Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Ot tai būtų gerai, kad tas laimės medis ištikrųjų laimę neštų... Bet kai sakoma reikia tikėt ir taip bus. smile.gif Galvoju,kad reikia rytoj nulėkt ir nusipirkt. Jau būčiau ir šiandien namuos turėjus, nes kai pamačiau azartas pagavo, bet vyras atvėsino, nes pastaruoju metu 4 gėles nusipirkau.
Jei sakot, kad nereiklus tai tikrai gerai.Pas mane namuos visokių gėlių buvo, bet labiausiai auga "pinigų medis", cikas, visokie kaktusai, dracena. Nu manau, kad ir šiam augalėliui bus gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Tai va merginos, jau nusipirkau tą storalapį, tik dabar nežinau kokio vazono jam reikia. Ar dau to laimės medžio šaknų, ar didelio vazono reikia??????????? mirksiukas.gif
Atsakyti
nea, nedaug šaknų. Ir jie labiau linkę į šonus plėstis, todėl geriau platesnis ir žemesnis vazonas.
Atsakyti
As irgi tokius du auginu ax.gif Viena namie-tai tas biski paskures,gal reix persodint g.gif , o kita darbe-is to kur namie sakeles isauginta- tai sitas tai bujoja,lapai tokie diziuliai ir mesingi rolleyes.gif

O vat tik cia suzinojau,kad jie dar ir zydi blink.gif Idomu,ar sulauksiu kada wub.gif

O kazin kaip juos genet reikia,kad graziai susiformuotu? Gal kokia taisykle yra,kad kazkazskelinta naujai uzaugusi lapeli nuskint? g.gif
Atsakyti
Jo, formavimas ir man rupi, nes mano dar mazutis, noretusi grazaus medelio. biggrin.gif
Atsakyti
Aš saviškio neformuoju niekaip. Auga kaip medelis ir tiek.
Šiaip, juk sukulentas. Iš žaizdotos vietos gali imt vaikutį augint. Jie patys gražiai šakotis turėtų. Neteko matyt išstybusio ovatos mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš esu girdėjusi, kad jeigu per daug drastiškai apgeni storalapį, tai prasideda kokios nors nesąmonės namie sad.gif

Įkeliu paveiksliukus žydinčio storalapio, ir kažkokio alijošiaus (nu prie sukulentų wink.gif. Auga sau patvory ar natūraliai ar pusiau natūraliai. Fotkinau Tarifoj (Ispanija), 2004-12-29 (va tokie nauji metai wink.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Na mano toks tai tikrai neuzaugs, as didelio net nenoreciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kažkaip atrodo, kad jis būna riboto dydžio (į aukštį). Nu niekur neteko matyti, kad pasiektų pvz. žmogaus ūgį smile.gif
Atsakyti
aš šiek tiek formuoju, kad medelio laja platesnė būtų, kad neištįstų per daug į viršų. Nukerpu prie pat narelio, prie lapo, tada toj vietoj kelios šakelės atsiranda. Tokia ir aritmetika smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 06 23, 14:52)
aš šiek tiek formuoju, kad medelio laja platesnė būtų, kad neištįstų per daug į viršų. Nukerpu prie pat narelio, prie lapo, tada toj vietoj kelios šakelės atsiranda. Tokia ir aritmetika  smile.gif .


as taip bandziau, tik kad kotas svorio neatlaike ir viskas isgriuvo, vel auginu tik is sakeles. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
kotas svorio neatlaike ir viskas isgriuvo


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif.. na va, matai, natūraliai daug kamienių augina, kad neišgriūtų...
Atsakyti