Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(liepsnelė @ 2005 06 23, 12:52)
aš šiek tiek formuoju, kad medelio laja platesnė būtų, kad neištįstų per daug į viršų. Nukerpu prie pat narelio, prie lapo, tada toj vietoj kelios šakelės atsiranda. Tokia ir aritmetika  smile.gif .


As irgi taip pat darau ax.gif Tik sakau,gal kokia taisykle yra,kad kazkaskelintu nareliu nukirpt,kad graziau issiakotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 06 23, 09:49)
O aš esu girdėjusi, kad jeigu per daug drastiškai apgeni storalapį, tai prasideda kokios nors nesąmonės namie sad.gif

Įkeliu paveiksliukus žydinčio storalapio, ir kažkokio alijošiaus (nu prie sukulentų wink.gif.  Auga sau patvory ar natūraliai ar pusiau natūraliai. Fotkinau Tarifoj (Ispanija), 2004-12-29 (va tokie nauji metai wink.gif

user posted image user posted image


Idomu ar musu,kad ir naminem salygom,jie kada nors taip zydi? blink.gif
Atsakyti
Esu mačiusi žydinčių ir pas mus (tiek storalapių, tiek alijošių)..
Atsakyti
Aš tai jau nusipirkau su storu kotu, tik pirmą savaitę nemažai lapelių nubyrėjo, tai labai išsigandau, kad mano visas grožis dings. Bet kažkaip jau apstojo. Viena forumietė sakė, kad tai gali būti dėl drėgmės pertekliaus.Anot jos ji laisto kas 2 sav.O kaip jūs? Kurioj kambario vietoj laikot???Ar ant palangės, ar šiek tiek toliau??? Aš savo visas gėles į savaitę 2 kartus laistau, tai ir storalapį taip pat, nes žemė būna sausoka. Gal jį visai reikia kankinti ir nelaistyti kol perdžiūs žemė????? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estrela @ 2005 06 27, 22:48)
Aš tai jau nusipirkau su storu kotu, tik pirmą savaitę nemažai lapelių nubyrėjo, tai labai išsigandau, kad mano visas grožis dings. Bet kažkaip jau apstojo. Viena forumietė sakė, kad tai gali būti dėl drėgmės pertekliaus.Anot jos ji laisto kas 2 sav.O kaip jūs? Kurioj kambario vietoj laikot???Ar ant palangės, ar šiek tiek toliau??? Aš savo visas gėles į savaitę 2 kartus laistau, tai ir storalapį taip pat, nes žemė būna sausoka. Gal jį visai reikia kankinti ir nelaistyti kol perdžiūs žemė????? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


As ji isnesus i balkona, bet ne tiesioginej saulej laikau, o laistau tai kai zeme buna sausa, tiesiog matai gi jau kada lieti reikia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estrela @ 2005 06 27, 20:48)
Aš tai jau nusipirkau su storu kotu, tik pirmą savaitę nemažai lapelių nubyrėjo, tai labai išsigandau, kad mano visas grožis dings. Bet kažkaip jau apstojo. Viena forumietė sakė, kad tai gali būti dėl drėgmės pertekliaus.Anot jos ji laisto kas 2 sav.O kaip jūs? Kurioj kambario vietoj laikot???Ar ant palangės, ar šiek tiek toliau??? Aš savo visas gėles į savaitę 2 kartus laistau, tai ir storalapį taip pat, nes žemė būna sausoka. Gal jį visai reikia kankinti ir nelaistyti kol perdžiūs žemė????? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


O maniskis tai ant palanges ir tiesiai ant saules stovi ir labai bujoja rolleyes.gif O laistau tai irgi,kai matau,kad jau zeme sausa rolleyes.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz kvaila klausima, bet labai rupi blush2.gif
AR storalapis ir laimes medis - tai vienas ir tas pats augalas? Nes as storalapi turiu, bet galvojau, kad jis paaprasciausias sukulentas blink.gif
Atsakyti
Mano laimės medeliui kokie treji. Dabar jis maždaug 30 cm dydžio. Vazonas visada būna ant šiaurinės palangės. Laistau retokai. Kiek dažniau vasarą, bet irgi nepersistengiu. Manau, jog tai tinginių gėlė.
Pasodinau šakelę, rastą koridoriuje. Išaugo štai tokia gėlė


user posted image
Atsakyti
Manau reiketu tau ji biskuti prageneti, kad labiau sakotusi ax.gif

Alia ir matos,kad ant siaurines palanges gyvene-tox persikreipes i viena puse biggrin.gif Pas mane irgi lygiai tas pats su tuo,kur ant siaurines palanges, tai as ji retsykiais pasukioju,kad kreivas neaugtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agacaga @ 2005 08 23, 15:09)
Manau reiketu tau ji biskuti prageneti, kad labiau sakotusi  ax.gif

Kaip tai padaryti? Bet kurias šakeles išpjaustyti?
Atsakyti
[quote=agacaga,2005 06 23, 14:18]
Idomu ar musu,kad ir naminem salygom,jie kada nors taip zydi? blink.gif

Sveiki, mačiau žydintį laimės medelį kažkurioje Vilniaus vaistinėje. Tik žiedai kitokie nei to ispaniško. Mano matytas žydėjo kekėmis iš smulkių gelsvų žiedelių. O ūgiu tai Lietuvoje paplitęs augaliukas tai tikrai nepasižymi. Mano laimės medis jau sulaukė 35 metų, bet liko apie 70 cm. Aišku, gyvenimo sąlygos skurdžios jam. Tai nepalaistau, tai nuo saulė parausta lapai blush2.gif Neseniai maximoj pirkau augaliuką, kuris tikrai giminiškas tik lapai susisukę į tūtelę. Labai linksmai atrodo wub.gif
Atsakyti
[quote=Roche vivante,2005 08 25, 08:44]
[quote=agacaga,2005 06 23, 14:18]
Idomu ar musu,kad ir naminem salygom,jie kada nors taip zydi? blink.gif

Sveiki, mačiau žydintį laimės medelį kažkurioje Vilniaus vaistinėje. Tik žiedai kitokie nei to ispaniško. Mano matytas žydėjo kekėmis iš smulkių gelsvų žiedelių. O ūgiu tai Lietuvoje paplitęs augaliukas tai tikrai nepasižymi. Mano laimės medis jau sulaukė 35 metų, bet liko apie 70 cm. Aišku, gyvenimo sąlygos skurdžios jam. Tai nepalaistau, tai nuo saulė parausta lapai blush2.gif Neseniai maximoj pirkau augaliuką, kuris tikrai giminiškas tik lapai susisukę į tūtelę. Labai linksmai atrodo wub.gif
[/quote]

Tai ir ten kekėmis, tokiais bakšvais žiedeliais. Kai čia:
http://www.succulent...moneyplant.html

Man tas naujoviškas su straubliukais irgi labai patinka smile.gif)) Sėkmingai nuo vieno lapelio iš koleges užsifliancinau.
Čia gražių vaizdelių jo yra: http://davesgarden.c...howimage/22225/ (dešinėj paspaudinėkit irgi)


Apskritai pasidairymui kokie būna storalapiai:
http://davarree.free...rie.photo.C.htm
http://www.desert-tr...e/Crassula.html
http://danielscactus...t/crassula.html
Atsakyti