Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(grange @ 2007 12 27, 23:49)
Dabar tikrai raut neverta, lauk pavasario ir žėk kas bus, nors neatrodo jis taaaip blogai, lapeliai žali, paliek retsykiais bet po nedaug. o dėl vazono.. na kai augs daugiau nereiks sodint..
aš 6 metus nesdinau, augo vienam, pavasarį kelisu į dydelį vazoną, nes tas jau per mažas...


sveikutės,
pabandžiau aš jį dar laikyt, bet lapai vis krito, minkštėjo, tai nutariau išrauti. Šaknų praktiškai nėra verysad.gif
Šitoj temoj buvau radus patarimą, kad dabar reiktų palaikyt pora parų taip, tada persodint į kaktusų žemę, padarius gerą drenažą, ir tada po persodinimo po poros parų paliet.
Ar teisingai? Kaip manot, ar galutinai nenusibaigs jis man, tiek nelietas jeigu bus? unsure.gif Patarkit please blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2008 01 02, 19:38)
ina' kaip tu ji priziuri, kad jis taip auga ?  bigsmile.gif


Na,kad nieko ypatingo nedariau blush2.gif ax.gif Tiesiog kartais palieju ir tiek ax.gif
Tik kartais nervuoja - kai dulkes reikia valyti blush2.gif Tai dazniausiai nunesu i dusa ir nuprausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 01 02, 21:57)
sveikutės,
pabandžiau aš jį dar laikyt, bet lapai vis krito, minkštėjo, tai nutariau išrauti. Šaknų praktiškai nėra  verysad.gif
Šitoj temoj buvau radus patarimą, kad dabar reiktų palaikyt pora parų taip, tada persodint į kaktusų žemę, padarius gerą drenažą, ir tada po persodinimo po poros parų paliet.
Ar teisingai? Kaip manot, ar galutinai nenusibaigs jis man, tiek nelietas jeigu bus?  unsure.gif  Patarkit please  blush2.gif


As sakyciau, nuplauk tas saknis, jei yra puvanciu nurauk arba nupjauk ir kisk i zeme kaktusine. Kelias dienas nelaistyk ir psio. As su savo taip padariau, lygtais atsigavo. Pas mane kai isroviau irgi saknu beveik nebuvo. Bet ir dabar tiesa pasakius ju nelabai yra biggrin.gif
Kad isrovus laikyt 2 dienas, tai tokio finto dar negirdejau. Nemanau, kad i sausa zeme ikisus jam blogiau bus, negu grynam ore blink.gif

QUOTE(ina' @ 2008 01 02, 21:58)
Na,kad nieko ypatingo nedariau  blush2.gif  ax.gif Tiesiog kartais palieju ir tiek  ax.gif
Tik kartais nervuoja - kai dulkes reikia valyti  blush2.gif Tai dazniausiai nunesu i dusa ir nuprausiu  ax.gif


as visas savo geles taip prausiu biggrin.gif kol kas tik viena dracena nusibaige, matyt per daug prilaisciau beplaudama, o vazonas be skyles buvo. Gaila, tokia paaugus buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 01 02, 22:23)
As sakyciau, nuplauk tas saknis, jei yra puvanciu nurauk arba nupjauk ir kisk i zeme kaktusine. Kelias dienas nelaistyk ir psio. As su savo taip padariau, lygtais atsigavo. Pas mane kai isroviau irgi saknu beveik nebuvo. Bet ir dabar tiesa pasakius ju nelabai yra biggrin.gif


Ačiū už patarimą. 4u.gif Taip ir padariau vakar. Pasodinau į mažesnį vazoną, su kaktusų žeme. Nu gal augs....
O iš kur Tu žinai, kad ir dabar šaknų pas taviškį medį nėra, jei jis pasodintas? smile.gif.

