alijosium.... jei ir prazysta tai tik po 100 metu biggrin.gif
Atsakyti