Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

maniskis letaaai letaaai bet rodos po biski auga ir dabar.. vis palieju, laikau ant palanges (ten biski pucia, ale kiek suprantu jam ziema iki 15os laipsniu yra visai smagu thumbup.gif )
Atsakyti
Tinka ja auginti ant palanges, tik reikia, kad ir saulutes spinduliuku gautu. Maniske augo kaip ant mieliu, visa issikerojo, nuostabiai atrodo.
Atsakyti
na va turiu as beda.Mano laimes medelio lapeliai (is apacios ir krasteliai) pradejo juoduoti, jie atrodo kaip isvagotos vageles.Kas tai galetu buti, ka man patartumete daryti?Jis mano pats pats mylimiausias augalelis wub.gif , butu labai liudna verysad.gif prarasti ji.
Atsakyti
Gal kas formuosit savo medeli blush2.gif Labai noreciau gauti ir prisauginti ji. Darbe yra tiek vietos, jam puikiai tiktu pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2007 03 01, 13:08)
Gal kas formuosit savo medeli  blush2.gif Labai noreciau gauti ir prisauginti ji. Darbe yra tiek vietos, jam puikiai tiktu pas mane  blush2.gif

As turiu atliekamu ax.gif , tik kad Vilniuje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 02 28, 22:51)
na va turiu as beda.Mano laimes medelio lapeliai (is apacios ir krasteliai) pradejo juoduoti, jie atrodo kaip isvagotos vageles.Kas tai galetu buti, ka man patartumete daryti?Jis mano pats pats mylimiausias augalelis wub.gif , butu labai liudna  verysad.gif prarasti ji.

Nežinau,bet gal nušalo ir pradėjo pūt.Reiktų nuotraukos pažiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 02 28, 21:51)
na va turiu as beda.Mano laimes medelio lapeliai (is apacios ir krasteliai) pradejo juoduoti, jie atrodo kaip isvagotos vageles.Kas tai galetu buti, ka man patartumete daryti?Jis mano pats pats mylimiausias augalelis wub.gif , butu labai liudna  verysad.gif prarasti ji.


Pritariu Campanulai,matyt nusalo.... o kuriame tu mieste?Jei Vilniuje ir neatsigaus,padovanociau viena mazuli mirksiukas.gif
QUOTE(knielita @ 2007 03 01, 13:08)
Gal kas formuosit savo medeli  blush2.gif Labai noreciau gauti ir prisauginti ji. Darbe yra tiek vietos, jam puikiai tiktu pas mane  blush2.gif


4u.gif Ir as Vilniuje,mielai padovanociau mazuliuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2007 03 01, 15:08)
Gal kas formuosit savo medeli  blush2.gif Labai noreciau gauti ir prisauginti ji. Darbe yra tiek vietos, jam puikiai tiktu pas mane  blush2.gif


Aš turiu keletą nedidukų medelių, jei nori, vieną galiu padovanoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 03 01, 21:39)
Pritariu Campanulai,matyt nusalo.... o kuriame tu mieste?Jei Vilniuje ir neatsigaus,padovanociau viena mazuli  mirksiukas.gif

Na labai tau aciu blush2.gif Bet siuo metu as gyvenu ne Lietuvoje.O nusalti, tai tikrai negalejo,nes cia nera minusines temperaturos.
Atsakyti
QUOTE(melissa @ 2007 03 01, 15:29)
As turiu atliekamu ax.gif , tik kad Vilniuje unsure.gif



QUOTE(marfa @ 2007 03 01, 22:39)
Pritariu Campanulai,matyt nusalo.... o kuriame tu mieste?Jei Vilniuje ir neatsigaus,padovanociau viena mazuli  mirksiukas.gif
4u.gif Ir as Vilniuje,mielai padovanociau mazuliuka  ax.gif


Tolokai man iki jusu, mergaites verysad.gif

QUOTE(Veni @ 2007 03 01, 23:30)
Aš turiu keletą nedidukų medelių, jei nori, vieną galiu padovanoti  ax.gif


Veni, labai noriu wub.gif

Atsakyti
Sveikutes. Ir as prie jusu prisijungsiu 4u.gif Pries puse metu pasodinau laimes medeli (dar kitaip vadinama gyvenimo,draugystes,meiles medeliu). Maniskis turi istorija. Kazkaip buvom pradeje su vyru labai pyktis,jau buvom ant skyrybu ribos. Po to,nieko negalvodama,is pas tevus augancio medelio(ten jau visas laimes medis-tiek laimes seimai prineses) paemiau lapeli. Is lapelio ir uzsiauginau savaji medeli. Ir ka jus manot?- o gi gyvenam laaabai laimingai biggrin.gif Gal cia tik sutapimas,bet....
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2007 03 06, 14:11)
Sveikutes. Ir as prie jusu prisijungsiu  4u.gif  Pries puse metu pasodinau laimes medeli (dar kitaip vadinama gyvenimo,draugystes,meiles medeliu). Maniskis turi istorija. Kazkaip buvom pradeje su vyru labai pyktis,jau buvom ant skyrybu ribos. Po to,nieko negalvodama,is pas tevus augancio medelio(ten jau visas laimes medis-tiek laimes seimai prineses) paemiau lapeli. Is lapelio ir uzsiauginau savaji medeli. Ir ka jus manot?- o gi gyvenam laaabai laimingai  biggrin.gif  Gal cia tik sutapimas,bet....

labai mielas sutapimas, laimes jums ir kitoms augintojoms 4u.gif
Atsakyti