Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

Jungiuos ir as prie laimes medzio augintoju. Gelese nelabai gaudaus.
Auginu pasitelkdama moteriska intuicija. Manajam dar metu nera.
Laukiu patarimu, jei jam kas ne taip rolleyes.gif
[attachmentid=83360]
Atsakyti
QUOTE(Ex-panele-nerealybe @ 2007 01 12, 12:05)
Jungiuos ir as prie laimes medzio augintoju. Gelese nelabai gaudaus.
Auginu pasitelkdama moteriska intuicija. Manajam dar metu nera.
Laukiu patarimu, jei jam kas ne  taip  rolleyes.gif

kokie dideli lapai thumbup.gif matos, kad ish gero gyvenimo smoke.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinot, kur Kaune galima nusipirkti Laimės medelį??? Labai noriu ir aš turėt tokį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natana @ 2007 01 13, 13:44)
Mergaitės, gal žinot, kur Kaune galima nusipirkti Laimės medelį??? Labai noriu ir aš turėt tokį  wub.gif

Kad jų beveik kiekvienoj gėlių parduotuvėj galima įsigyti. Na, Maximoj ir Senukuose tikrai mačiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 11, 22:10)
Mano medelio lapai lenkiasi apačion, raukšlėjasi ir galiausiai krenta  angel_sadangel.gif  Gal žinot kas jam gali būti? Gal drėgmės trūksta, nes kambaryje sausas oras? Dažnai stengiuosi laistyti, bet bijau perlaistyti...

Man irgi taip buvo, mete mete, kiekviena diena po sauja lapu pririnkdavau. Dabar nustojo mesti lapus ir isleido dug nauju lapeliu ir ugliuku ant stiebo. Matyt tokia rusis.
Atsakyti
QUOTE(Veni @ 2007 01 13, 23:17)
Kad jų beveik kiekvienoj gėlių parduotuvėj galima įsigyti. Na, Maximoj ir Senukuose tikrai mačiau bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif Lekiu ieškot yahoo.gif
Atsakyti
As turiu atliekama laimes medeli.. .
..jei esi kauniete.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 01 14, 17:36)
As turiu atliekama laimes medeli.. .
..jei esi kauniete.

Ačiukas 4u.gif As kaunietė, bet jau pirkau šiandien, Veni parašė, kad yra Senukuose, tai iškart nulėkiau... Radau medelį už 8,99Lt. thumbup.gif Padovanojau MB wub.gif Gal kam kitai reikia...
Atsakyti
QUOTE(Natana @ 2007 01 14, 20:34)
Ačiukas  4u.gif  As kaunietė, bet jau pirkau šiandien, Veni parašė, kad yra Senukuose, tai iškart nulėkiau... Radau medelį už 8,99Lt.  thumbup.gif  Padovanojau MB  wub.gif  Gal kam kitai reikia...


Labai idomu butu pamatyti nuotrauka!!!!
As tai labai nesisiuliau- nes labai mazuciai mano...
Atsakyti
biggrin.gif Aha,o man idomiau issiauginti paciai is lapelio,nei pirkti gatava medeli.... tada augini kaip savo kudikeli nuo pacios mazumeles lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 01 15, 00:38)
Labai idomu butu pamatyti nuotrauka!!!!
As tai labai nesisiuliau- nes labai mazuciai mano...


sveika
idek nuotrauka savo medeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 01 15, 01:38)
Labai idomu butu pamatyti nuotrauka!!!!
As tai labai nesisiuliau- nes labai mazuciai mano...

Dar nenufotagrafau blush2.gif Nedidelis medelis, aukščio su pastatytu tušinuku lygus... Ir dar ne vienas stiebelis, bet ten jų kokie 3. Kaip žinot ar jis ten iš vieno išaugęs ir ar galima bus atskirt kažkaip???
Atsakyti