Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(crocus @ 2007 05 19, 11:21)
Manau kelias dienas nelaistyt, nes sukulentus po persodinimo kitur pataria net dvi sav. nelaistyt. Bet aš tai neiškenčiu ax.gif


Siryt paziurejau, kad zeme visai sausa ir palaisciau blush2.gif Nes jis vargsiukas tu saknu tiek mazai turi pas mane, ir dar apipesiojau vakar, tai vos laikesi sausoje zemeje, svyravo visas g.gif Na, paziuresiu, ar atsigaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 19, 10:30)
Siryt paziurejau, kad zeme visai sausa ir palaisciau  blush2.gif Nes jis vargsiukas tu saknu tiek mazai turi pas mane, ir dar apipesiojau vakar, tai vos laikesi sausoje zemeje, svyravo visas  g.gif Na, paziuresiu, ar atsigaus  unsure.gif

ir butinai laistyk!!! Paciupinek lapelius, jei jie netvirti ir truputi gali juos sulenkti, tai butinai palaistyk, nes lapeliai tau ir sako ko jam reikia.Palaistyk is vakaro, geriau isisavins vandeni i lapelius, pamatysi kaip jie sutvirtes.Bent as taip darau, ir jis pasmane ant palanges , tad lapeliu krasteliai paraude, tai naturalu.is aprasymo, tavo medelio saknys nebuvo nupuvusios, nes jei jos tokios putu buve tai tau jas pajudinus kristu gabalais, o tau teko jas nuplauti vandeniu. Sekmes auginime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 05 27, 17:48)
ir butinai laistyk!!! Paciupinek lapelius, jei jie netvirti ir truputi gali juos sulenkti, tai butinai palaistyk, nes lapeliai tau ir sako ko jam reikia.Palaistyk is vakaro, geriau isisavins vandeni i lapelius, pamatysi kaip jie sutvirtes.Bent as taip darau, ir jis pasmane ant palanges , tad lapeliu krasteliai paraude, tai naturalu.is aprasymo, tavo medelio saknys nebuvo nupuvusios, nes jei jos tokios putu buve tai tau jas pajudinus kristu gabalais, o tau teko jas nuplauti vandeniu. Sekmes auginime  mirksiukas.gif


sakot geriau vakare laistyt? g.gif reiks pradet vakarais laistyt, jei geriau pasisavina vandenuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 27 gegužės 2007 - 17:06
QUOTE(anestute @ 2007 05 27, 16:05)
sakot geriau vakare laistyt?  g.gif reiks pradet vakarais laistyt, jei geriau pasisavina vandenuka mirksiukas.gif

na as savo visus sukulentus ir bonzaju laistau vakare, cia as kalbu is savo patirties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 05 27, 17:48)
ir butinai laistyk!!! Paciupinek lapelius, jei jie netvirti ir truputi gali juos sulenkti, tai butinai palaistyk, nes lapeliai tau ir sako ko jam reikia.Palaistyk is vakaro, geriau isisavins vandeni i lapelius, pamatysi kaip jie sutvirtes.Bent as taip darau, ir jis pasmane ant palanges , tad lapeliu krasteliai paraude, tai naturalu.is aprasymo, tavo medelio saknys nebuvo nupuvusios, nes jei jos tokios putu buve tai tau jas pajudinus kristu gabalais, o tau teko jas nuplauti vandeniu. Sekmes auginime  mirksiukas.gif


Mano tai minksti lapeliai, isskyrus naujus, kur naujai isauge, tie jauni. Bet bijau perlaistyt, ar jam tas perlaistymas nieko baisaus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 30, 08:47)
Mano tai minksti lapeliai, isskyrus naujus, kur naujai isauge, tie jauni. Bet bijau perlaistyt, ar jam tas perlaistymas nieko baisaus?  unsure.gif

baisaus baisaus - jis nemegsta dregmes schmoll.gif padziovink biski saules atokaitoj pora svaaiciu, jei nevelu - atsigaus
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 05 30, 11:58)
baisaus baisaus - jis nemegsta dregmes  schmoll.gif  padziovink biski saules atokaitoj pora svaaiciu, jei nevelu - atsigaus


unsure.gif Nelaistau jau antra savaite, nuo saules pasidare visas raudonas, tai perkeliau i pavesi... Nulauziau pora sakeliu, jei uzsilenks mano medelis, auginsiu naujas laimes tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 31, 07:50)
unsure.gif Nelaistau jau antra savaite, nuo saules pasidare visas raudonas, tai perkeliau i  pavesi... Nulauziau pora sakeliu, jei uzsilenks mano medelis, auginsiu naujas laimes tada biggrin.gif

Jei tu perlaistei, tai medzio lapeliai pasidaro minksti ( kaip as sakau guminiai blush2.gif ) ir jie pradeda prarasti pigmenta, tai yra pradeda svieseti lapeliai.Sis medis nemegsta dregmes tik ziema.Ziema as ji laistau tik kas antra savaite, o vasara - 1-na karta i savaite, bet jei labai karsta net 2kartus.O ar tavo medelio vazonas molinis ir ar pas tave padarytas drenazas jeme?
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 05 31, 19:14)
Jei tu perlaistei, tai medzio lapeliai pasidaro minksti ( kaip as sakau guminiai blush2.gif ) ir jie pradeda prarasti pigmenta, tai yra pradeda svieseti lapeliai.Sis medis nemegsta dregmes tik ziema.Ziema as ji laistau tik kas antra savaite, o vasara - 1-na karta i savaite, bet jei labai karsta net 2kartus.O ar tavo medelio vazonas molinis ir ar pas tave padarytas drenazas jeme?


Na va pas mane tokie guminiai ir yra doh.gif Persodinau dabar i molini emaliuota vazona, su skylute ir drenaza gera padariau, o pries tai buvo ne moliniam, ir be skylutes unsure.gif Tai dabar kazkaip net nezinau, ka su juo daryt man g.gif Gaila butu prarasti...
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 31, 18:16)
Na va pas mane tokie guminiai ir yra  doh.gif Persodinau dabar i molini emaliuota vazona, su skylute ir drenaza gera padariau, o pries tai buvo ne moliniam, ir be skylutes  unsure.gif Tai dabar kazkaip net nezinau, ka su juo daryt man  g.gif Gaila butu prarasti...

o kaip dabar lapeliai, ar sutvirtejo?Labai gerai kad pasirinkai molini inda, nes molis yra laidininkas. Jei tu perliesi tai dregme iseis per moli, tada vazono apacia pradeda balti.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 06 01, 21:05)
o kaip dabar lapeliai, ar sutvirtejo?Labai gerai kad pasirinkai molini inda, nes molis yra laidininkas. Jei tu perliesi tai dregme iseis per moli, tada vazono apacia pradeda balti.


Na as tai pirmais ryskiai perlaiscius buvau doh.gif Cia is dideles meiles gelei biggrin.gif
Dabar apatiniai lapai vis dar "guminiai", o virsutiniai kieti biggrin.gif Tai nesuprantu, ar cia atgyja, ar cia "paskutinis pasispardymas" jam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 01, 19:46)
Na as tai pirmais ryskiai perlaiscius buvau  doh.gif Cia is dideles meiles gelei biggrin.gif
Dabar apatiniai lapai vis dar "guminiai", o virsutiniai kieti biggrin.gif Tai nesuprantu, ar cia atgyja, ar cia "paskutinis pasispardymas" jam  g.gif

Tikrai atgija, beabejones. mirksiukas.gif
Atsakyti