Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

user posted image Ar mano storalapis sumedės? Jam jau kokie du metai, lapai stori, gražūs, bet kamienas nelabai medėja ir daug šakelių prisiauginęs. Ką daryti, kad butų panašus į medį o ne į krūmą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 14, 08:54)
blink.gif  unsure.gif  nu rimtai ne kas, nugyrė jį visi tau  unsure.gif  matosi kad jau buvo didelis  g.gif

čia tik mano nuomonė  ką aš daryčiau jei man taip būtų ax.gif  aš jam nuskinčiau viską kas nudžiuvę ir išveščiau į kitą aplinką (pvz. pas mamą) na nežinau ar padėtų, bet gal to reikia  verysad.gif
peikit tą mano nuomonę, bet greičiausiai aš taip daryčiau  blush2.gif
vargšiukas streso gavęs  unsure.gif

na nezinau g.gif
pas mama nevesiu nes ji toli gyvena ir abejoju ar ten atsigautu unsure.gif
turbut bandysiu kaip nors toliau ji gelbeti, tik jau nebezinau kaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 09:19)
na nezinau g.gif
pas mama nevesiu nes ji toli gyvena ir abejoju ar ten atsigautu unsure.gif
turbut bandysiu kaip nors toliau ji gelbeti, tik jau nebezinau kaip verysad.gif

dabar skaitinėjau apie jį ir radau:

"Storlapius vargina ir įvairūs kenkėjai - dažniausiai paprastasis ar miltuotasis skydamariai. Jie siurbia lapo, o kartais (ypač miltuotasis) net stiebo sultis ir silpnina augalą. Jeigu lapai nemaži, galima juos nuplauti ūkiško muilo tirpalu, tačiau to negana. Kenkėjams naikinti naudojami įvairūs cheminiai preparatai kambarinių augalų priežiūrai (jų nusipirkti galima gėlių parduotuvėse). Smagu, kad storalapiai palyginti atsparūs grybinėms ligoms."
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 10:47)

va mano vargsiukas verysad.gif buvo dideliais storais lapais veslus, o kas beliko verysad.gif visi kas pamatydavo girdavo...
buvau vasara isnesus, bet nepadejo schmoll.gif


Siulyciau padeti ant sauletos palanges ir koki menesi nelieti rolleyes.gif ,
O po to bus ziema, tai lieti karta i menesi, negausiai.

Nors negrazu taip rasyti, bet reikia talento numarinti sita augala lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 09 14, 09:43)
Nors negrazu taip rasyti, bet reikia talento numarinti sita augala lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

manai nemoku geliu priziureti blink.gif
turiu daug ir visos sekmingai auga, ziugina ziedais,ir siam viskas gerai buvo, kol neparsivezem i naujus namus.
idomu tada kaip jis sekmingai augo pas mane daug metu, jei turiu talenta sita gele numarinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 10:01)

mirksiukas.gif tikiu, kad atsigaus ir vėl visus džiugins bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 14, 10:12)
mirksiukas.gif  tikiu, kad atsigaus ir vėl visus džiugins  bigsmile.gif

aciu mirksiukas.gif ir as tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 09 14, 10:05)
user posted image Ar mano storalapis sumedės? Jam jau kokie du metai, lapai stori, gražūs, bet kamienas nelabai medėja ir daug šakelių prisiauginęs. Ką daryti, kad butų panašus į medį o ne į krūmą? g.gif

As tai geniu saviski, apatines sakas isvis nupjaustau virsutines retinu. Kai saku pamazinu tada jo kotas storeti pradeda taip po truputi medzio forma igauna ir kamienas po truputi sumedeja. Manau kad sis augalelis vienas is letai auganciu.
Atsakyti
[quote=*Vilma*,2007 09 14, 12:.... jei turiu talenta sita gele numarinti g.gif

[/quote]

Oi nezinau net ka ir atsakyti, nes tikrai nesuvokiu sito augalo numarinimo technologijos ax.gif
Nebent israuti ir isrovus puse metu laikyti nuogom saknimis.
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2007 09 14, 13:30)
As tai geniu saviski, apatines sakas isvis nupjaustau virsutines retinu. Kai saku pamazinu tada jo kotas storeti pradeda  taip po truputi medzio forma igauna ir kamienas po truputi sumedeja. Manau kad sis augalelis vienas is letai auganciu.

drinks_cheers.gif aš ir vis prageniu, kad gražesnės formos jis augtų.
dėl augimo net nežinau, gal priklauso nuo laikymo, nes pas mane vienas žiauriai greit paaugo per vasarą g.gif matyt kažkas jam tiko wub.gif va o šitas, kur buvau įdėjus lėtokai paskutiniais metais augo, bet aš jį ant šiaurinės palangės laikau doh.gif manau reikės keisti vietą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 11:15)
aciu mirksiukas.gif ir as tikiuosi ax.gif


Apzhiurek atidzhiai, ar koks parazitas jo nepuola... Gal insekticidu jam reikia?
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 09 14, 13:38)

Oi nezinau net ka ir atsakyti, nes tikrai nesuvokiu sito augalo numarinimo technologijos ax.gif
Nebent israuti ir isrovus puse metu laikyti nuogom saknimis.

ar tu bent mastai, ka rasai blink.gif be komentru...

QUOTE(Ziuzia @ 2007 09 14, 14:00)
Apzhiurek atidzhiai, ar koks parazitas jo nepuola... Gal insekticidu jam reikia?

aciu labai uz patarima 4u.gif , kiek ziurejau tikrai nieko nemaciau, o kas yra insekticidai? blush2.gif
mociute patare israuti ir nuplauti saknis su kalio tirpalu, nes sako gal saknis kas valgo unsure.gif kazin ar nepakenksiu dar labiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vilma*: 14 rugsėjo 2007 - 14:50