Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Frosted @ 2007 09 13, 10:20)
Kad jau ir persodinau, ir vazona pakeiciau, ir vieta pakeiciau, ale visvien nieko gero  verysad.gif Vis neprisiruosiu naujo nusipirkti...  doh.gif

na gal tik laiko jai reikia, ji turi apsiprasti naujoj vietoj ar vazone naujam g.gif sako gėlės adaptuojas kažkur per 2 sav ir pradeda augti arba ne... unsure.gif
Atsakyti
mano irgi mirsta medelis, kai persikraustem i nauja buta tai ir pradejo mirti atrodo jau viska padariau, bet vistiek neatsigauna verysad.gif
visi dziaugesi ir turbut nusidziauge verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 13, 10:55)
mano irgi mirsta medelis, kai persikraustem i nauja buta tai ir pradejo mirti atrodo jau viska padariau, bet vistiek neatsigauna verysad.gif
visi dziaugesi ir turbut nusidziauge verysad.gif

unsure.gif ne kas
jei jau išvis miršta pabandyk šakelę nuskinti ir bandyti auginti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 13, 12:03)
unsure.gif  ne kas
jei jau išvis miršta pabandyk šakelę nuskinti ir bandyti auginti  unsure.gif

aciu uz patarima jau taip esu padarius mirksiukas.gif bet vistiek noriu atgaivinti ir dideli ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vilma*: 13 rugsėjo 2007 - 12:38
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 13, 12:38)
aciu uz patarima jau taip esu padarius mirksiukas.gif bet vistiek noriu atgaivinti ir dideli ax.gif

ar yra galimybė parodyti jį mums, tą didelį bigsmile.gif smalsu ax.gif
o šiaip tai neesu mačiusi nykstanšio šito augalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 13, 11:43)
na gal tik laiko jai reikia, ji turi apsiprasti naujoj vietoj ar vazone naujam  g.gif  sako gėlės adaptuojas kažkur per 2 sav ir pradeda augti arba ne...  unsure.gif

tai kad jau jis keli menesiai kaip persodintas schmoll.gif
Atsakyti
Nežinau ar kam padės, man šitoj situacijoj padėjo "pagedusių" lapelių nuskynimas. Tik pamatau silpstanti lapeli, nuskinu.
Dar jeigu turit galimybę išneškit į kokį balkoną, kol nėra šalčių. Aš apskainiojau lapus, išnešiau į balkoną (vasaros pradžioj tas buvo), medis visiškai atsigavo. Nykti buvo pradėjęs po persodinimo, kaip ir kažkieno iš jūsų, gal čia yra kažkoks ryšys, neisivaizduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atakapa: 13 rugsėjo 2007 - 22:32
QUOTE(Atakapa @ 2007 09 14, 00:31)
Nežinau ar kam padės, man šitoj situacijoj padėjo "pagedusių" lapelių nuskynimas. Tik pamatau silpstanti lapeli, nuskinu.
Dar jeigu turit galimybę išneškit į kokį balkoną, kol nėra šalčių. Aš apskainiojau lapus, išnešiau į balkoną (vasaros pradžioj tas buvo), medis visiškai atsigavo. Nykti buvo pradėjęs po persodinimo, kaip ir kažkieno iš jūsų, gal čia yra kažkoks ryšys, neisivaizduoju.


Manau, kad pasodinai - neteisingai- palaistei per anksti. Sukulentus persodinus palieti reikia ne maziau kaip po 3- ju dienu. O as ir savaite, ir dvi nelieju. Ypac rudeniop persodindama.

Nelaistymas sukulentams yra labai normalus reiskinys- jie gi patys yra "vandeneliai", saknys persodinant yra pazeidziamos, ir kai paliejat, neuzgijus zaizdoms, jos pradeda puuuti blink.gif .

Dabar isigijau sanpauliju, ir niekaip ranka nekila jas palieti po persodinimo lotuliukas.gif Bent para palaukiu lotuliukas.gif

Atsakyti
drinks_cheers.gif Pritariu,kad cia jiems matyt taip pasidare nuo neteisingo persodinimo,nes ir maniskiui tas pats doh.gif ,tai uzpykau ant jo ir visai nekreipiau ilgiau nei menesi demesio,o dabar matau,kad atsigauna po truputuka lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

kad į lauką išnešimas padeda atsigauti ir augti tai esu pati įsitikinus ir išbandžius drinks_cheers.gif
bet va kad reikia nelaistyti po persodinimo nežinojau g.gif unsure.gif aš saviškį kai persodinau praeitą sav iškart paliejau unsure.gif tai dabar jau pradedu bijot, kad nenutiktų kas jam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 13, 12:41)
ar yra galimybė parodyti jį mums, tą didelį  bigsmile.gif  smalsu  ax.gif
o šiaip tai neesu mačiusi nykstanšio šito augalo  g.gif

user posted image
va mano vargsiukas verysad.gif buvo dideliais storais lapais veslus, o kas beliko verysad.gif visi kas pamatydavo girdavo...

QUOTE(Atakapa @ 2007 09 13, 22:31)
Nežinau ar kam padės, man šitoj situacijoj padėjo "pagedusių" lapelių nuskynimas. Tik pamatau silpstanti lapeli, nuskinu.
Dar jeigu turit galimybę išneškit į kokį balkoną, kol nėra šalčių. Aš apskainiojau lapus, išnešiau į balkoną (vasaros pradžioj tas buvo), medis visiškai atsigavo. Nykti buvo pradėjęs po persodinimo, kaip ir kažkieno iš jūsų, gal čia yra kažkoks ryšys, neisivaizduoju.

buvau vasara isnesus, bet nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 14, 08:47)

blink.gif unsure.gif nu rimtai ne kas, nugyrė jį visi tau unsure.gif matosi kad jau buvo didelis g.gif

čia tik mano nuomonė ką aš daryčiau jei man taip būtų ax.gif aš jam nuskinčiau viską kas nudžiuvę ir išveščiau į kitą aplinką (pvz. pas mamą) na nežinau ar padėtų, bet gal to reikia verysad.gif
peikit tą mano nuomonę, bet greičiausiai aš taip daryčiau blush2.gif
vargšiukas streso gavęs unsure.gif
Atsakyti