Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

gali pabandyt nuplaut su kalio permanganatu, gal su actara reiketu palaistyt... Sunku pasakyt, kas gali but... Kai kuriu "chiulpiku" plika akimi nesimato...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 14, 14:56)
gali pabandyt nuplaut su kalio permanganatu, gal su actara reiketu palaistyt... Sunku pasakyt, kas gali but... Kai kuriu "chiulpiku" plika akimi nesimato...

aciu 4u.gif
einu rauti ir plauti smile.gif
Atsakyti
Tirpalas neturi buti pernelyg stiprus. Rausvas, bet ne melynas...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 14, 15:15)
Tirpalas neturi buti pernelyg stiprus. Rausvas, bet ne melynas...

nuploviau pakeiciau zeme, ziuresiu kas bus toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 10:19)
na nezinau g.gif
pas mama nevesiu nes ji toli gyvena ir abejoju ar ten atsigautu unsure.gif
turbut bandysiu kaip nors toliau ji gelbeti, tik jau nebezinau kaip verysad.gif

Tai gal pas save gali pakeist vietą, pastatyk kitoj kambario pusėj ar kitam kambary ax.gif


QUOTE(Crassula @ 2007 09 14, 10:43)
Nors negrazu taip rasyti, bet reikia talento numarinti sita augala lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet taipogi reikia turėti talento šitaip tyčiotis iš žmonių blink.gif


QUOTE(Crassula @ 2007 09 14, 14:38)
Oi nezinau net ka ir atsakyti, nes tikrai nesuvokiu sito augalo numarinimo technologijos ax.gif
Nebent israuti ir isrovus puse metu laikyti nuogom saknimis.

Tai matyt pagal save sprendi apie numarinimo technologijas doh.gif O jei nežinai ką atsakyt - patart, tai gal vertėtų patylėt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 15, 15:46)
Tai gal pas save gali pakeist vietą, pastatyk kitoj kambario pusėj ar kitam kambary  ax.gif

aciu uz patarima mirksiukas.gif , bet jis jau visuose kambariuose pabuvojo, na iskyrus vaiku ax.gif
na nezinau kaip, bet as jam neleisiu numirti, per daug jis man brangus.
o gal tikrai i virtuve bandyti nusinesti g.gif , nes anam bute jis pas mane virtuvej gyveno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 15, 18:00)
aciu uz patarima mirksiukas.gif , bet jis jau visuose kambariuose pabuvojo, na iskyrus vaiku ax.gif
na nezinau kaip, bet as jam neleisiu numirti, per daug jis man brangus.
o gal tikrai i virtuve bandyti nusinesti g.gif , nes anam bute jis pas mane virtuvej gyveno rolleyes.gif


Nesiulau jo niekur nesioti- tiesio palik pant sviesios palanges ir nelaistyk daznai. Geriausia dabar vos vos palieti kas savaite. Pavasariop atsigaus ir isleis naujus lapus. O del laistymo, tai verta kuo dazniau pamirsti apie liejima.
Papildyta:
QUOTE(Owly @ 2007 09 15, 17:46)
Tai gal pas save gali pakeist vietą, pastatyk kitoj kambario pusėj ar kitam kambary  ax.gif
Bet taipogi reikia turėti talento šitaip tyčiotis iš žmonių  blink.gif
Tai matyt pagal save sprendi apie numarinimo technologijas  doh.gif  O jei nežinai ką atsakyt - patart, tai gal vertėtų patylėt  blink.gif


Pasikartosiu- augalas tikrai nelepus, paprastai auginamas, pakencia ivairiu krypciu palanges, isskirus siaurine. Taip, kad talento ji numarinti reikia. O jei pabandytumet marinti mano pasiulytu metodu sakele, tai pamatytumet, kaip ji isleis sakneles.

Beja, lapu nukritimas gali buti susijes ir su rudeneliu.
Atsakyti
Kad nelepus tai tikrai, bet maniskis kazkoks keistas g.gif Tie lapukai pas mane tiesiog isdziuva, pasidaro tokie plonyciai, pilki ir kaip zvyneliais padengti... Pradeda nuo galiuku, kol daeina iki stiebo. blink.gif Gal jis serga kuo? g.gif
Atsakyti
Artimi iprastiniams laimes medziams, irgi laimes medziai:
http://www.supermama...;#entry12136052
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 15, 17:00)
aciu uz patarima mirksiukas.gif , bet jis jau visuose kambariuose pabuvojo, na iskyrus vaiku ax.gif
na nezinau kaip, bet as jam neleisiu numirti, per daug jis man brangus.
o gal tikrai i virtuve bandyti nusinesti g.gif , nes anam bute jis pas mane virtuvej gyveno rolleyes.gif


Maniškis irgi mirties vaidus rode, bet persodinau: išardžiau šaknis (ta pgrindinė buvo net nupuvusi, matyt perlaisčiau kada... ) o po porsodinimo į kaktusinę žemę subujojo smile.gif per mėnesį vos ne dvigubai išaugo doh.gif:
O palangė tai šiaurinė. Matyt žemė nebepatikus jam buvo...
Atsakyti
Mano medis miegos ant siaurines palanges verysad.gif ...
Atsakyti
parsinesiau laimes medzio sakele, ikisau i zeme ziuresim kas bus rolleyes.gif
Atsakyti