Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

šiaip tai pats, bet gali ir paskabyti. aš tai nulaužiau apatines tai toks a la bonsas gavos. reiktų padaryt naują foto bigsmile.gif
Papildyta:
va paskutinė foto ax.gif

nu čia lapai neatrodo tokie žali, apsiblausę kažkoki, bet realiai tai taip nėra, nuo blico gal g.gif
user posted image


ir iš viršaus

user posted image
Atsakyti
Pastebėjau, kad jie gan nedideliuose vazonuose auga, nedaug šaknų turi? turbūt maniškiam užteks ilgaaam blush2.gif
Atsakyti
Gal pas kuria nors pražydo irgi šitas medelis? Nes aš turiu su žiedais smile.gif
Atsakyti
Si medi turiu jau gana senai, bet nezydejo nei karto.
Polo, gal gali nufotkint ir parodyt savo grazuoliuka zydinti? mirksiukas.gif Labai jau norisi pamatyt ta grozi rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

tik nespėjau laiku pasigirt, žiedukai jau truputį apvyto blush2.gif

P.S. gal truputį per didelė foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2008 01 18, 19:40)
Pastebėjau, kad jie gan nedideliuose vazonuose auga, nedaug šaknų turi? turbūt maniškiam užteks ilgaaam blush2.gif

mano šitas vazonas jau per mažas, šaknys lenda pro apačią, anksčiau nemačiau, tai pavasarį sodinsiu į didelį.


mano tai nežydėjo, nors mačiau žydinčių ir aš..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 01 18, 15:57)
šiaip tai pats, bet gali ir paskabyti. aš tai nulaužiau apatines tai toks a la bonsas gavos. reiktų padaryt naują foto  bigsmile.gif
Papildyta:
va paskutinė foto  ax.gif

nu čia lapai neatrodo tokie žali, apsiblausę kažkoki, bet realiai tai taip nėra, nuo blico gal  g.gif
user posted image
ir iš viršaus

user posted image

o vaikeeeeli bigsmile.gif koks baobabas thumbup.gif labaaai grazus ishbujojes, saunuole 4u.gif

QUOTE(polo @ 2008 01 18, 22:36)
user posted image

tik nespėjau laiku pasigirt, žiedukai jau truputį apvyto blush2.gif

P.S. gal truputį per didelė foto doh.gif

nuostabus vaizdelis, nei karto nesu macius zydincio, aciu uz naujiena 4u.gif matyt, labai jis tave myli, kad tokiom grozybes apdovanoja wub.gif

o mano istypo baisiai, apstojo biski augt - gal kad ziema trasu mazoka mastau.gif maz imt ir patrest..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 01 19, 12:57)
o vaikeeeeli  bigsmile.gif  koks baobabas  thumbup.gif  labaaai grazus ishbujojes, saunuole  4u.gif


o mano istypo baisiai, apstojo biski augt  - gal kad ziema trasu mazoka mastau.gif maz imt ir patrest..

4u.gif ačiū

o taviškis jei išstypo šviesos gal mažai, gal pakeitei vietą jo pastovią?

o dėl žiedų, aš tai galvojau kad tik seni medžiai žydi, bet mačiau ir mažutes šakutes žydinčias.

polo o po kiek laiko pas tave pražydo?
Atsakyti
Iš tikro ir patys nustebom , pražydo netikėtai pas mano tetą , bet senelis jau tas medelis pas ją. Paskui ir pas mane namie toks atsirado biggrin.gif . Matyt moteriškos giminės pasitaikė lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jei senas va gali žydėt.
nu nieko, neprarandu aš vilties ir laugh.gif
Atsakyti
Jeigu žydi tik moteriškos giminės. tai man pasisekė 4u.gif rolleyes.gif labai graziai zydėjo fliansiuko mama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 01 17, 21:06)
good.gif linkiu, kad užaugintum gražų medelį iš to, gal laikas nelabai tinkamas sodinimui, bet jei norės gyvent, prigis good.gif


Uzaugs, uzaugs... jie labai nelepus, uzauga bet kada ir bet kokiom salygom biggrin.gif

QUOTE(polo @ 2008 01 18, 23:36)
user posted image

tik nespėjau laiku pasigirt, žiedukai jau truputį apvyto blush2.gif

P.S. gal truputį per didelė foto doh.gif


Tai jie dar ir zydi? blink.gif Geras, nezinojau... blush2.gif
Atsakyti