Ir dar noriu paklaust: ar ne per dažnai bus, jei liesiu kartą savaitėje? O kas kiek laiko būtų galima apipurkšt vandeniu? (aš ne po dušu nešu, o tiesiog purkštuku gėles apipurškiu).
Taip bijau kad nenumarinčiau aš jos....
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 01 03, 14:25)
Ir dar noriu paklaust: ar ne per dažnai bus, jei liesiu kartą savaitėje?


Manyciau,kad per daznai ax.gif Vis tik tai yra sukulentas,kuriu daznai lieti nereikia blush2.gif ax.gif Vasara galima dazniau lieti,o ziema nereikia persistengti su liejimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 01 02, 21:49)
o tresti bandei? biggrin.gif

netresiau, jis pas mane isodintas i kaktusu zeme (ant tos zemiu pakuotes buvo parasyta kad i ja isodintus augalus reiketu tresti tik po 1.5 ar 2metu g.gif ). o jus tresiat kokiom trasom?

QUOTE(ina' @ 2008 01 02, 21:58)
Na,kad nieko ypatingo nedariau  blush2.gif  ax.gif Tiesiog kartais palieju ir tiek  ax.gif
Tik kartais nervuoja - kai dulkes reikia valyti  blush2.gif Tai dazniausiai nunesu i dusa ir nuprausiu  ax.gif

as irgi palaistau bet po nedaug ir gana retai, ypac kai dabar ziema. laistau vandeniu is akvariumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 01 03, 14:25)
O iš kur Tu žinai, kad ir dabar šaknų pas taviškį medį nėra, jei jis pasodintas? smile.gif.

Ir dar noriu paklaust: ar ne per dažnai bus, jei liesiu kartą savaitėje? O kas kiek laiko būtų galima apipurkšt vandeniu? (aš ne po dušu nešu, o tiesiog purkštuku gėles apipurškiu).
Taip bijau kad nenumarinčiau aš jos....


Zinau, nes galvojau, ar jam didesnio ar mazesnio vazono reikia, tai iskrapsciau paziureti, ar daug saknu priaugino. Pasirode, kad visai nieko nepriaugino, tai persodinau i mazesni.
Laistau karta per 2-3 savaites gal.

QUOTE(giekab @ 2008 01 03, 19:23)
netresiau, jis pas mane isodintas i kaktusu zeme (ant tos zemiu pakuotes buvo parasyta kad i ja isodintus augalus reiketu tresti tik po 1.5 ar 2metu g.gif ). o jus tresiat kokiom trasom?
as irgi palaistau bet po nedaug ir gana retai, ypac kai dabar ziema. laistau vandeniu is akvariumo  rolleyes.gif


as tresiu kaskart laistans, ziema kas antra karta laistans, su schultz plant food universaliom trasom 4u.gif
Atsakyti
štai manoji, prieš kelias dienas pasodinau flensiuka, pavogta is mokyklos smile.gif

user posted image

vienas siebas ir 3 lapeliai šalia biggrin.gif 10cm g.gif
Atsakyti
good.gif linkiu, kad užaugintum gražų medelį iš to, gal laikas nelabai tinkamas sodinimui, bet jei norės gyvent, prigis good.gif
Atsakyti
JuzTea, vogta gėlė turėtų gerai augti, nes aš būdama Airijoje pavogiau mažulėlį auginuką, o dabar štai kokia gėlytė, tik nežinau, kaip čia bus su ta laime hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 01 18, 11:29)
JuzTea, vogta gėlė turėtų gerai augti,

good.gif good.gif visškai sutinku, maniškė irgi vogta
Atsakyti
Žinau, kad laikas nelabai tinkamas. bet neturėčiau kitos progos, nes dirbom tame kabinete, kuriame niekad nedirbam. Tai pavasarį gal būti, kad išvis nedirbčiau ten. Beja kai imiau labai gražiai žydėjo. blush2.gif o ats medelis toks išsišakojes ir kamienas kumsčio storumo. rolleyes.gif pasaka. O beja jis pats formuojasi ar reikia parbyt viršunes kad sakotusi? bigsmile.gif
Atsakyti