Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Kažkas atsitiko mano Laimės medeliui. Dar jis nedidelis... Taip gerai augo, vis leido naujus lapelius, o dabar keli lapeliai pasidarė šviesūs, pradėjo geltonuot, o ant viršutinių atsirado maži balti taškučiai. Nebežinau ką daryt cry.gif
Atsakyti
jau mano medelis atsigauna, matyt saulės jam buvo per daug, mat ant palangės stovėjo wub.gif
Atsakyti
Kai daug saules, buna lapeliai paraudonuoja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 04 11, 15:10)
Kai daug saules, buna lapeliai paraudonuoja... g.gif

Vaje, tai gal jam ant palangės per šalta buvo... O kažin ar galima nuskint tuos pageltusius lapelius?
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2007 04 11, 20:34)
Vaje, tai gal jam ant palangės per šalta buvo... O kažin ar galima nuskint tuos pageltusius lapelius?

4u.gif galima,galima,ten gal net naujos sakeles prades formuotis... Smagu girdeti,kad medelis atsigavo.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 11, 23:01)
4u.gif galima,galima,ten gal net naujos sakeles prades formuotis... Smagu girdeti,kad medelis atsigavo..  thumbup.gif

na va, kątik nuskyniau tuos pageltusius lapelius, buvo net 6. Jis leidžia ir leidžia naujus lapelius, tai gal dabar ir naujų šakelių užsiaugins. wub.gif
Ačiū, Marfa 4u.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų, reikia patarimo 4u.gif

Mano storlapio lapeliai patapo ploni unsure.gif Ir toklie minksti visai... Pasidare ruzavas, tai perstaciau i pavesi, dabar lygtais grizta normali spalva, bet lapai kaip buvo minksti ir nulinke, taip ir yra. Persodinau i kita vazona, laistau retai, nes galejo buti perlaistytas, bet neatsigauna niekaip sad.gif

Kas galetu buti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 16, 15:30)
Keliu temą į viršų, reikia patarimo  4u.gif

Mano storlapio lapeliai patapo ploni  unsure.gif Ir toklie minksti visai... Pasidare ruzavas, tai perstaciau i pavesi, dabar lygtais grizta normali spalva, bet lapai kaip buvo minksti ir nulinke, taip ir yra. Persodinau i kita vazona, laistau retai, nes galejo buti perlaistytas, bet neatsigauna niekaip sad.gif

Kas galetu buti?  unsure.gif

bijau primeluot, bet kad nebūtų kokia liga jei ru\avuoja lapeliai... gal atsiras kokiu kompetetingesnių patarėjų, bet šiaip siūlyčiau lengvu kalio permanganato tirpalu paliet - blogiau nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 16, 15:30)
Keliu temą į viršų, reikia patarimo  4u.gif

Mano storlapio lapeliai patapo ploni  unsure.gif Ir toklie minksti visai... Pasidare ruzavas, tai perstaciau i pavesi, dabar lygtais grizta normali spalva, bet lapai kaip buvo minksti ir nulinke, taip ir yra. Persodinau i kita vazona, laistau retai, nes galejo buti perlaistytas, bet neatsigauna niekaip sad.gif

Kas galetu buti?  unsure.gif

Gal išrauk, pažiūrėk ar šaknys nepūna? Jei įsimetė puvinys, nupjauk iki sveikos vietos, padžiovink ir kišk į žemę, jei patiks prigis mirksiukas.gif
Aš tai didžiulį jau buvau užsiauginus, bet supūdžiau lauke išnešus, apleidau verysad.gif Dabar auginu iš naujo du mažuliukus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 17 gegužės 2007 - 20:00
QUOTE(crocus @ 2007 05 17, 20:59)
Gal išrauk, pažiūrėk ar šaknys nepūna? Jei įsimetė puvinys, nupjauk iki sveikos vietos, padžiovink ir kišk į žemę, jei patiks prigis mirksiukas.gif
Aš tai didžiulį jau buvau užsiauginus, bet supūdžiau lauke išnešus, apleidau verysad.gif  Dabar auginu iš naujo du mažuliukus tongue.gif


Buvau išrovus, bet tos šaknys ten ant tiek žeme aplipusios, ir taip susipynė tarpusavyje, kad nieko nesimato. O išplauti visas žemes, kad pažiūrėt, kas ten tom šaknim, kažkaip pabijojau. Ar nenugalabysiu visai, jeigu nuplausiu po kranu šaknis? unsure.gif

Kalio permanganatu buvau palaisčius, nes žemėse kažkokie balti padarėliai ropoti pradėjo. Po to dar Actara laisčiau, nes permanganatas nepadėjo. Galvoju, gal nudeginau šaknis? g.gif
Atsakyti
Nu va, prisiruošiau ir išroviau... Tos šaknys ten kažkokios keistos, nieko nesimatė, kurios papuvusios, kurios ne, pas mane jos visos į didelį gumbą sulipusios buvo, tai po dušu pakišau, išploviau žemes kiek išsiplovė, tada pasimatė kažkokios naujos "šviežios baltos šaknys", apipešiojau senas, kur lengvai nusipešė ir įkišau atgal į vazoną.
O po to kių "operacijų" reikia laistyt ar nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 18, 20:24)
Nu va, prisiruošiau ir išroviau... Tos šaknys ten kažkokios keistos, nieko nesimatė, kurios papuvusios, kurios ne, pas mane jos visos į didelį gumbą sulipusios buvo, tai po dušu pakišau, išploviau žemes kiek išsiplovė, tada pasimatė kažkokios naujos "šviežios baltos šaknys", apipešiojau senas, kur lengvai nusipešė ir įkišau atgal į vazoną.
O po to kių "operacijų" reikia laistyt ar nelabai? g.gif

Manau kelias dienas nelaistyt, nes sukulentus po persodinimo kitur pataria net dvi sav. nelaistyt. Bet aš tai neiškenčiu ax.gif
Atsakyti