Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Siandien ir as pasodinau. thumbup.gif Gavau 2 sakeles.

Girejau,kad jis tikras pinigu medis.Tingejau visa tema skaityti,nors reikes,kad augtu medis man
Atsakyti
Sioje temoje kalbama apie La rolleyes.gif imes medi, pinigu medziui yra atskira tema
Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2007 06 13, 08:37)
Sioje temoje kalbama apie La rolleyes.gif imes medi, pinigu medziui yra atskira tema



Zinau ir moku skaityti mirksiukas.gif
Bet man jau daug zmoniu,kad tikras pinigu medis-tai sios temoz seimininkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 06 13, 10:45)
Zinau ir moku skaityti mirksiukas.gif
Bet man jau daug zmoniu,kad tikras pinigu medis-tai sios temoz seimininkas 4u.gif

ax.gif o cia raso tos,kurios mano,kad tai Laimes medis-todel ir temele taip pavadinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 06 13, 12:30)
ax.gif o cia raso tos,kurios mano,kad tai Laimes medis-todel ir temele taip pavadinta mirksiukas.gif


nesigincykit paneles mirksiukas.gif man ir buvo sake kad storlapis - pinigu medis, bet kiek zinau tai taip nera. tiesiog zmones maiso pavadinimus, nes ir zamiokulkas ir storlapis nesa, daro gera biggrin.gif tik zamiokulkas - pinigelius, o sortapis - abstrakciai laime, o i laime ieina ir pinigeliai biggrin.gif taip kad cia beveik gimines lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 13 birželio 2007 - 11:39
QUOTE(anestute @ 2007 06 13, 11:39)
nesigincykit paneles  mirksiukas.gif man ir buvo sake kad storlapis - pinigu medis, bet kiek zinau tai taip nera. tiesiog zmones maiso pavadinimus, nes ir zamiokulkas ir storlapis nesa, daro gera biggrin.gif tik zamiokulkas - pinigelius, o sortapis - abstrakciai laime, o i laime ieina ir pinigeliai biggrin.gif taip kad cia beveik gimines  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 07, 11:19)
Geras, nelabai isivaizduoju, kaip storlapio bonzas atrodytu  bigsmile.gif Ar galetum nuotrauka imesti, kai pavyks ka nors padaryti? Nors cia tikriausiai po metu tik bus, a nia?

Na tiesa pasakius, nusprendziau pabandyti pasidaryti bonza paskaicius straipsneli is kokiu augalu daromi bonzai. Va ten ir radau kad galim formuoti is sio medelio bonza ax.gif Na dabar ka siu metu darau, tai formuoju kamiena, pasekmes jau matosi ax.gif .O lenkiu kamiena pririsdama kamiena su siulu ir vis po truputi itempiu kad jis linktu.Na as galeciau nupaveiksluoti, tik siuo metu neturiu programos sumazinti nuotraukos iki tam tikro dydzio blush2.gif Kiek veliau kai matysis didesni rezultatai idesiu nuotrauk mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauksm nuotraukeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 06 13, 20:43)
Na tiesa pasakius, nusprendziau pabandyti pasidaryti bonza paskaicius straipsneli is kokiu augalu daromi bonzai. Va ten ir radau kad galim formuoti is sio medelio bonza  ax.gif Na dabar ka siu metu darau, tai formuoju kamiena, pasekmes jau matosi  ax.gif .O lenkiu kamiena pririsdama kamiena su siulu ir vis po truputi itempiu kad jis linktu.Na as galeciau nupaveiksluoti, tik siuo metu neturiu programos sumazinti nuotraukos iki tam tikro dydzio blush2.gif Kiek veliau kai matysis didesni rezultatai idesiu nuotrauk  mirksiukas.gif

kaip idomu mastau.gif labai noriu pamatyt, o tu nutrauka pirma i photobucket.com dek, tada is ten pirma adresiuka cia i img kopijuok - ten automatiskai tas albumelis sumazina.
Atsakyti
Lauksim , lauksim nuotraukyciu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazyte: 15 birželio 2007 - 21:30
paminkstejo man laimes medzio lapukai g.gif trubut vandens per daug gauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 06 17, 17:19)
paminkstejo man laimes medzio lapukai  g.gif trubut vandens per daug gauna  g.gif

Ar tik paminksteje ar ir susirauksleje?Jei perlaistei tai turetu lapeliai paminksteti ir pakeisti spalva(pasvieseti). O jei susiraukslejo, paminkstejo ir pagelto, tai per mazai vandens. rolleyes.gif
Atsakyti