Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(pupciukas @ 2007 06 01, 23:36)
Tikrai atgija, beabejones. mirksiukas.gif


Na tikekimes biggrin.gif siandien palaisciau, ziuresiu, kas bus g.gif
O kam nors buvo, kad storlapis tokia... net nezinau kaip pavadint g.gif tokia pilksva, sidabrine dulksna s=pasidengtu? man seni lapai tokia vos ne kaip zvyneliais pasidenge, ir ant koteliu yra vietom, taip keistai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 04, 19:39)
Na tikekimes biggrin.gif siandien palaisciau, ziuresiu, kas bus  g.gif
O kam nors buvo, kad storlapis tokia... net nezinau kaip pavadint  g.gif tokia pilksva, sidabrine dulksna s=pasidengtu? man seni lapai tokia vos ne kaip zvyneliais pasidenge, ir ant koteliu yra vietom, taip keistai atrodo  g.gif

Aha,zinau apie ka kalbi.Ir man taip buvo,bet tikros priezastie taip ir nezinau. As galvojau kad nuo chemikalu, nes as buvau du kartus apipurskusi.Bet siuo metu jau nebera,nes as vis nupurskiu vandeniu, tai po truputi mat ir nusiplove.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 06 05, 18:19)
Aha,zinau apie ka kalbi.Ir man taip buvo,bet tikros priezastie taip ir nezinau. As galvojau kad nuo chemikalu, nes as buvau du kartus apipurskusi.Bet siuo metu jau nebera,nes as vis nupurskiu vandeniu, tai po truputi mat ir nusiplove.


Na, lauksiu, kol ir man nusiplaus biggrin.gif O pas jus daug saknu jis turi? Pas mane medis toks nemazas, o saknys palyginus su paciu augalu mazutes visai g.gif
Atsakyti
[quote=Frosted,2007 06 05, 21:33]
biggrin.gif O pas jus daug saknu jis turi? Pas mane medis toks nemazas, o saknys palyginus su paciu augalu mazutes visai g.gif


Maniškio šaknys irgi nedidelės.
Atsakyti
Ir aš jungiuosi į jūsų būrį - vakar nugnybiau šakelę nuo kaimyno augalėlio hihihi.gif Aš, mat jo gėles prižiūriu, kol jis atostogauja blush2.gif
Man tik įdomu, ar jūsiškių šakelės irgi jau su šaknelėm kabančiom? g.gif ar čia tik mano kaimyno, katras be moteriškės gyvena, priežiūra tokia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 06 06, 15:46)
Ir aš jungiuosi į jūsų būrį - vakar nugnybiau šakelę nuo kaimyno augalėlio hihihi.gif Aš, mat jo gėles prižiūriu, kol jis atostogauja  blush2.gif
Man tik įdomu, ar jūsiškių šakelės irgi jau su šaknelėm kabančiom?  g.gif ar čia tik mano kaimyno, katras be moteriškės gyvena, priežiūra tokia  g.gif  biggrin.gif


Ne, mano sakeles be sakneliu biggrin.gif bet pamerkus i vandeni labai greitai saknis isleidzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 06, 20:30)
Ne, mano sakeles be sakneliu biggrin.gif bet pamerkus i vandeni labai greitai saknis isleidzia  thumbup.gif



As kai sodinu , tai ir saknu nelaukiu, tiesiai i zeme.Prigyja visuomet.
Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2007 06 06, 18:53)
As kai sodinu , tai ir saknu nelaukiu, tiesiai i zeme.Prigyja visuomet.

Na as taip pat nemerkiu i vandeni, tiesiai i zeme, tik stengiuosi kad zeme nebutu sausa.Kaip tik siuo metu turiu nusilauzusi smulkialapio sakele, bandysiu formuoti kaip bonza ax.gif .
O del saknu tai kaip cia ir pasakyti,jos tokios smulkios, tai paskyciau kad nemazai.
Atsakyti
[quote=pupciukas,2007 06 06, 22:06]
Na as taip pat nemerkiu i vandeni, tiesiai i zeme, tik stengiuosi kad zeme nebutu sausa.Kaip tik siuo metu turiu nusilauzusi smulkialapio sakele, bandysiu formuoti kaip bonza ax.gif .

O kaip tu tai žadi daryti? Gal gali pasidalinti savo ziniom ar patirtim?
Atsakyti
Geras, nelabai isivaizduoju, kaip storlapio bonzas atrodytu bigsmile.gif Ar galetum nuotrauka imesti, kai pavyks ka nors padaryti? Nors cia tikriausiai po metu tik bus, a nia?
Atsakyti
Patarkit, prašau, ką daryti su neseniai į žemes patupdyta šakele - ar taip pat negausiai laistyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 06 12, 09:52)
Patarkit, prašau, ką daryti su neseniai į žemes patupdyta šakele - ar taip pat negausiai laistyt?  g.gif


Aš laisčiau kaip ir visus kitus sukulentus. Ir prigijo.
Atsakyti