Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Siaip, kiek zinau, tai sito augalo saknys ir nebuna dideles, bet jei saknu visai nera g.gif negerai tada jam kazkas. Ko gero nupuvo...
Atsakyti
nu maniškio tai didelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 12 12, 14:01)
visai be saknu?  blink.gif


na ne visai, yra tu saknu, bet tiek mazai, kad jis vazone svyruoja blink.gif nu laaabai jau mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 12 12, 23:31)
na ne visai, yra tu saknu, bet tiek mazai, kad jis vazone svyruoja  blink.gif nu laaabai jau mazai  g.gif

gerai kad bent kiek yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 12 13, 14:26)
gerai kad bent kiek yra  smile.gif


Na net nezinau, ar cia gerai. Jei sakot pas jus i vazona netelpa, o pas mane galeciau i visai maziuka sutalpinti ir dar vietos liktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 12 16, 18:10)
Na net nezinau, ar cia gerai. Jei sakot pas jus i vazona netelpa, o pas mane galeciau i visai maziuka sutalpinti ir dar vietos liktu  g.gif

mano tai dar ne kart nepersodintas dar maziukas yra, kiek ten pas ji saknu ne kart neziurejau, nes nebuvo reikalo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 12 16, 20:31)
mano tai dar ne kart nepersodintas dar maziukas yra, kiek ten pas ji saknu ne kart neziurejau, nes nebuvo reikalo.  ax.gif


as jau 2 kartus persodinejau, bet tu saknu kaip nebuvo, taip ir nera schmoll.gif
Atsakyti
Grande, labai gražus medelis tavo wub.gif
turiu ir aš laimės medelį, ale problemos užpuolė, tai atbėgau aps jus pasikonsultuoti. prieš kokį mėnesį teko man jį persodinti, nes vargšas augo ryškiai per mažam vazone ir nesulaukęs dėmesio nusivertė nuo spintelės ir sudužo tas vazonas blush2.gif bet dabar naujam vazone užpuolė kažokios neskraidančios musytės ar greit lakstantys vabaliukai. kas tai galėtų būti? ir kaip kovoti?
Atsakyti
Ačiū.. 4u.gif

p.s. aš grange blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 19, 12:05)
Ačiū.. 4u.gif 

p.s. aš grangblush2.gif

atsiprašau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kažkas mano medžiui atsitiko sad.gif Jis taip tarsi ruduoja kai kurie lapai. Man panašiai kaip kotas medėja, o ten lapai tarsi džiūva ar kažkas pan. g.gif: kas jam galėtų būt?
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2007 12 19, 12:08)
Grande, labai gražus medelis tavo  wub.gif
turiu ir aš laimės medelį, ale problemos užpuolė, tai atbėgau aps jus pasikonsultuoti. prieš kokį mėnesį teko man jį persodinti, nes vargšas augo ryškiai per mažam vazone ir nesulaukęs dėmesio nusivertė nuo spintelės ir sudužo tas vazonas  blush2.gif bet dabar naujam vazone užpuolė kažokios neskraidančios musytės ar greit lakstantys vabaliukai. kas tai galėtų būti? ir kaip kovoti?


gal pabandyk actara palaistyt? g.gif
Atsakyti