Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

geras, as maniau, kad jie visi vienodi lotuliukas.gif kai bunu vilniuje, visada uzsuku i ermitaza, ten vazonu idomesniu randu negu senukuose, tai pasidairysiu ir storlapio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 08 19, 17:29)
geras, as maniau, kad jie visi vienodi lotuliukas.gif kai bunu vilniuje, visada uzsuku i ermitaza, ten vazonu idomesniu randu negu senukuose, tai pasidairysiu ir storlapio ax.gif


Ne, ju labai daug yra, ir su dideliais, ir su mazais lapais ir dar visokiu keistu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 20, 12:17)
Ne, ju labai daug yra, ir su dideliais, ir su mazais lapais ir dar visokiu keistu  wub.gif

niu man labai grazus tas tradicins, gal del to, kad nesu maciusi kitu rusiu g.gif savaitgali vaziuosiu po parduotuves prausti, tai paieskosiu ir laimes medelio. tik vat kokia cia proga sugalvojus ir su kuo vyra sveikinti? g.gif gal su rudeniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 08 20, 19:12)
niu man labai grazus tas tradicins, gal del to, kad nesu maciusi kitu rusiu g.gif savaitgali vaziuosiu po parduotuves prausti, tai paieskosiu ir laimes medelio. tik vat kokia cia proga sugalvojus ir su kuo vyra sveikinti? g.gif gal su rudeniu lotuliukas.gif

rugsejo 1-osios proga galesi pasveikinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 08 20, 19:29)
rugsejo 1-osios proga galesi pasveikinti  biggrin.gif


lotuliukas.gif prisiminsite mokyklos laikus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu ir aš du tokius. Vienas poros sprindžių aukščio, o kitas - toks jau kaip medelis. Tik va prikankinu juos vargšiukus: persikrausėme į kitą butą, o vieną išvis mama pasodinus šiltnamyje buvo, ten per vasarą bujojo, o va išsikasiau ir pasisodinau vazone, tai pasispyrioja jis vis... Bet per metus rodos nenumiro, tik bėda, kad tikriausia perlaisčius buvau gėlytę... paskui gal perdžiovinus ir pagrindinė didžioji šaknus nupuvo, bet va aplink šaknyčių kaip ir yra... Šiandien persodinau į kaktusų žemę. Pridėjau į vazono apačią pūsto molio granulyčių, ir ant viršaus tokių pat pripyliau. Atrodo gražiai, tikiuosi ir augalėliui patiks naujas guolis ax.gif Va šitam gal ir yra jau kokie penki metai: kotas jau sumedėjęs. Man gražu smile.gif

O va mažęlis irg kokių keturių metų amžiaus. Bet irgi kankintas: vazonai atitenka kitų augaliukų išaugti, na bet irgi persodinau: žiūrėsiu kas bus smile.gif

Beje, merginos, ar čia tik man atrodo, kad tų laimės medelių labai jau mažos šaknys? blink.gif blink.gif blink.gif

Šiandien dar persodinėjau fikusą ir mandariną, tai ten šaknų daug, o va šitie beveik didesni, o šaknys mažos g.gif:


P.S> Tik dabar pradedu mokytis draugauti su gėlėmis, nes seniau tik kaktusai augdavo. Beje, Azalija irgi labia gražiai bujojo: galina užaugus buvo... Tik per mano atostogas nudžiūvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 08 26, 21:52)
Beje, merginos, ar čia tik man atrodo, kad tų laimės medelių labai jau mažos šaknys?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Mazos, mazos tos juju saknys... Pas mano mama medis auga mazyyyyciam vazonelyje, o augalas jau didziulis. blink.gif As savo kai persodinejau, tai paruosiau didesni vazona, mat pasirode man, kad pagal jo "ugi" vazonelis per mazas, bet kai israukiau ir paziurejau, kiek ten is tiesu tu saknu, tai ikisau i dar mazesni vazona lotuliukas.gif
Atsakyti
jei kas norite turiu gerų dviejų sprindžių augalėlį parduoti.
Atsakyti
žiauriai painka šitos gėlės wub.gif

čia maniškis
user posted image
tik nuotraukoj kažkoks mažesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 06, 10:01)
žiauriai painka šitos gėlės  wub.gif

čia maniškis
user posted image
tik nuotraukoj kažkoks mažesnis  g.gif


wub.gif wub.gif wub.gif tuoj uzpavyduliausiu wub.gif Maniskis taip ir neatsigavo, stovi vazone, nei mirsta nei auga... Pravalas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 09 12, 19:38)
wub.gif  wub.gif  wub.gif tuoj uzpavyduliausiu  wub.gif Maniskis taip ir neatsigavo, stovi vazone, nei mirsta nei auga... Pravalas sad.gif

pakeisk vietą persodink, ką nors padaryk naujo, man ir vienu metu buvo sustojas augti, bet persodinau ir vėl auga rolleyes.gif
o šiaip nuo šito vaikiuką įsodinau gal prieš metus tai greitai pralenks mamą doh.gif aš vasarą laikiau lauke, tą vaikiuką, tik ne ant tiesioginių saulės spindulių, gal todėl jis man stipriai paaugo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2007 09 13, 09:28)
pakeisk vietą persodink, ką nors padaryk naujo, man ir vienu metu buvo sustojas augti, bet persodinau ir vėl auga  rolleyes.gif
o šiaip nuo šito vaikiuką įsodinau gal prieš metus tai greitai pralenks mamą  doh.gif  aš vasarą laikiau lauke, tą vaikiuką, tik ne ant tiesioginių saulės spindulių, gal todėl jis man stipriai paaugo  bigsmile.gif


Kad jau ir persodinau, ir vazona pakeiciau, ir vieta pakeiciau, ale visvien nieko gero verysad.gif Vis neprisiruosiu naujo nusipirkti... doh.gif
Atsakyti