Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Frosted @ 2007 12 19, 21:17)
gal pabandyk actara palaistyt?  g.gif

dėkui. lėksiu ieškoti, nes jaučiu, kad geruoju nesibaigs. tų bajurybių vis daugėja.
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2007 12 12, 22:13)
Siaip, kiek zinau, tai sito augalo saknys  ir nebuna dideles, bet jei saknu visai nera g.gif  negerai tada jam kazkas. Ko gero nupuvo...

blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Paklydau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaDanute: 20 gruodžio 2007 - 14:10
QUOTE(Peledike @ 2007 12 20, 12:12)
dėkui. lėksiu ieškoti, nes jaučiu, kad geruoju nesibaigs. tų bajurybių vis daugėja.


yra ermitaze, senukuose, kai kuriose didesnese parduotuvese geliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kalėdos apkabina širdis taip karštai,
Kad nori ar nenori sutrupa ledai
Ir tarsi pumpurai išsilukštena žodžiai, meilės sklidini, –
Būkim kaip saulė viens kitam geri..
Šiltų ir šviesių Kalėdų.


Atsakyti
drinks_cheers.gif newyear.gif

Linkiu, kad jusu laimes medziai augtu dideli ir grazus ir veiktu kaip priklauso - nestu daug daug laimes i jusu namus 4u.gif
Atsakyti
O manoji crassula orines šakneles ant šakelių ėmė leisti! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma-Ieva: 27 gruodžio 2007 - 19:34
sveikutės

perlaisčiau aš savo laimės medį. verysad.gif
visą mėnesį nebelaistau, tikėdamasi kad tai padės. Pradžioje labai intensyviai metė lapus- rasdavau po kokius 6 per dieną. Dabar randu po vieną lapą kas kelios dienos, tai matyt, padėjo tas nelaistymas. Bet dabar jau pradėjau retkarčiais bent lapus nupurkšt vandeniu, juk reikia jam iš kažkur drėgmės semtis?

Įdėsiu foto, kaip mano vargšas atrodo dabar.
Kaip manot, ar verta būtų mėginti išrauti, apžiūrėt šaknis, persodinti? Ar, jeigu jau biškį atsigauna, dar laukt ir žiūrėt kas bus toliau?

Tiesa, pagalvojau, kad ryškiai persistengiau su vazono dydžiu blush2.gif , kai palyginau su jūsiškiais....

user posted image
Atsakyti
Dabar tikrai raut neverta, lauk pavasario ir žėk kas bus, nors neatrodo jis taaaip blogai, lapeliai žali, paliek retsykiais bet po nedaug. o dėl vazono.. na kai augs daugiau nereiks sodint..
aš 6 metus nesdinau, augo vienam, pavasarį kelisu į dydelį vazoną, nes tas jau per mažas...
Atsakyti
http://public.fotki....-/s3010072.html
mano stai toks smile.gif dabar gal truputeli didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2007 12 27, 20:33)
O manoji crassula orines šakneles ant šakelių ėmė leisti!  blink.gif


jei nulausi ir i zeme ikisi, galesi tureti maza augaliuka. ax.gif Maniskiam irgi buvo uzejes noras daugintis, bet nieko nedariau ir nebeleidzia saknu is sakeliu

QUOTE(giekab @ 2007 12 28, 20:44)
http://public.fotki....-/s3010072.html
mano stai toks  smile.gif dabar gal truputeli didesnis  smile.gif


koks mazulka smile.gif kokia jis "ugio" nelabai matosi is virzaus ziurint ax.gif
Atsakyti
Na va, jau turiu laimes medeli thumbup.gif jie ten trys vazonely, kol kas nepersodinu, laukiu pavasario, o tada pabandysiu isskirstyt i atskirus. Auga ant siaurines palanges virtuvej. Sakykit, o gelems virtuves besikeiciantys kvapai, dregmes sokinejimas nekenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 12 28, 20:56)
jei nulausi ir i zeme ikisi, galesi tureti maza augaliuka.  ax.gif Maniskiam irgi buvo uzejes noras daugintis, bet nieko nedariau ir nebeleidzia saknu is sakeliu
koks mazulka smile.gif kokia jis "ugio" nelabai matosi is virzaus ziurint  ax.gif

be vazono apie 17cm rolleyes.gif
Atsakyti