Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės medis

QUOTE(Meškiukas @ 2006 12 10, 20:25)
o mamytes ar zinot,kad to augalo lapai labai gerai gydo nuospaudas thumbup.gif


Įdomiai rolleyes.gif Pasirodo ir nauda ir grožis namuose ax.gif 2 in 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 08, 14:37)
Buna, kad laistai iki saknys nupuna, tada augalo virsuneles nebegauna vandens, ir tada dar labiau laistai- nes gi lapeliai raukslejasi ir krenta.... nu, taip va mislingai ir gaunasi , kad augalo nelieka. 

Ziema juos liet uztektu ir 1 karta i menesi. Negausiai!!!



Na, as ji neseniai persodinau del lapeliu metimo. Sakaiu paziuresiu kas darosi vazono viduje. Viskas OK, jokiu kenkeju nera, saknu daug, jos nepazeistos. Na, nezinau kas mano gelytei, pasiduodu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 12 11, 00:37)
Na, as ji neseniai persodinau del lapeliu metimo. Sakaiu paziuresiu kas darosi vazono viduje. Viskas OK, jokiu kenkeju nera, saknu daug, jos nepazeistos. Na, nezinau kas mano gelytei, pasiduodu doh.gif


Tai ir nekreipk demesio i tuos krentancius lapus. Is ju vaikiukai gausis.


Atsakyti
va mano medis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 12 12, 13:05)
va mano medis biggrin.gif
user posted image

Man patinka, kad lapai su raudonumu thumbup.gif . As irgi kazkada toki pirkau, bet visas raudonumas dingo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melissa: 12 gruodžio 2006 - 15:15
QUOTE(melissa @ 2006 12 12, 15:04)
Man patinka, kad lapai su raudonumu thumbup.gif . As irgi kazkada toki pirkau, bet visas raudonumas dingo unsure.gif

as galvojau kad ten kazkoks negerumas, zinok g.gif nes kitas buvo medis su daugiau raudonumo - bet tas raudonumas toks grubletas, manau ten kazkokia liga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(melissa @ 2006 12 12, 15:04)
Man patinka, kad lapai su raudonumu thumbup.gif . As irgi kazkada toki pirkau, bet visas raudonumas dingo unsure.gif

o tas raudonumas ne nuo saulės?

mano medelis kažko apstojo augti.. nors gal kai žiemą g.gif
va toks pas mani dabar ax.gif

Atsakyti
olialiaa koks medis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 01 10, 14:44)
olialiaa koks medis  thumbup.gif

biggrin.gif užaugo iš mažytės šakelės kažkur per 7 metus...
Atsakyti
Mano medelio lapai lenkiasi apačion, raukšlėjasi ir galiausiai krenta angel_sadangel.gif Gal žinot kas jam gali būti? Gal drėgmės trūksta, nes kambaryje sausas oras? Dažnai stengiuosi laistyti, bet bijau perlaistyti...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 11, 22:10)
Mano medelio lapai lenkiasi apačion, raukšlėjasi ir galiausiai krenta  angel_sadangel.gif  Gal žinot kas jam gali būti? Gal drėgmės trūksta, nes kambaryje sausas oras? Dažnai stengiuosi laistyti, bet bijau perlaistyti...

g.b. kad drėgmės trūksta, na man ir nukrenta vienas kitas, bet ne dažnai.
lieju 1 kart per sav ir dažnai purškiu. vasrą dažniau lieju.
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Bandysiu dažniau purkšti, nes visus lapus nuo apačios meta verysad.gif
Atsakyti