Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(oaze @ 2007 07 05, 21:26)
Labai neišnagrinėjau, bet atrodo, kad ne iš kamieno, ošalia kamieno atžala išaugo  g.gif . O gal iš kamieno , bet po žeme  g.gif

na as manau kad is kamieno,is tos vietos kur buvo lapelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(princesė @ 2007 07 06, 08:52)
O galima apkarpyti laimės medį, nes labai jau daug jis pas mane atšakų prileido?

Na patarciau ne karpyti ,o nupjauti su labai astriu peiliu mirksiukas.gif Bent as taip formuoju savo storuliuka ax.gif
Atsakyti
Na bandau parodyti savo storalapi-bonzaju.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 07 06, 21:22)
Na patarciau ne karpyti ,o nupjauti su labai astriu peiliu  mirksiukas.gif Bent as taip formuoju savo storuliuka  ax.gif


As tai nulauzau blush2.gif

Kazko mano storlapis neatsigauna... schmoll.gif jauciu pirksiu nauja... verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės,
prisijungsiu prie jūsų. vakar saviškį apkarpiau nemenkai, nes visas taip "subujojo", kad išsigandau, jog šakos išlūžinės. pats nėra aukštas, bet labai vešlus. na, dabar jau ne toks ir vešlus lotuliukas.gif vasarai ištempiau į balkoną, kaitinasi pusdienį ant saulės, gauna nemažai ir tiesioginių spindulių - atrodo patenkintas, žvilga, auga.. o va pasiskaičiau forume - ir jau abejoju, ar laikyti saulutėje, ar genėjau gerai, ar ne per daug apkarpiau, ar iš viso jis man nenunumirs, nes atrodo, visai ne pagal taisykles auginu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 07 20, 19:52)
sveikos, mergaitės,
prisijungsiu prie jūsų. vakar saviškį apkarpiau nemenkai, nes visas taip "subujojo", kad išsigandau, jog šakos išlūžinės. pats nėra aukštas, bet labai vešlus. na, dabar jau ne toks ir vešlus  lotuliukas.gif vasarai ištempiau į balkoną, kaitinasi pusdienį ant saulės, gauna nemažai ir tiesioginių spindulių - atrodo patenkintas, žvilga, auga.. o va pasiskaičiau forume - ir jau abejoju, ar laikyti saulutėje, ar genėjau gerai, ar ne per daug apkarpiau, ar iš viso jis man nenunumirs, nes atrodo, visai ne pagal taisykles auginu...  doh.gif  lotuliukas.gif


Numarinti sita crassula -- menas, ne kiekvieno nosiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
LABAI SUSIGUNDZIAU ISIGYTI SI GRAZUOLI. KAZKADA, KAI BUVAU MAZA, MAMA JI AUGINO smile.gif O KOKIOS KAINOS SIO MEDELIO? TURBUT PANASIOS I PINIGU MEDELIO? BIJAU NUDEGTI, BUVAU ISIGIJUSI NOLINA UZ NEMENKA SUMELE IR NUVYTO. TAIP GAILA BUVO GELES, BET DAR KARTA JOS NESIRYZTU PIRKTI wub.gif
Atsakyti
kaip ilgai niekas neuzsuka i sia tema unsure.gif turbut reikia, kad atsidurtu FLOROS saraso pradzioje biggrin.gif .tiesa, del sumedejimo, tai mano draugei medeti pradejo po 3-4 metu. dabar apsivaikavo, tai galvoju viena vaikiuka priglausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 07 30, 12:53)
LABAI SUSIGUNDZIAU ISIGYTI SI GRAZUOLI. KAZKADA, KAI BUVAU MAZA, MAMA JI AUGINO smile.gif O KOKIOS KAINOS SIO MEDELIO? TURBUT PANASIOS I PINIGU MEDELIO? BIJAU NUDEGTI, BUVAU ISIGIJUSI NOLINA UZ NEMENKA SUMELE IR NUVYTO. TAIP GAILA BUVO GELES, BET DAR KARTA JOS NESIRYZTU PIRKTI wub.gif



Priklauso nuo dydzio.Maciau Norfoje iki 15Lt.
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 08 17, 11:54)
Priklauso nuo dydzio.Maciau Norfoje iki 15Lt.

o as isivaizdavau, kad panasiai kaip nolinos kainuoja lotuliukas.gif niu reikes tikrai isigyti. o kad jis nestu laime, reikia, jog jis butu dovanotas? nes pinigu medis nesa pinigus tik jei yra dovanotas. tada vyrui padovanociau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir as i jusu gretas ax.gif


QUOTE(choi @ 2007 08 17, 11:08)
o as isivaizdavau, kad panasiai kaip nolinos kainuoja lotuliukas.gif niu reikes tikrai isigyti. o kad jis nestu laime, reikia, jog jis butu dovanotas? nes pinigu medis nesa pinigus tik jei yra dovanotas. tada vyrui padovanociau biggrin.gif

taip sitas medelis irgi turi but dovanotas kad nestu laime. Pries beveik 4m. as savo vyrui padovanojau mazyti medeli, nes labai jo norejau biggrin.gif blush2.gif O dabar, va, koks jau pas mus. Pavasari po truputi aplauzau zakeles, kad sakotusi ax.gif O sakeles padovanoju kam nors, nors sako, kad negalima, nes savo laime dovanoji, bet labai gaila ismest doh.gif blush2.gif
[attachmentid=108436]

Ir vaikutis, is vieno lapelio mazdaug per pusmeti, va koks isaugo wub.gif
[attachmentid=108437]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 17 rugpjūčio 2007 - 10:42
QUOTE(Inetux @ 2007 08 17, 13:09)
Sveikos, jungiuos ir as i jusu gretas ax.gif
taip sitas medelis irgi turi but dovanotas kad nestu laime. Pries beveik 4m. as savo vyrui padovanojau mazyti medeli, nes labai jo norejau biggrin.gif  blush2.gif O dabar, va, koks jau pas mus. Pavasari po truputi aplauzau zakeles, kad sakotusi ax.gif O sakeles padovanoju kam nors, nors sako, kad negalima, nes savo laime dovanoji, bet labai gaila ismest doh.gif  blush2.gif
[attachmentid=108436]

Ir vaikutis, is vieno lapelio mazdaug per pusmeti, va koks isaugo wub.gif
[attachmentid=108437]



koks grozis :wub:man jis toks egzotiskas ir palyginus greitai auga thumbup.gif niu as savo vyrui siemet busiu geliu pridovanojusi lotuliukas.gif neseniai padovanojau pinigu medi, o dabar dar ir laimes medi padovanosiu blush2.gif
Atsakyti