Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Daivike. @ 2007 11 14, 13:47)
O cia maniskis issimaudes  smile.gif Jam jau 13 metu.

http://public.fotki....aktusai245.html

tai gal 3 metus turėjai omeny? nes per 13ka metų tai turėtų daaaaug didesnis būti? g.gif ar čia foto tik nedidelis atrodo?

o man dar klausimukas, kažkaip paliečiau lapų apačią ir tokie kaip blizgučiai byrėjo, nu tokie balti, nuo daugelio lapų, tai kas čia, ar taip jiems būna, ar kokia liga jau puola? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 18 lapkričio 2007 - 22:43
QUOTE(Daivike. @ 2007 11 14, 14:47)
O cia maniskis issimaudes  smile.gif Jam jau 13 metu.

http://public.fotki....aktusai245.html


o tai tu jį po dušu išmaudai???? g.gif g.gif . aš ir turiu tokį, bet galvoju gal negalima jo maudyti po dušu. tai tik lapus su šlapia vata nuvalau, kad dulkių nebūtų. o be to jam dabar kažkas atsitiko - toks apvytęs liko, nesuprantu... ir po kelis lapus numeta. buvo kambarį kur iš vis saulės nebūna, bet šiaip kambarys tai šviesus. tai išnešiau į kitą kambarį kur saulė pašviečia. gal jam saulės trūksta.
Papildyta:
QUOTE(Daivike. @ 2007 11 14, 14:47)
O cia maniskis issimaudes  smile.gif Jam jau 13 metu.

http://public.fotki....aktusai245.html


o tai tu jį po dušu išmaudai???? g.gif g.gif . aš ir turiu tokį, bet galvoju gal negalima jo maudyti po dušu. tai tik lapus su šlapia vata nuvalau, kad dulkių nebūtų. o be to jam dabar kažkas atsitiko - toks apvytęs liko, nesuprantu... ir po kelis lapus numeta. buvo kambarį kur iš vis saulės nebūna, bet šiaip kambarys tai šviesus. tai išnešiau į kitą kambarį kur saulė pašviečia. gal jam saulės trūksta.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2007 11 19, 14:14)
o tai tu jį po dušu išmaudai????  g.gif  g.gif . aš ir turiu tokį, bet galvoju gal negalima jo maudyti po dušu. tai tik lapus su šlapia vata nuvalau, kad dulkių nebūtų. o be to jam dabar kažkas atsitiko - toks apvytęs liko, nesuprantu... ir po kelis lapus numeta. buvo kambarį kur iš vis saulės nebūna, bet šiaip kambarys tai šviesus. tai išnešiau į kitą kambarį kur saulė pašviečia. gal jam saulės trūksta.

o kodėl galima negalėt po dušu? aš absoliučiai visias gėles po dušu kišu, na tik aki nėra žiedų aišku. patinka joms, nes po vieną lapą kol nuvalysi doh.gif o kad meta lapus, na dabar maniškis vieną kitą it numeta, bet ne masiškai... prieš žiemą manau normalu
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 19, 14:36)
o kodėl galima negalėt po dušu? aš absoliučiai visias gėles po dušu kišu, na tik aki nėra žiedų aišku. patinka joms, nes po vieną lapą kol nuvalysi  doh.gif  o kad meta lapus, na dabar maniškis vieną kitą it numeta, bet ne masiškai... prieš žiemą manau normalu

tas lapų metimas jiems individualiai, maniškiam 6 metai jis lapų niekad nemėto ir išvis auga kaip koks "bezprizornikas" mažai aš jam dėmesio skiriu, kada palaistau, kad a ne, o jis bujoja; o mamos medeliui apie 15 metų ir jis visą savo gyvenimą prieš žiemą stipriai numeta lapus, po to šviežius atsiaugina smile.gif
Atsakyti
As saviskius beveik visus augalus periodiskai po dusu pakisu tongue.gif Profilaktiskai... Tik ziuriu, kad tas dusas labiau lapukams butu, o i vazona kuo maziau vandens pribegtu. Dracenoms laaabai patinka, laimes medelis thumbup.gif irgi nesiskundzia. Kai mazas augalas gal ir galima su skudureliais pazaisti, bet as turiu 2 dracenas, 2 fikusus, vienas ju smulkialapis, tai cia praktiskai vos ne visam savaitgaliui uzsiemimas gautusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 11 19, 22:14)
As saviskius beveik visus augalus periodiskai po dusu pakisu  tongue.gif Profilaktiskai... Tik ziuriu, kad tas dusas labiau lapukams butu, o i vazona kuo maziau vandens pribegtu. Dracenoms laaabai patinka, laimes medelis  thumbup.gif irgi nesiskundzia. Kai mazas augalas gal ir galima su skudureliais pazaisti, bet as turiu 2 dracenas, 2 fikusus, vienas ju smulkialapis, tai cia praktiskai vos ne visam savaitgaliui uzsiemimas gautusi  lotuliukas.gif

