Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(giekab @ 2007 01 15, 19:27)
sveika
idek nuotrauka savo medeliu  4u.gif

Ar reikia???

Mano labai tradiciniai- kokiu 10 cm. aukscio.
Gavau dovanu !!!!!

...tureciau buti labai laiminga.... verysad.gif
Atsakyti
Vilnietem galeciau padovanoti sitas "laimes". Turiu isaknydintas gal 3, kaip kazkuri rase "tusinuko aukscio" mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu ir aš šią gėlę jau kokie du metai-labai graži... buvo, o dabar pradėjo mest lapus verysad.gif Jie kaip sena suvytus oda, be elastingumo blush2.gif Paskaičiau, kad reikia retai laistyt-matyt padauginau doh.gif Ar galiu dabar ją persodint, ar jai tas padėtų g.gif g.gif Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaityk tema auksciau. Jau rasiau, kad ir man taip pat mete lapus, persodinau, bet ir tolia lapai sekmingai krito. Praejo tam tikras laikas, gal koks menuo laiko ir mano medelis prileido daug nauju lapeliu, is pazasteliu. Manau tai tokia medelio rusis. Jis taip formuoja savo nauja vainika.
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 01 16, 11:05)
Paskaityk tema auksciau. Jau rasiau, kad ir man taip pat mete lapus, persodinau, bet ir tolia lapai sekmingai krito. Praejo tam tikras laikas, gal koks menuo laiko ir mano medelis prileido daug nauju lapeliu, is pazasteliu. Manau tai tokia medelio rusis. Jis taip formuoja savo nauja vainika.
bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif Dar kentėsiu su persodinimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 01 15, 21:39)
Ar reikia???

Mano labai tradiciniai- kokiu 10 cm. aukscio.
Gavau dovanu !!!!!

...tureciau buti labai laiminga.... verysad.gif


o is tikruju laimes neatnese? unsure.gif verysad.gif
noreciau mazo laimes medelio (ar sakeles) ax.gif

QUOTE(Vilioja @ 2007 01 15, 22:14)
Vilnietem galeciau padovanoti sitas "laimes". Turiu isaknydintas gal 3, kaip kazkuri rase "tusinuko aukscio" mirksiukas.gif



gerai pasakyta rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif deka Crassulos pas mane atsirado stai toks laimes medelis bigsmile.gif
user posted image
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 21 sausio 2007 - 13:29
olialia kokie grazus lapeliai thumbup.gif , bet, manau, pavasari butinai reik persodinti, nes labai mazytis vazonelis..
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 01 16, 09:05)
Paskaityk tema auksciau. Jau rasiau, kad ir man taip pat mete lapus, persodinau, bet ir tolia lapai sekmingai krito. Praejo tam tikras laikas, gal koks menuo laiko ir mano medelis prileido daug nauju lapeliu, is pazasteliu. Manau tai tokia medelio rusis. Jis taip formuoja savo nauja vainika.
bigsmile.gif

va va va ir mane nugasdina lapeliu kritimas. Na jau aciu uz info, lauksiu rezultatu. Bet idomu ar ziema tie nauji lapeliai prasikals, nes mano medis ziema visai neauga verysad.gif , o tik meta lapus cray.gif cray.gif
Atsakyti
as tai savaji jau 6 metus auginu 4u.gif
issiauginau is 3ju lapeliu stiebelio,o dabar jau och,koks medis... biggrin.gif

Atsakyti
Maniskis vis dar meta lapelius verysad.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Pagalve @ 2007 02 13, 15:31)
as tai savaji jau 6 metus auginu 4u.gif
issiauginau is 3ju lapeliu stiebelio,o dabar jau och,koks medis... biggrin.gif

Na tai parodyk savo grazuoli.
Atsakyti
mano medelis kaip kad gavau tai ne kiek nepaaugo per ta laika - turbut miega dabar rolleyes.gif
Atsakyti