Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(pupciukas @ 2007 06 25, 20:02)
Ar tik paminksteje ar ir susirauksleje?Jei perlaistei tai turetu lapeliai paminksteti ir pakeisti spalva(pasvieseti). O jei susiraukslejo, paminkstejo ir pagelto, tai per mazai vandens. rolleyes.gif


tik paminkstejo, gal spalvyte truputi pasikeite. turbut kad vandenelio nepagailejau, dabar nelaistau kuri laika jau
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 06 13, 21:43)
Na tiesa pasakius, nusprendziau pabandyti pasidaryti bonza paskaicius straipsneli is kokiu augalu daromi bonzai. Va ten ir radau kad galim formuoti is sio medelio bonza  ax.gif Na dabar ka siu metu darau, tai formuoju kamiena, pasekmes jau matosi  ax.gif .O lenkiu kamiena pririsdama kamiena su siulu ir vis po truputi itempiu kad jis linktu.Na as galeciau nupaveiksluoti, tik siuo metu neturiu programos sumazinti nuotraukos iki tam tikro dydzio blush2.gif Kiek veliau kai matysis didesni rezultatai idesiu nuotrauk  mirksiukas.gif


Jeigu turi microsoft office, tai yra toks picture manager, su juo labai gerai susimazina. Arba paprasciausiai i koki puslapi sudek nuotraukytes, ir pati galesi visa procesa matyti nuo ir iki, ir mes galesime pasigrozeti, nereikes po viena nuotrauka i foruma kelti kaskart, kai ka nors idomaus pavyks su bonzu padaryti.
Mano tai medelis iki siol kazkoks guminis, tai nulauziau sakele, auginu dar viena, jei netyciom senasis numirotu g.gif
Atsakyti
gal galite parodyti laimes medzio foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 27, 16:08)
gal galite parodyti laimes medzio foto  4u.gif



user posted image
Atsakyti
Sveikos,

turiu klausimėlį. Į kokią žemę geriausia persodinti storalapį? Persodinant žemė turi būti šlapia ar tik čiut čiut drėgna? O gal išvis tik supilti žemes į vazonėlį iš pirktinio maišelio ir tiek? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 07 05, 15:42)
Sveikos,

turiu klausimėlį. Į kokią žemę geriausia persodinti storalapį? Persodinant žemė turi būti šlapia ar tik čiut čiut drėgna? O gal išvis tik supilti žemes į vazonėlį iš pirktinio maišelio ir tiek?  blush2.gif


As tai i kaktusu zeme is maiselio ikisau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 07 05, 18:43)
As tai i kaktusu zeme is maiselio ikisau...  blush2.gif


Va man įdomu, nes ne savo storalapį persodinsiu.. baisu kad nenumarinčiau blush2.gif
Atsakyti
turiu ir aš klausimėlį žinovėms - mano gražuolis apsivaikavo bigsmile.gif . kada ir kaip man atskirt juos, jei reikia atskirt?
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2007 07 05, 20:41)
turiu ir aš klausimėlį žinovėms - mano gražuolis apsivaikavo  bigsmile.gif . kada ir kaip man atskirt juos, jei reikia atskirt?


O kaip jie apsivaikuoja? Pas mane ugliukus leidzia, bet iis kamieno, o ne kaip atskita gele g.gif
Atsakyti
Labai neišnagrinėjau, bet atrodo, kad ne iš kamieno, ošalia kamieno atžala išaugo g.gif . O gal iš kamieno , bet po žeme g.gif
Atsakyti
O galima apkarpyti laimės medį, nes labai jau daug jis pas mane atšakų prileido?
Atsakyti
QUOTE(princesė @ 2007 07 06, 10:52)
O galima apkarpyti laimės medį, nes labai jau daug jis pas mane atšakų prileido?


Nulauzk tas sakeles, kur nenori, kad augtu. Kazkuriam laikui tai augima pristabdo, bet as kur nulauziu galiuka, pas mane toje vietoje 2 isauga biggrin.gif
Atsakyti