thumbup.gif pritariu,nes siuo metu neturime duso,darome remonta,tai jau negyvai uzknyso lapus su sluoste sluostyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 11 20, 12:11)
thumbup.gif pritariu,nes siuo metu neturime duso,darome remonta,tai jau negyvai uzknyso lapus su sluoste sluostyti  doh.gif


papurksk tuo purskikliu lapams, arba tokios sluostes yra, jos kazkuo lapa padengia, labai blizga graziau, spalva intensyvesne buna ir dulkes ne taip kaupiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 18, 22:42)
o man dar klausimukas, kažkaip paliečiau lapų apačią ir tokie kaip blizgučiai byrėjo, nu tokie balti, nuo daugelio lapų, tai kas čia, ar taip jiems būna, ar kokia liga jau puola?  unsure.gif

blush2.gif


QUOTE(Frosted @ 2007 11 20, 22:11)
papurksk tuo purskikliu lapams, arba tokios sluostes yra, jos kazkuo lapa padengia, labai blizga graziau, spalva intensyvesne buna ir dulkes ne taip kaupiasi  mirksiukas.gif

bet ar sveika gėlėi, kai užpurški kažko dirbtino ant lapų? nemanau g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 20, 23:13)
blush2.gif
bet ar sveika gėlėi, kai užpurški kažko dirbtino ant lapų? nemanau  g.gif


Nezinau, gal nera labai nesveika g.gif Kol kas niekas is geliu "nesiskunde" biggrin.gif

O apie tuos "blizgucius" as irgi klausiau, niekas tada neatsake. Pas mane jie iki siol yra, kai kurie lapai negyvai isdziuvo, laisciau su Actara, nepadejo... Plauti nepadejo, valyti nepadejo. Daugiau nebezinau, ka galima daryti... Ai, kalio permanganatas nuo blizguciu nepadejo, uztad dabar visas medelis rausvos spalvos, jau pusmeti lotuliukas.gif Niekaip neatgauna savo naturalios spalvos, jauciu, kad toks ir liks biggrin.gif
Bet tie blizguciai niekaip neitakoja augimo, nes virsuj lapeliai labai gerai auga, zali, grazus, po to parausta del auksciau minetos priezasties biggrin.gif o po to truputi pasidengia tuo "sidabru"... Va taip ir gyvenam... lotuliukas.gif
Atsakyti
ane, nemačiau tavo žinučės dėl blizgučių, o gal ir neatkreipiau dėmesio, nes pas saviškį tik neseniai pastebėjau, tai skaau gal visą laiką taip buvo blink.gif bet valydavau tai būčiau jautus. nu kol neblogėja tegu būna gal o ką daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 11 20, 23:48)
ane, nemačiau tavo žinučės dėl blizgučių, o gal ir neatkreipiau dėmesio, nes pas saviškį tik neseniai pastebėjau, tai skaau gal visą laiką taip buvo  blink.gif  bet valydavau tai būčiau jautus. nu kol neblogėja tegu būna gal o ką daryt  g.gif


na as parduotuvese ziurejau, ten nera tu blizguciu g.gif Bet pas mane visa gele tokia ne ryskiai zalia, o papilkejusi g.gif
Gal cia rusis kitokia?
Atsakyti
papilkėjus sakai g.gif pas mane tai žalia g.gif
Aš tai tik bijau, kad kokia liga nebūtų, reiks pas kitus pažiūrėt kaip g.gif

user posted image

toks pas mane, nelabai matos čia gal g.gif
Atsakyti