Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(grange @ 2007 11 21, 22:28)

toks pas mane, nelabai matos čia gal  g.gif

blink.gif oho,koks grazus,didelis thumbup.gif Kiek jam metuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 11 22, 10:10)
blink.gif oho,koks grazus,didelis  thumbup.gif Kiek jam metuku? ax.gif

4u.gif būtų buvęs didesnis, jei ne mano protas nulaužyti šakutes nuo kotukų, nors dabr kaip bonsas panašus o būtų buvęs krūmas..

o metų jam, pamenu kaip iš savo auklėtojos 12 kl. nuskyniau (nuvogiau) mažytę šakutę su 4 lapeliais... tai tas buvo prieš apytiksliai 5,5 metų tai va per tiek užaugo toks.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 22 lapkričio 2007 - 11:10
QUOTE(grange @ 2007 11 21, 23:28)
papilkėjus sakai  g.gif  pas mane tai žalia  g.gif 
Aš tai tik bijau, kad kokia liga nebūtų, reiks pas kitus pažiūrėt kaip  g.gif

user posted image

toks pas mane, nelabai matos čia gal  g.gif


Oho, koks dickis! Ne, pas mane pilkesnis... g.gif

QUOTE(grange @ 2007 11 22, 12:10)
4u.gif  būtų buvęs didesnis, jei ne mano protas nulaužyti šakutes nuo kotukų, nors dabr kaip bonsas panašus o būtų buvęs krūmas..

o metų jam, pamenu kaip iš savo auklėtojos 12 kl. nuskyniau (nuvogiau) mažytę šakutę su 4 lapeliais... tai tas buvo prieš apytiksliai 5,5 metų tai va per tiek užaugo toks..  rolleyes.gif


Geras, as irgi nulauzau sakeles. Jos tada labiau sakojasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 11 22, 20:54)
Oho, koks dickis! Ne, pas mane pilkesnis...  g.gif
Geras, as irgi nulauzau sakeles. Jos tada labiau sakojasi  blush2.gif

dabar man kažko apstojo augti, normalu nors jau nes žiema, pavasarį sodinsiu į didesnį indą, vargšas šaknis pro apačią leidžia, net nemačiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 18, 23:42)
tai gal 3 metus turėjai omeny? nes per 13ka metų tai turėtų daaaaug didesnis būti?  g.gif ar čia foto tik nedidelis atrodo? 

o man dar klausimukas, kažkaip paliečiau lapų apačią ir tokie kaip blizgučiai byrėjo, nu tokie balti, nuo daugelio lapų, tai kas čia, ar taip jiems būna, ar kokia liga jau puola?  unsure.gif


Na ne 3 o 13metu. Net nubegus pamatavau as ji biggrin.gif apie 60 cm. be vazono. Kazkaip i ploti jis man labiau nori augt nei i auksti. O tu blizguciu tai ir ant maniskio lapu yra bet ne anta apatines, o ant virsutines puses. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2007 12 10, 09:18)
Na ne 3 o 13metu. Net nubegus pamatavau as ji  biggrin.gif apie 60 cm. be vazono. Kazkaip i ploti jis man labiau nori augt nei i auksti. O tu blizguciu tai ir ant maniskio lapu yra bet ne anta apatines, o ant virsutines puses. g.gif

g.gif nu gal tada jis į plotį pas tave eina, pamatavau ir aš savo, tai kažkur 47 cm, nes visos šakutės daug maž vienodo aukščio...

o kad blizgučiai ant viršaus, tai kalėdom ruošias biggrin.gif
ne juokauju, na jei ne pas vieną yra, gal taip turi būt g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 10, 12:11)
g.gif  nu gal tada jis į plotį pas tave eina, pamatavau ir aš savo, tai kažkur 47 cm, nes visos šakutės daug maž vienodo aukščio...

o kad blizgučiai ant viršaus, tai kalėdom ruošias  biggrin.gif
ne juokauju, na jei ne pas vieną yra, gal taip turi būt  g.gif


O taviskis tai man labai wub.gif ir kamienas toks storas kaip tikro medzio. As tai su genejimu klaida buvau padarius is pradziu gailejau ji genet, o veliau labai dideles sakas teko nupjaut kad butu i medi panasus o ne i kruma. Todel dabar ir kamienas plonokas ir energija augalelio perniek nuejo.
Atsakyti
Aš dabar kai pamačiau, kad jo vagšo šaknys lenda pro dugną tai man gaila paliko, kad nepažiūrėjau vasarą, kada persodint galėjau, gal dar geriau būtų augęs..
nu nieko iki pavasario ištemps ir tada jau sodinsiu į didelį vazoną..
Atsakyti
O aš savajį dičkį persodinau dabar, nes taipat šaknys grasino, lotuliukas.gif pavasrio suinkiai sulauktume. g.gif
Atsakyti
g.gif aš bijau dabar judinti, kad iš vis nebeprigytų g.gif
Atsakyti
As uzvakar susiruosiau persodinti saviski - istraukiau, o ten saknu beveik nerasta blink.gif
Ka daryt su juo? Lyg ir nenupuvusios, ju tiesiog nera. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 12 12, 13:13)
As uzvakar susiruosiau persodinti saviski - istraukiau, o ten saknu beveik nerasta  blink.gif
Ka daryt su juo? Lyg ir nenupuvusios, ju tiesiog nera.  blink.gif

visai be saknu? blink.gif
Atsakyti