Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(grange @ 2008 01 19, 13:04)
4u.gif  ačiū

o taviškis jei išstypo šviesos gal mažai, gal pakeitei vietą jo pastovią?

o dėl žiedų, aš tai galvojau kad tik seni medžiai žydi, bet mačiau ir mažutes šakutes žydinčias.

nu neaaa schmoll.gif nieko, ta pati vieta.
o kaip skirti a moteriskas augalas?
Atsakyti
o tai jie dar ir i moteriskus ir vyriskus skiriasi??? blink.gif
Atsakyti
O jus savo laimes medeli sukeliojate? Maniskis tai jei paliekamas stoveti ramiai, visas sakas sviesos link pasuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 01 20, 23:48)
O jus savo laimes medeli sukeliojate? Maniskis tai jei paliekamas stoveti ramiai, visas sakas sviesos link pasuka g.gif

Aš tai sukioju, nes maniškis irgi šakeles į šviesą kreipia,bet turbūt tai natūralu, o taip norisi, kad iš visų pusių augtų gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 01 20, 16:17)
o tai jie dar ir i moteriskus ir vyriskus skiriasi???  blink.gif

Aš pajuokavau, kad pas mane moteriškos giminės, nemanau , kad kaip nors ten juos atskirsi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2008 01 21, 16:12)
Aš tai sukioju, nes maniškis irgi šakeles į šviesą kreipia,bet turbūt tai natūralu, o taip norisi, kad iš visų pusių augtų gražus  wub.gif


na vat pas mane sukioju, sukioju, o visvien i viena puse geriau auga nei i kita g.gif

QUOTE(polo @ 2008 01 21, 20:32)
Aš pajuokavau, kad pas mane moteriškos giminės, nemanau , kad kaip nors ten juos atskirsi mastau.gif


Tu taip nejuokauk, nes kai kurios ir patiketi gali biggrin.gif as pvz lotuliukas.gif
Atsakyti
Turėsiu omeny biggrin.gif
Atsakyti
Didelis augalas tikrai atrodo įspūdingai, kai žydi, bet kad žydėtų jaunas augaliukas-neteko matyti. Kažin ar aš sulauksiu savo augaliuko žiedų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 01 21, 21:47)
Tu taip nejuokauk, nes kai kurios ir patiketi gali biggrin.gif as pvz  lotuliukas.gif

hihihi.gif a ieškojai kokių atskiriančių vyr nuo mot šakučių? laugh.gif


user posted image

čia ne mano bet radau tokią foto, kokie gražūs wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 23 sausio 2008 - 13:02
Pas mane irgi šitas medelis pražydo bigsmile.gif Buvau nustebus, nes jis vargšas užmirštas ant palanges stovejo. Paskaičiavau, kad jam lygiai 10 metukų, tai ir pražydo. Gaila, kad nemoku įdėti foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva77 @ 2008 01 23, 18:52)
Pas mane irgi šitas medelis pražydo  bigsmile.gif  Buvau nustebus, nes jis vargšas užmirštas ant palanges stovejo. Paskaičiavau, kad jam lygiai 10 metukų, tai ir pražydo. Gaila, kad nemoku įdėti foto  ax.gif

4u.gif Atsiusk man i emeila: makalyska@gmail.com ta nuotrauka ir as ikelsiu mirksiukas.gif Labai jau norisi kartu pasidziaugti ziedeliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 01 23, 14:01)
hihihi.gif a ieškojai kokių atskiriančių vyr nuo mot šakučių? laugh.gif


lotuliukas.gif A pagal kokius pozymius reikia skirti? kur tu skirtumu ieskot? Po lapukais muset... biggrin.gif
Atsakyti